intrebare care tine de manele

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

30 May 2010, 21:21

ShoTTen wrote:
SCC wrote:Invata sa scrii. "Basini", se vede ca esti de la Sadova.
scriu cum vreau eu ba saracule ;) si daca sunt de la Sadova care e problema? veziti gogule de treaba ta ;)
Se vede ca asculti manele, fara suparare , ai greseli gramaticale si de articulare etc la fiecare post, ai pus ;) emoticonu asta dupa fiecare 2-3 cuvinte, care sincer mi se pare un emoticon de "cocalar" , incepi sa iti arati fata >:D<, fara suparare :).
Last edited by KronoS eXtream on 30 May 2010, 21:23, edited 1 time in total.
Reason: PWNED :))
Image
RoyalServer 2
SCC
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 22 Feb 2010, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Been thanked: 9 times

30 May 2010, 21:38

ShoTTen wrote:
SCC wrote:Invata sa scrii. "Basini", se vede ca esti de la Sadova.
scriu cum vreau eu ba saracule ;) si daca sunt de la Sadova care e problema? veziti gogule de treaba ta ;)
Ce daca esti de la Sadova? Uite, singur dovedesti ca acolo incultura e in floare. " ;) ".
T.Daniel

30 May 2010, 23:18

aSh wrote:manelistilor ?:( ce o sa faceti cand vi se vor reduce 25 % din salariu si va creste tva si cota unica din cauza ca l-ati votat pe Basescu :(
ce salariu frate? mai degraba alocatie la care cica nu se vor baga daca e pana acolo..termina omule cu vorbele astea ca esti insuportabil..serios e si normal ca cineva sa nu se poate abtina sa-ti raspunda la asemenea posturi..pentru ca tu provoci omu
User avatar
Marius'
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 981
Joined: 01 Jan 2010, 02:19
Detinator Steam: Da
SteamID: parvmarius
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior : w1Nker
Restrictie moderator( 2 mai)
Location: Negresti - Oas
Has thanked: 68 times
Been thanked: 79 times

30 May 2010, 23:34

Nu stiu de ce se urasc asa mult manelele.... nici eu nu le prea ascult dar sunt unele care imi plac de exemplu asta nu stiu daca este manea sau nu Cristian Rizescu asta imi place cum canta... uite si o melodie...



Voi ce parere aveti de melodia asta :-/ ?
Image
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

30 May 2010, 23:40

aSh wrote:ma fac politician in romania,ca sa va fac sa munciti de nu mai puteti >:),iar eu ma imbogatesc de nu mai pot :>,asa cum fac politicienii din ziua de azi >:)
Image
Ia zii, ai tu fata de politician? :>
Apropo, imi place şuba aia :)) :))
rocsirox
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 11
Joined: 19 Apr 2010, 16:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Been thanked: 1 time
Contact:

31 May 2010, 00:22

eu tot nu inteleg ce aveti cu pablo :(
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

31 May 2010, 00:34

George wrote:Se vede ca asculti manele, fara suparare , ai greseli gramaticale si de articulare etc la fiecare post, ai pus ;) emoticonu asta dupa fiecare 2-3 cuvinte, care sincer mi se pare un emoticon de "cocalar" , incepi sa iti arati fata >:D<, fara suparare :).
pei manele ascult de cand m-am nascut... si cocalar nu am cum sa fiu ca nu sunt tigan... uita-te si la posturile lu' ala cum comenteaza, si ce figuri are in cap... nu am de ce sa ma supar... pentru ca ti-am zis ascult manele, si greselile gramaticale le fac pentru ca nu prea ma pasioneaza scoala...
User avatar
Stell Rock
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 686
Joined: 11 Sep 2008, 07:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu suport clovnii! :)
Detinator server CS: n`am pleaca
Has thanked: 38 times
Been thanked: 21 times

31 May 2010, 02:14

ShoTTen wrote:
George wrote:Se vede ca asculti manele, fara suparare , ai greseli gramaticale si de articulare etc la fiecare post, ai pus ;) emoticonu asta dupa fiecare 2-3 cuvinte, care sincer mi se pare un emoticon de "cocalar" , incepi sa iti arati fata >:D<, fara suparare :).
pei manele ascult de cand m-am nascut... si cocalar nu am cum sa fiu ca nu sunt tigan... uita-te si la posturile lu' ala cum comenteaza, si ce figuri are in cap... nu am de ce sa ma supar... pentru ca ti-am zis ascult manele, si greselile gramaticale le fac pentru ca nu prea ma pasioneaza scoala...

asta-i noua... daca esti tigan esti cocalar :|
cocalar esti dupa felu' cum vorbesti, imbraci... etc :)


<3
SCC
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 22 Feb 2010, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Been thanked: 9 times

31 May 2010, 10:09

Stell Rock wrote:
ShoTTen wrote:
George wrote:Se vede ca asculti manele, fara suparare , ai greseli gramaticale si de articulare etc la fiecare post, ai pus ;) emoticonu asta dupa fiecare 2-3 cuvinte, care sincer mi se pare un emoticon de "cocalar" , incepi sa iti arati fata >:D<, fara suparare :).
pei manele ascult de cand m-am nascut... si cocalar nu am cum sa fiu ca nu sunt tigan... uita-te si la posturile lu' ala cum comenteaza, si ce figuri are in cap... nu am de ce sa ma supar... pentru ca ti-am zis ascult manele, si greselile gramaticale le fac pentru ca nu prea ma pasioneaza scoala...

asta-i noua... daca esti tigan esti cocalar :|
cocalar esti dupa felu' cum vorbesti, imbraci... etc :)
Te inseli! ShoTTen are mereu dreptate. Nu stii ca el e atotstiutor?
Dupa ce ca nu stie sa scrie (ca sa nu zic analfabet) are si logica stricata (ca sa nu zis ****).
dejoc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1783
Joined: 04 Mar 2010, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 120 times
Been thanked: 101 times

31 May 2010, 10:33

Ciprian wrote:
aSh wrote:ma fac politician in romania,ca sa va fac sa munciti de nu mai puteti >:),iar eu ma imbogatesc de nu mai pot :>,asa cum fac politicienii din ziua de azi >:)
Image
Ia zii, ai tu fata de politician? :>
Apropo, imi place şuba aia :)) :))

=)), maxim, numai pot de râs :))
w1Nker wrote:Nu stiu de ce se urasc asa mult manelele.... nici eu nu le prea ascult dar sunt unele care imi plac de exemplu asta nu stiu daca este manea sau nu Cristian Rizescu asta imi place cum canta... uite si o melodie...



Voi ce parere aveti de melodia asta :-/ ?
Tipic românesc.
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

31 May 2010, 13:43

SCC wrote:Te inseli! ShoTTen are mereu dreptate. Nu stii ca el e atotstiutor?
Dupa ce ca nu stie sa scrie (ca sa nu zic analfabet) are si logica stricata (ca sa nu zis ****).
da gogule am mereu dreptate ;) pentru ca asa vreau eu, si daca nu stiu sa scriu care e problema ta bai agariciule? si vezi ca ai scris zis: ca sa nu zis **** :))
dupa ce ca esti vaide capu' tau ;) mai si comentezi... ;)

aaa da, intreaba un tigan pe strada daca cunosti... ce inseamna coca... si atunci o sa iti dai seama ce inseamna cocalar ;)
Remus^^
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 960
Joined: 24 Mar 2010, 14:34
Detinator Steam: Da
Reputatie: Multi-account fineSSe! = Remus^^
Has thanked: 6 times
Been thanked: 42 times

31 May 2010, 13:57

ShoTTen wrote:
SCC wrote:Te inseli! ShoTTen are mereu dreptate. Nu stii ca el e atotstiutor?
Dupa ce ca nu stie sa scrie (ca sa nu zic analfabet) are si logica stricata (ca sa nu zis ****).
da gogule am mereu dreptate ;) pentru ca asa vreau eu, si daca nu stiu sa scriu care e problema ta bai agariciule? si vezi ca ai scris zis: ca sa nu zis **** :))
dupa ce ca esti vaide capu' tau ;) mai si comentezi... ;)

aaa da, intreaba un tigan pe strada daca cunosti... ce inseamna coca... si atunci o sa iti dai seama ce inseamna cocalar ;)
Cei care nu stiti ce e un cocalar ";)" , datii pm lui shotten :) Va invata sa scrieti ca la carte :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information