Intrebare imprumut bancar

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

21 Jun 2016, 18:42

Am înţeles care e treaba şi cu tine. Ştiu măi copilaş ce înseamnă scoringul în Biroul de Credit, dar dacă tu te duci la bancă şi stai ca mutu' e clar de ce nu îţi acordă un împrumut. Dacă ţie îţi intră doar 1300 RON pe lună pe card şi tu îi scoţi pe toţi sau în două săpămâni îi cheltui, cum să ai scoring?

Oricine are contract pe perioadă nedeterminată, lucrează într-o firmă mare şi are o vechime de peste 3 luni, primeşte împrumutul. Bineînţeles că tu la ce înteligenţă ai sunt singur ce răspunsuri tâmpite ai dat la întrebările băncii. :grin:

Numai bine.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
RoyalServer 2
Ciubaca1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 35
Joined: 15 Jan 2015, 16:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

21 Jun 2016, 19:21

grande_ecks wrote:Am înţeles care e treaba şi cu tine. Ştiu măi copilaş ce înseamnă scoringul în Biroul de Credit, dar dacă tu te duci la bancă şi stai ca mutu' e clar de ce nu îţi acordă un împrumut. Dacă ţie îţi intră doar 1300 RON pe lună pe card şi tu îi scoţi pe toţi sau în două săpămâni îi cheltui, cum să ai scoring?

Oricine are contract pe perioadă nedeterminată, lucrează într-o firmă mare şi are o vechime de peste 3 luni, primeşte împrumutul. Bineînţeles că tu la ce înteligenţă ai sunt singur ce răspunsuri tâmpite ai dat la întrebările băncii. :grin:

Numai bine.

acum chiar mi-am dat seama ca esti p-rost !
scoring : NU ESTE O COTA LA PARIURI :)) .
@ce crezi ca te intreaba matusa' de la banca ? ce am mancat aseara ? sau acorda credite in functie de cum vorbesti ? :))

"Ştiu măi copilaş ce înseamnă scoringul în Biroul de Credit, dar dacă tu te duci la bancă şi stai ca mutu' e clar de ce nu îţi acordă un împrumut"
Creditul nu se acorda , dupa' cum/cat vorbesti ! ci be baza unui calculator (daca stii cum arata, daca nu cauta o poza pe google), in care se introduc niste date, iar calculatorul in programul respectiv , iti spune daca esti eligibil , sau nu !
@te rog inca odata , opreste-te , informeaza-te, apoi comenteaza, sau macar inceteaza sa te mai faci de ras .


@1300 RON pe lună pe card şi tu îi scoţi pe toţi sau în două săpămâni îi cheltui, cum să ai scoring?
asta inseamna pentru tine SCORING ? unde ai citit ? =)) hahaha
Last edited by Yeezus on 21 Jun 2016, 19:59, edited 1 time in total.
Reason: Avertisment pentru atac la persoana.
User avatar
IObit
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 734
Joined: 27 Jan 2015, 18:25
Detinator Steam: Da
CS Status: furien.ro
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0

21 Jun 2016, 19:26

Mai bine nu postam.
Lock
www.furien.ro - cu și despre modul furien
Counter Strike: 1.6
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 398 guests