Intrebare RDS internet

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Disney~
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 14 Jun 2013, 13:35
Detinator Steam: Nu
Location: SUA
Contact:

21 Jun 2016, 08:11

grande_ecks wrote:
Iusti21 wrote:Nu imi este rusine sa sun, pe site zicea ceva, ei zic altceva. Eu am un punct de lucru DIGI la 5 minute de mine.
Păi şi atunci? Mai ales că este aşa aproape de tine, ei îţi pot da informaţiile exacte şi îţi răspund la orice întrebare. Aici poţi să primeşti informaţii false şi neadevărate.
Disney~ wrote:RDS bun? Voi va auziti? E cel mai de cacao serviciu care a existat in Romania. In BT n-avem cablu si net de o saptamana, deci iti dai seama cu ce echipa de profesionisti interactionam. Pe langa asta, si rudele din Bucuresti, din Iasi, Timisoara se plang de serviciile lor. Am incercat multe servicii si oferte, printre care si rds, orange, upc, telekom - cu mana pe inima iti zic ca rds e cel mai praf. UPC, dupa parerea mea, e cel mai calitativ.
Nu ne auzim dar din păcate îţi citim prostiile. E trist când vezi copilaşi neinformaţi ca tine. Cu mână pe inima eu îţi recomand să te informezi data viitoare şi să nu mai scrii cine ştie ce aberaţii. UPC-ul este bun, dar nu este mai bun şi nici nu o să fie mai bun ca RCS & RDS.

Numai bine.
Cu ce sa ma informez pustiule? Nu sunt destul de ''informat'' cand se intrerupe cablul si internetul 72 de ore pe saptamana? Si cand ii sun isi ''cer scuze'' pentru probleme tehnice? Si asa o tin de cateva saptamani bune. Si au mai avut antecedente in trecut. Tot orasul vrea sa se mute de la ei.
RoyalServer
soundzew
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 849
Joined: 24 Jul 2014, 10:32
Detinator Steam: Nu
CS Status: -
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Has thanked: 3 times

21 Jun 2016, 09:37

Disney~ wrote:
grande_ecks wrote:
Iusti21 wrote:Nu imi este rusine sa sun, pe site zicea ceva, ei zic altceva. Eu am un punct de lucru DIGI la 5 minute de mine.
Păi şi atunci? Mai ales că este aşa aproape de tine, ei îţi pot da informaţiile exacte şi îţi răspund la orice întrebare. Aici poţi să primeşti informaţii false şi neadevărate.
Disney~ wrote:RDS bun? Voi va auziti? E cel mai de cacao serviciu care a existat in Romania. In BT n-avem cablu si net de o saptamana, deci iti dai seama cu ce echipa de profesionisti interactionam. Pe langa asta, si rudele din Bucuresti, din Iasi, Timisoara se plang de serviciile lor. Am incercat multe servicii si oferte, printre care si rds, orange, upc, telekom - cu mana pe inima iti zic ca rds e cel mai praf. UPC, dupa parerea mea, e cel mai calitativ.
Nu ne auzim dar din păcate îţi citim prostiile. E trist când vezi copilaşi neinformaţi ca tine. Cu mână pe inima eu îţi recomand să te informezi data viitoare şi să nu mai scrii cine ştie ce aberaţii. UPC-ul este bun, dar nu este mai bun şi nici nu o să fie mai bun ca RCS & RDS.

Numai bine.
Cu ce sa ma informez pustiule? Nu sunt destul de ''informat'' cand se intrerupe cablul si internetul 72 de ore pe saptamana? Si cand ii sun isi ''cer scuze'' pentru probleme tehnice? Si asa o tin de cateva saptamani bune. Si au mai avut antecedente in trecut. Tot orasul vrea sa se mute de la ei.
grande nu cred ca mai este un "pusti".. mai degraba i-ai putea spune taticule :') :')
Be My Wife
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 100
Joined: 15 Aug 2013, 21:06
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Contact:

21 Jun 2016, 10:40

In Tg-Jiu merge brici internetul. In schimb telefonia e de *****, daca ies din oras imi pica semnalul ..
User avatar
REDD5i
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 310
Joined: 18 Oct 2013, 12:46
Detinator Steam: Da
CS Status: NeverWinter.
SteamID: redd5i.
Location: Medias
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

21 Jun 2016, 17:41

Stau in Medias si de vreo 3 ani am rds, daca mi-a picat de 2 ori in 3 ani a fost ok, sunt multumit de ei, recomand(strict parerea mea)
ImageImage
You are a fool who creates slaves to do your dirty work. A coward and an incompetent, incapable of doing anything on your own. You are not worthy of the lowest pits of Hell!
ALUCARD
ImageImageImageImage
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

21 Jun 2016, 17:54

Disney~ wrote: Cu ce sa ma informez pustiule? Nu sunt destul de ''informat'' cand se intrerupe cablul si internetul 72 de ore pe saptamana? Si cand ii sun isi ''cer scuze'' pentru probleme tehnice? Si asa o tin de cateva saptamani bune. Si au mai avut antecedente in trecut. Tot orasul vrea sa se mute de la ei.
:grin:, în sfârşit îşi permite cineva să mă facă puşti, culmea, de la cineva sub media de vârstă de pe aici. 72 de ore pe săptămână se întrerupe? Atunci e clar, nu stai la oraş, la ţară nici atât...mă mir că eXtreamCS are o conectivitate atât de bună de ajunge şi în canal. Bravo @ IsTI37! :upside_down_face:

Măi copilaş, RCS & RDS nu ş-ar permite niciodată întreruperi de 72 de ore PE SĂPTĂMÂNĂ, în Sibiu dacă din întâmplare într-o furtună se rupe sau se întâmplă ceva cu un fir ce aparţine de ei, la maxim o oră de la apel totul revine la normal. Nu mai abera, ştiu că e cald, mai ales acolo jos...dar totuşi, un duş rece şi o să ai mintea limpede. Atunci o să vezi şi tu ce prostii ai scris.
soundzew wrote:grande nu cred ca mai este un "pusti".. mai degraba i-ai putea spune taticule :') :')
De acord, doar parţial. Lui i-aş putea să-i fiu bunic la ce minte are. :laughing:
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 312 guests