INTREBARE SITE FILME

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

10 Jul 2016, 18:45

Scriu din nou ce am scris într-un subiect:
grande_ecks wrote:Foarte bine le-au făcut. De fapt, doar un **** mintal îşi poate deschide un site de filme online - pe lângă că este ilegal, îşi bat joc de munca altora şi ei de fapt "muncesc" să pună filmele pe site pentru a avea câteva amărâte de vizite ca să-şi facă şi ei 2-3 euro. Ce ai spune dacă ne-am bate şi noi joc de "munca" ta jalnică? :slightly_smiling_face:

De vină sunt părinţii care îi cresc aşa - pentru a avea bani, trebuie să munceşti iar pentru a cumpăra ceva ai nevoie de bani. E atât de simplu' - nimic nu este gratis.

Numai bine şi sănătate părinţiilor bolnavi care nu îşi educă copilaşii cum trebuie.
Aşadar, închide prostia aia de site. De fapt, poate nici inteligenţa nu te ajută să faci ceva creativ şi atunci cam ăsta este nivelul tău - a unei persoane care deschide un site de filme online.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
RoyalServer 2
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

10 Jul 2016, 18:51

grande_ecks wrote:Scriu din nou ce am scris într-un subiect:
grande_ecks wrote:Foarte bine le-au făcut. De fapt, doar un **** mintal îşi poate deschide un site de filme online - pe lângă că este ilegal, îşi bat joc de munca altora şi ei de fapt "muncesc" să pună filmele pe site pentru a avea câteva amărâte de vizite ca să-şi facă şi ei 2-3 euro. Ce ai spune dacă ne-am bate şi noi joc de "munca" ta jalnică? :slightly_smiling_face:

De vină sunt părinţii care îi cresc aşa - pentru a avea bani, trebuie să munceşti iar pentru a cumpăra ceva ai nevoie de bani. E atât de simplu' - nimic nu este gratis.

Numai bine şi sănătate părinţiilor bolnavi care nu îşi educă copilaşii cum trebuie.
Aşadar, închide prostia aia de site. De fapt, poate nici inteligenţa nu te ajută să faci ceva creativ şi atunci cam ăsta este nivelul tău - a unei persoane care deschide un site de filme online.
Nu ca te-ar ajuta pe tine.
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

10 Jul 2016, 18:59

Kommendante wrote:
Iluminatii wrote:
grande_ecks wrote:Scriu din nou ce am scris într-un subiect:



Aşadar, închide prostia aia de site. De fapt, poate nici inteligenţa nu te ajută să faci ceva creativ şi atunci cam ăsta este nivelul tău - a unei persoane care deschide un site de filme online.
Nu ca te-ar ajuta pe tine.

Macar noi nu cersim la nivelul nostru de inteligenta.

discutii-generale/cineva-centi-t321612.html
discutii-generale/centi-t314485.html
discutii-generale/euro-paypal-t319555.html
Nu eu plangeam pe forum pentru cativa centi.
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

10 Jul 2016, 19:13

Trebuie sa ai un site popular ca sa fii anchetat.
Nu inteleg de ce isi pierd altii timpul cu niste siteuri ne'populare... sau te pot altii reclama...
User avatar
xFlavius
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1307
Joined: 18 Nov 2014, 14:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Invat ca sa invat pe altii !
SteamID: flavius98
Reputatie: Unban achitat (#1)
Fond eXtream: 0
Location: Gorj Tg-Jiu
Contact:

10 Jul 2016, 19:24

Aia e frate... imi pare rau ca nu ma compar la inteligrnta voastra.. csf... peste tot fai de ofticati :money_mouth: :poop:
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

10 Jul 2016, 19:36

Chiar daca pui doar embed youtube, tot se considera o actiune ilegala deoarece punand embed la tine pe site pui la dispozitie vizionarea indiferent ca e publicat de tine sau nu. In cazul in care vrei doar sa faci bani poti pune doar player fake.
sosababyyyyy wrote:coite, aia hostau filmele pe serverele lor in ro
@ nu ti inregistra domeniu in vreo firma din ro, nu tine nici hostu in ro(cauta ceva in nl, lu, rusia), daca filmu e hostat pe un server extern nu ai treaba, nu au ce sa ti faca
Ei iti suspenda domeniul, nu webhost. :grin:
User avatar
xFlavius
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1307
Joined: 18 Nov 2014, 14:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Invat ca sa invat pe altii !
SteamID: flavius98
Reputatie: Unban achitat (#1)
Fond eXtream: 0
Location: Gorj Tg-Jiu
Contact:

10 Jul 2016, 20:00

Mutex wrote:Chiar daca pui doar embed youtube, tot se considera o actiune ilegala deoarece punand embed la tine pe site pui la dispozitie vizionarea indiferent ca e publicat de tine sau nu. In cazul in care vrei doar sa faci bani poti pune doar player fake.
sosababyyyyy wrote:coite, aia hostau filmele pe serverele lor in ro
@ nu ti inregistra domeniu in vreo firma din ro, nu tine nici hostu in ro(cauta ceva in nl, lu, rusia), daca filmu e hostat pe un server extern nu ai treaba, nu au ce sa ti faca
Ei iti suspenda domeniul, nu webhost. :grin:
Merci frate de sfat, uite ca se poate si un raspuns serios , fara sa fie dat la misto :)
User avatar
sosababyyyyy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 50
Joined: 07 Jul 2016, 23:48
Detinator Steam: Da
CS Status: bang
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jul 2016, 20:23

domeniu se suspenda greu, trebuie ordin judecatoresc
Image
User avatar
xFlavius
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1307
Joined: 18 Nov 2014, 14:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Invat ca sa invat pe altii !
SteamID: flavius98
Reputatie: Unban achitat (#1)
Fond eXtream: 0
Location: Gorj Tg-Jiu
Contact:

10 Jul 2016, 20:25

sosababyyyyy wrote:domeniu se suspenda greu, trebuie ordin judecatoresc
Important e sa nu te bage la mititica sau sa-ti dea amenda :)) te pisi pe el de domeniu dupa.
User avatar
grande_ecks
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1495
Joined: 18 Sep 2008, 00:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Fii bun, ajută, rău poate orice prost.
SteamID: /ID/Narmer
Reputatie: Fost administrator
Location: România, Sibiu.
Been thanked: 33 times

10 Jul 2016, 20:28

xFlavius wrote:Aia e frate... imi pare rau ca nu ma compar la inteligrnta voastra.. csf... peste tot fai de ofticati :money_mouth: :poop:
Dacă din ce ţi-am scris eu, tu asta ai înţeles, e păcat. E păcat că nu-ţi dai seama de imaturitatea ta. Oricând aş putea pune un pariu cu tine şi să te iau de mănuţă şi să mergem într-o şcoală primară - îti garantez că copilaşii de acolo poate să facă ceva mai creativ ca tine. Mult mai creativ şi mai util. Tu eşti doar un puşti care încearcă să prostească alţi puşti şi care crede în sinea lui că face bani pe internet. O să-ţi dai seama ce penibil ai fost peste câţiva ani. Scriu din nou ce am mai scris:
grande_ecks wrote:Dacă tu te-ai angaja şi angajatorul te-ar munci mult şi la sfârşit nu ţi-ar mai da banii, ce ai spune? Cum te-ai simţi tu în primul rând, pe lângă că ai rămas fără bani?
Exact asta faci tu cu filmele. Acum am văzut că tu ceri 100€ pe site, te întreb, pe ce muncă ceri tu 100€? Sau de ce merită 100€ site-ul? Nu o să ai răspuns. :upside_down_face:

Numai bine şi maturizare rapidă.
Singura modalitate de contact este Steam-ul: /ID/Narmer sau pe ctOS.ro

Image
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13699
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 643 times
Contact:

10 Jul 2016, 21:02

xFlavius wrote:Aia e frate... imi pare rau ca nu ma compar la inteligrnta voastra.. csf... peste tot fai de ofticati :money_mouth: :poop:
:') :') :')
Limbric mic iti trimit si eu un pupic? http://www.intrecopii.ro/comunitate/flavius


Sper sa dea astia o lege pentru cei care detin un site de filme, sa nu dea amenda ci puscarie intre 2 si 5 ani.
Image
User avatar
xFlavius
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1307
Joined: 18 Nov 2014, 14:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Invat ca sa invat pe altii !
SteamID: flavius98
Reputatie: Unban achitat (#1)
Fond eXtream: 0
Location: Gorj Tg-Jiu
Contact:

10 Jul 2016, 21:24

Kommendante wrote:
xFlavius wrote:Aia e frate... imi pare rau ca nu ma compar la inteligrnta voastra.. csf... peste tot fai de ofticati :money_mouth: :poop:
:') :') :')
Limbric mic iti trimit si eu un pupic? http://www.intrecopii.ro/comunitate/flavius


Sper sa dea astia o lege pentru cei care detin un site de filme, sa nu dea amenda ci puscarie intre 2 si 5 ani.
Ce crezi ca ai dovedid cu chestia asta ? Aici se vede cat de matur esti...

PS: cer 100 deoarece produce 50/ luna si na...

Stai calm ca am mai multe site-uri... site-uri in regula, chestia cu filmele pentru mine a fost un experiment chiar daca nu ma ocup eu de site.
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information