Intrebari Corigente

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

NoNyNhO
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 936
Joined: 19 Dec 2007, 07:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Invat.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 16 times
Contact:

20 Jun 2013, 20:48

Every wrote:
MitzaIulian wrote:
cenzu wrote:2-3 definitii si treci la toamna, stai chill.
Dupa cum am auzit se da oral si scris !, si o foaie cu diverse probleme /exercitii care trebuiesc rezolvate !
Exact. :) Nu-ți fie frica, e ușor.

Off: Ce profesor idiot își lasă elevul în clasa a-7-a ? Hai la liceu mai zicem .. dar în generală ? ...
ai pus gresit intrebarea. Profesorii sunt facuti ca se invete elevii anumite lucruri si dovada ca au invatat este o nota de trecere, atata timp cat tu nu stii matematica in clasa a 7a, unde banuiesc ca faci ecuatii si inecuatii de gratul 2, ce pretentii sa ai la liceu ? Eu zic sa pui mana sa inveti, lasa tigarile, drogurile si calculatorul :) esti copil. succes.
~ Gazduire Jocuri ~

@ N-am voie cu reclama cum fac altii pentru ca este o firma de gazduire jocuri. :)
RoyalServer
trilu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 12 Feb 2012, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 9 times
Been thanked: 7 times

20 Jun 2013, 20:53

Vezi, daca nu stateai pe extreamcs si faceai ceva exercitii de matematica nu era necesar postul tau si mai si treceai :) no liferi
User avatar
squaremaster
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 275
Joined: 19 May 2013, 13:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Gothenburg, Sweden
Has thanked: 5 times
Been thanked: 10 times
Contact:

20 Jun 2013, 21:01

Every wrote:
MitzaIulian wrote:Eu sunt foarte agitat deoarece este prima data si nu vreau sa raman repetent, sa pierd 1 an , sa imi pierd colegii/prietenii..! mai astept pareri care m-ar putea ajuta
Nu rămâi stai calm, va face orice ca în vară să treci, stai liniștit.
Eu am rămas anul trecut în clasa a-9-a, nu m-am stresat toată vara, iar când m-am dus la corijență mi-a dictat profesorul tot și m-a trecut fără probleme.

Bineînțelese, să se prezinte mama ta cu o cutie cu bomboane / o cafea / flori / băutură (FĂRĂ BANI = ÎL FACI DE RÂS DACĂ ÎI DAI BANI, SUNT UNII PROFESORI PRETENȚIOȘI CARE NU ACCEPTĂ).


Succes!
Daca cineva vroia sa te angajeze vreodata, fii sigur ca si-a schimbat parerea!
</off>
Pune mana si mediteaza-te ! In loc sa stai gura-casca pe forum, invata!
Nu va inteleg deloc pe voi, copii zilelor de azi, avand atata informatie la degetul mic (internetul) cum indrazniti sa spuneti ca nu stiti ? Dar addon-uri CS stiti sa puneti.
Rusine!
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

20 Jun 2013, 21:14

Destul de dubios sa ramai corigent in generala. Infine, cred ca intrebarea la care cauti raspuns aici trebuia adresata unui profesor de matematica de la scoala sau dirigintei tale si nu aici, pentru ca fiecare profesor iti da la corigenta din ce vrea el.

Da, este adevarat ca in mod normal ar trebui sa primiti exercitii in scris si oral din tot ceea ce ati facut in cursul acestui an dar dupa cum ziceam, asta variaza in functie de profesor
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 414 guests