Intrebari sala de forta ! [Rezolvat!]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

29 Aug 2010, 04:24

Stiu ca au mai fost topicuri dar fiecare cu cazul lui.Am 1.68-1.70 intre si intre nu stiu exact iar cand am plecat din Ro aveam 60 kg ,am urcat considerat la 65kg ori de la clima ori de la faptu ca mananc multe mancaruri nesanatoase...:-? Marti ma duc la sala si chiar daca e un instructor acolo nu prea stiu sa parlesc asa multa spaniola sa vorbesc cu el , eu nu vreau sa slabesc wtf...ca apoi tre' sa bag proteine ...dar asa , doar pentru a mi-se forma un abdomen si piept cam ce ar fi recomandat ? Nu un abdomen sau piept superb ,ci doar ceva pentru ochi si pentru a ma simti bine in pielea mea...sfaturi de ce ar trebui sa tin un fel de regim sau sa mananc ce mananc de obicei dar sa ma tin de sala , daca trebuie vitamine etc...Multumesc anticipat }{ !
Last edited by UnforGiveN1 on 29 Aug 2010, 13:24, edited 1 time in total.
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
wokeN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
CS Status: Cine vrea 1-1 add: eu_faraparola pe mess
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

29 Aug 2010, 09:25

Poti sa faci sala pana iti vine rau , daca nu ai un regim alimentar sanatos . Poti incerca la un nitrutionist, dar insa si pe google. Trebuie sa mananci piept de pui , fructe si legume - cat mai multa apaaaaa. Gaseste-ti si o iubita- te indragostesti - arzi mai repede caloriile :p :D>- si la sala.. antreneaza-ti toate partile corpului , daca nu stii sa vorbesti in spaniola , arata ce vrei sa faci , o sa te faci umpic de ras dar asta este.. nimeni nu s-a nascut invatat..
LE: acuma vad ce ai scris =) - abdomene, tractiuni - cele mai importante si lucreaza si spatele - pentru ca se vede diferenta si in fata daca iti vei lucra spatele
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times

29 Aug 2010, 09:29

ca sa numai apara toti copiii care se dau zmei in domeniu si o sa iti umple capul de prostii , cel mai bine intra pe www.getfit.ro si gasesti acolo tot ce ai nevoie . daca nu gasesti ceva pe site , fa`ti cont pe forum la ei si intreaba , o sa te ajute foarte repede si o sa iti raspunda niste oameni care chiar practica acest sport
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
UnforGiveN1
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 9 times
Been thanked: 9 times

29 Aug 2010, 13:24

@woken , mai bine ca ai vazut :D si vorbesc cat de cat nu imi trebuie semne , whatever , multumesc :P
@ARTHASdk , multumesc :)
Un 2,3 AMIN ! Am dat o blana.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

• Information