Invadarea Europei

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

26 Jan 2016, 20:39

Nu are treaba cu actuala situatie , mi-am intrebat profesorul de istorie si am cautat si pe internet! Apropo ce-i cu link-ul ala de la semnatura ? Sau cum ramane cu prostiile de pe internet ?
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
RoyalServer
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

26 Jan 2016, 20:44

dDow wrote:Nu are treaba cu actuala situatie , mi-am intrebat profesorul de istorie si am cautat si pe internet! Apropo ce-i cu link-ul ala de la semnatura ? Sau cum ramane cu prostiile de pe internet ?
Nu ai auzit de Anonymous?:))) astia sparg emailurile de la mari oficiali si le publica pe net,sa vedem si noi cam ce discuta astia prin intermediul emailing-ului
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

26 Jan 2016, 20:49

Am auzit de ei ! Si faza cu JFK pare adevarata , dupa ce a dat semnatura pentru crearea unei bani SUA a fost asasinat! Si astazi FED e o banca privata :)) totusi americanii nu sunt saraci , legile sunt aplicate si ai parte de un sistem medical bun dar scump!
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

26 Jan 2016, 21:07

Trebuie sa intelegem ca Credinta in Dumnezeu in aceste vremuri de cumpene care se abat asupra Europei trebuie sa fie cu atat mai puternica pentru a merge mai departe.
Unii dintre liderii europeni nu numai din Uniunea Europeana au dato prea mult in politic-corect si pot fi acuzati de tradare,fara sa-si dea seama ca fac rau propriilor popoare care ii conduc. :gusta :gusta S-a ajuns prea departe cu islamul,musulmanii si trebuie sa inceteze,avem multe lucruri bune si de trait. :)
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

26 Jan 2016, 23:35

aSh wrote:Trebuie sa intelegem ca Credinta in Dumnezeu in aceste vremuri de cumpene care se abat asupra Europei trebuie sa fie cu atat mai puternica pentru a merge mai departe.
Unii dintre liderii europeni nu numai din Uniunea Europeana au dato prea mult in politic-corect si pot fi acuzati de tradare,fara sa-si dea seama ca fac rau propriilor popoare care ii conduc. :gusta :gusta S-a ajuns prea departe cu islamul,musulmanii si trebuie sa inceteze,avem multe lucruri bune si de trait. :)
E si vina lor ca pleaca,trebuie sa stea in tara lor si sa o apere,noi cum am putut rezista contra turcilor timp de 600 de ani?
In Syria ,in armata lui Assad nu prea se inroleaza cam nimeni si trebuie sa lupte neincetat astia care apartin armatei pana cand vor scapa 100% de teroristi
http://syria.liveuamap.com/ aia in rosu' sunt baietii buni,cu galben kurzii ,iar cu verde si negru sunt teroristii.
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

27 Jan 2016, 00:03

aSh wrote:Trebuie sa intelegem ca Credinta in Dumnezeu in aceste vremuri de cumpene care se abat asupra Europei trebuie sa fie cu atat mai puternica pentru a merge mai departe.
Unii dintre liderii europeni nu numai din Uniunea Europeana au dato prea mult in politic-corect si pot fi acuzati de tradare,fara sa-si dea seama ca fac rau propriilor popoare care ii conduc. :gusta :gusta S-a ajuns prea departe cu islamul,musulmanii si trebuie sa inceteze,avem multe lucruri bune si de trait. :)
huaaa rasistule xenofobule
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

27 Jan 2016, 11:56

http://www.extreamcs.com/forum/discutii ... 99895.html
voi astia care m-ati contrazis acum ceva timp,in sfarsit v-ati desteptat......cand am zis ca astia nu au ce cauta,voi gata ati sarit pe mine...ca cica nu o sa faca nimic,uitati acum fac multe lucruri "bune".
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information