In ce sa investesc ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Dumy#
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 490
Joined: 15 Feb 2015, 14:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: brb
Detinator server CS: brb
SteamID: PRIVAT
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Acas'

17 Oct 2016, 21:08

tre3fla wrote:Cred ca ai folosit Omegle Adult nu ? Ai vazut ca acolo e plin de labari care se freaca la webcam. Cumpara-ti un webcam bun si faci demo o luna de zile pana gasesti un "sponsor" si dupa aceea o sa fii platit. Daca te dovedesti indemanatic poti ajunge chiar pe site-urile mari unde se practica asa ceva si castigi 100E+ pe ora. Ez money...

Mda !
NO-RECOIL !
RoyalServer
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

17 Oct 2016, 21:32

Ce o sa auzi aici sunt parerile celor ce nu au facut nici 5 bani singuri pe capul lor .
Nimeni nu ti-ar dat tie o metoda de facut bani...n-are sens .
Chestiile des intalnite "filme online , platforme gen 9gag , aplicatii android ...etc" sunt chestii din care se scot bani prin munca multa si unicitate .
Sfat : Nu investii in "afaceri" propuse pe un forum gaming de un pusti de 14-15 ani , exploreaza piata vezi ce nu exista vezi ce exista si asa mai departe puneti capul la contributie .
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
NisQ
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4070
Joined: 26 May 2011, 01:52
Detinator Steam: Da
CS Status: 4k hours and still countin'
Detinator server CS: GG.FRAGWAY.COM
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: LONDON U.K
Has thanked: 29 times
Been thanked: 75 times
Contact:

17 Oct 2016, 21:38

imi donezi mie pe stream :D
Workin' on my sheet - https://dreambabes.co.uk/
User avatar
Dumy#
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 490
Joined: 15 Feb 2015, 14:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: brb
Detinator server CS: brb
SteamID: PRIVAT
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Acas'

17 Oct 2016, 21:42

NisQ wrote:imi donezi mie pe stream :D


1 eUro ?
NO-RECOIL !
PauL.mZq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 405
Joined: 16 May 2011, 19:34
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( doua saptamani )
Location: Suceava
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

17 Oct 2016, 21:45

Investeste in tine. :)
hi
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

17 Oct 2016, 23:28

Bunicu Magic wrote:Ce o sa auzi aici sunt parerile celor ce nu au facut nici 5 bani singuri pe capul lor .
Nimeni nu ti-ar dat tie o metoda de facut bani...n-are sens .
Chestiile des intalnite "filme online , platforme gen 9gag , aplicatii android ...etc" sunt chestii din care se scot bani prin munca multa si unicitate .
Sfat : Nu investii in "afaceri" propuse pe un forum gaming de un pusti de 14-15 ani , exploreaza piata vezi ce nu exista vezi ce exista si asa mai departe puneti capul la contributie .
Ma uimeste baiatul asta cu replicile lui,citeste de 10 ori ce ti-a spus ca are foarte mare dreptate ;)

Ce idei iti pot da astia de pe forumul asta unde media de varsta este de 16 ani ? Nu mai bine iti strangi banii aia decat sa-i arunci ampulea pe geam ? Intreaba-ma pe mine ce as face daca as avea multi bani ca nu m-as opri din scris,ai asa multi incat n-ai ce face cu ei ? Mai bine le dai foc decat sa-i bagi in comunitati s-au in orice din mediul online.
zark
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 839
Joined: 29 Apr 2016, 17:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: cosmin1512
Reputatie: Fost Manager VEST.eXtream.Ro
Fond eXtream: 0
Has thanked: 33 times
Been thanked: 39 times
Contact:

18 Oct 2016, 13:21

Nu este chiar asa, bani online se pot face. Desigur, e nevoie de munca si mai ales de "cap". Posibil sa iti pot spune "metode" de facut bani online, fara investitii prea mari. Dar mai mult ca sigur esti minor, si mai important: "Mie ce imi iese?". Aceasta intrebare si-ar pune-o toti care au reusit sa iasa in profit dupa un timp. De ce te-ar ajuta pe tine? Iti spun din propria experienta, pana sa ajungi "pe profit" o sa te lovesti cu capul de 1000 ziduri. O sa investesti aiurea mult si bine. Oricat de suprasaturata ar fi o anumita nisa, mereu este loc pentru inca unul. Retine insa un aspect, banii se fac cu cap. Si nu, nu din filme online si comunitati de gaming, dupa parerea mea sunt domenii moarte, unde nu poti sa apari cu ceva nou. A nu se intelege ca eu fac miliardele online, pentru ca nu este asa. Nu sunt insa nici in pierdere, fara sa ma laud. Nimeni nu iti va spune reteta succesului sau mai stiu eu ce astepti, mai ales pe un forum de cs, unde, dupa spusele celor de mai sus (carora le dau perfecta dreptate), media de varta este de 15-16 ani.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information