Primeste 100 euro cu doar 10$

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6283
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Jun 2016, 00:45

Razz0r. wrote:
Rey97 wrote:Nu stiu eu spun ca e vrajeala ..sa dai tu invitati sa faca ei conturi sa castigi si tu ceva..de ce nu ai fii vandut tu meotada asta la toti cu macar 10 euro ca lor le iese 90 euro pe + , nu cred eu ca tu ai da metoda asta free sa iasa fiecare cu cate 90 euro pe +.. :middle_finger_tone2:
"donatie" catre extreamcs.. e disperat dupa bani nu vezi =))

De 5 ani de zile spuneti ca schimbati o tema si sunteti vaai...
Am mai spus si in alte topicuri ca e deja in plan asta, insa am niste probleme personale. Imediat ce se rezolva, o sa ma ocup si de forum.
RoyalServer 2
Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Jun 2016, 01:00

Laur eXtream wrote:
Rey97 wrote:Nu stiu eu spun ca e vrajeala ..sa dai tu invitati sa faca ei conturi sa castigi si tu ceva..de ce nu ai fii vandut tu meotada asta la toti cu macar 10 euro ca lor le iese 90 euro pe + , nu cred eu ca tu ai da metoda asta free sa iasa fiecare cu cate 90 euro pe +.. :middle_finger_tone2:
Ti-e teama ca ma imbogatesc eu pe carca ta? Stai linistit, nu primesc nimic daca dau invitatie. Va da la fiecare 100 euro si aia e. Care are mai departe bunatatea de a imparti ceva, o face si gata. Care nu, treaba lui.
E un bonus de care m-as bucura sa aveti si voi parte de el, fiindca stiu ca multi aveti nevoie de bani si v-ar prinde bine in plus ceva $$.
Hai sa fim seriosi acum ..tu care esti cel mai scump in orice la euro orange euro nu stiu de care payal si toate chestiel posibile ,chiar tu sa dai pont gratis de a castiga 90 de euro... 400 de lei.. sa oferi tu la lume gratis... trebuie sa iti iasa si tie un profit din acele invitati ca altfel nu te chinuiai degeaba ca vorba aia mai bine stai degeaba de cat sa munceste pe degeaba ...
Rey97
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 214
Joined: 02 Apr 2015, 15:52
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Jun 2016, 01:03

Razz0r. wrote:
Rey97 wrote:Nu stiu eu spun ca e vrajeala ..sa dai tu invitati sa faca ei conturi sa castigi si tu ceva..de ce nu ai fii vandut tu meotada asta la toti cu macar 10 euro ca lor le iese 90 euro pe + , nu cred eu ca tu ai da metoda asta free sa iasa fiecare cu cate 90 euro pe +.. :middle_finger_tone2:
"donatie" catre extreamcs.. e disperat dupa bani nu vezi =))

De 5 ani de zile spuneti ca schimbati o tema si sunteti vaai...
da ma frate ia inebunit succesul pe totii..nu vad ca Extreamcs este intr-o scadere foarte mare.
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6283
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Jun 2016, 01:05

Daca iti vine sa crezi, da, chiar nu castig nimic in urma acestui "pont". Oftica-te!
Image
User avatar
D3D #
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 160
Joined: 03 Jan 2016, 03:37
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

03 Jun 2016, 02:16

Daca eu investesc 10 euro dupa cele 30 zile pot scoate 110 $ fara sa fac nici un fel de profit? Sau trebui rulati?
Daca am mai multe conturi bancare / buletine / persoane adica.. pot face mai multe conturi?

INTERESAT
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

03 Jun 2016, 02:29

Asa ai reusit sa-ti limitezi PayPal-ul pe viata ? :smiley:
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

03 Jun 2016, 02:40

Laur eXtream wrote:Exista o promotie care se desfasoara in prezent pe unul dintre websiteurile de investitii unde activez. Cerinta este sa va faceti cont printr-o invitatie pe care v-o ofer eu, iar mai departe va verificati contul (verificarea se face prin a urca urmatoarele acte: (1) copie buletin + (2) copie factura pe numele tau SAU extras bancar din ultimele 3 luni SAU carnet de conducere), iar la final adaugati o suma pe cont, de minim 10 dolari.

In urma acestei investitii, veti primi un bonus de 100 euro. Banii se pot scoate dupa 30 de zile din cont, fara nici o conditie. Intre timp ii puteti tranzactiona pentru a face profit, profit pe care il puteti scoate pe loc atat timp cat depaseste suma de 100 euro pe care ati primit-o de la companie).

Eu va pot ajuta sa tranzactionati banii pentru profit (asta cine doreste), ori puteti face orice doriti cu ei. As aprecia daca in urma acestui beneficiu, daca scoateti banii, sa faceti si o donatie catre extreamcs, de oricat considerati ca este potrivit.

Cine doreste, il rog sa lase mesaj aici cu: interesat. Apoi o sa scriu instructiunile de urmat.
Bun, sunt de acord sa atasez o poza de buletin, dar intrebarea este urmtoarea: daca cenzurez o parte din CNP nu o sa deranjeze, nu?
Nu inteleg faza cu facturile sau extras bancar... astia sunt anaf-ul undercover? Chiar nu pricep de ce ar trebui aceste acte...sigur e ceva la mijloc.

On: Totusi, sunt interesat daca esti de acord cu ce am spus mai sus...da-mi cateva explicatii prin PM, te rog.
Merci.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
FratziW3AR
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 07 May 2016, 00:32
Detinator Steam: Da
CS Status: "Curtremur"
Fond eXtream: 0
Contact:

03 Jun 2016, 03:05

Inainte de toate vreau o dovada ca sunt operatori legali de date cu caracter personal.

Pentru copii : Nu va jucati cu focul, nu aveti idee ce pot face unele persoane cu datele voastre personale, 100 E sunt o suma de nimic, este un risc prea mare pentru ce ? Pentru o spaga de 100 E ? Eu zic sa nu faceti vreo prostie pana nu aveti dovada ca sunt operatori legali de date cu caracter personal.
PC Hardware suport
  • Sfaturi si informatii despre componente PC
  • Modificari ale PC-urilor
  • Ajutor upgrade, tunning si overclock
  • Exemple de PC-uri pentru diferite standarde de folosire
  • Vrei sa ai parte de toate chestiile de mai sus ? Da click nu fi fraier :))
Atentie: In acel topic nu se ofera support pentru probleme hardware ale PC-ului tau, doar se ofera sfaturi si optiuni pentru persoanele care vor sa-si schimbe PC-ul sau componentele acestuia.

"Lasa sa fie bine ca sa nu fie rau !" G. Hagi :gusta
User avatar
mcristian
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1418
Joined: 30 Jul 2012, 20:24
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 240 times
Been thanked: 59 times

03 Jun 2016, 03:10

vrajeala



@ON: neinteresat

sa-mi arati mie prostul care iti da 100 euro in schimbul a 10 euro...asa pe moca
exy wrote:Semifinalele si finala mica se vor juca maine (23.08).
Finala mica:

Code: Select all

tbd V tbd ora 22:00 bo3
exy wrote:
Specii. wrote:Frumos,in finala mica joaca tbd singur.
tbd = to be decided
Trebuie sa-ti traduc si to be decided ce inseamna ? :thinking:
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6283
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 185 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Jun 2016, 03:43

Nu este nici o vrajeala, iar compania este foarte renumita si serioasa in domeniu, tocmai de aceea isi permite sa ofere un asemenea bonus. Am activat acest bonus la mine pe cont, la tatal meu, la prietenii mei si toti si-au primit banii.
Poftim poze aici de la un cont pe care am bani de la ei:
Image

Image

O sa va scriu maine toti pasii pe care ii aveti de urmat pentru a primi banii. Si nu va mai faceti atatea griji. Strainii au bani destui, iar pentru ei 100 euro nu inseamna cine stie ce.
User avatar
Mutex
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4726
Joined: 24 Mar 2011, 22:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Location: Bucuresti
Discord: mutex21
Has thanked: 108 times
Been thanked: 167 times
Contact:

03 Jun 2016, 06:40

Sunt interesat, insa vreau sa raspunzi la intrebarea cu cenzurarea CNP-ului.
User avatar
Bogus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3375
Joined: 19 Sep 2009, 11:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Has thanked: 90 times
Been thanked: 210 times

03 Jun 2016, 09:05

Interesat
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information