IPB 3.4 or 4.1

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
CRAZE
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 641
Joined: 04 Dec 2014, 18:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (noua luni)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: California
Contact:

22 Jan 2017, 11:03

grande_ecks wrote:@ Fantasy1: Având în vedere (cred), nu sunt sigur, că folosești platforma licențiată ar trebui să scrii același lucru pe care îl scriu și eu. Dar...așa-i când mintea este limitată.

@ # DeaLeR. Încearcă să nu-ți mai arăți frustrarea că tu nu îți poți permite o licență, discută despre subiect nu despre ce scriu eu, copilaș.

@ CRAZE: E o întrebare banală...care versiune crezi că e mai bună? Una din trecut sau una din prezent la care se lucrează constant? Categoric 4.1.x.

Numai bine.
cred ca pentru tine e o intrebare banala, era si normal sa intreb parerile altor utilizatori care au folosit/folosesc aceste versiuni de IPB, nu ?

Am lucrat prin 2010 cu IPB 3.x.x, si din 2014 pina in prezent am avut pe forumuri doar IPB 3.4, eram mult mai interesat de parerile cu ipb 4.1, deoarece vreau sa fac o alegere cat de cat solida.
“Nobody dies a virgin. Life fucks us all.”
— Kurt Cobain
RoyalServer 2
User avatar
GamingWorld
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2205
Joined: 08 Mar 2012, 00:18
Detinator Steam: Da
CS Status: PHP GOD
Detinator server CS: Da
SteamID: legend_xpc
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (8 luni)
Location: Bucuresti
Has thanked: 24 times
Been thanked: 35 times

22 Jan 2017, 13:39

grande_ecks wrote:@ Fantasy1: Având în vedere (cred), nu sunt sigur, că folosești platforma licențiată ar trebui să scrii același lucru pe care îl scriu și eu. Dar...așa-i când mintea este limitată.

@ # DeaLeR. Încearcă să nu-ți mai arăți frustrarea că tu nu îți poți permite o licență, discută despre subiect nu despre ce scriu eu, copilaș.

@ CRAZE: E o întrebare banală...care versiune crezi că e mai bună? Una din trecut sau una din prezent la care se lucrează constant? Categoric 4.1.x.

Numai bine.
Aceiasi parere o am si eu , bafta .

@Iar depsre restul copilasilor frustrati care nu au decat o alocatie de 40 de lei pe luna, ar fi cazul sa-si stie locul si sa lase comentariile inutile pe baza adultilor.
Pentru a-l contacta pe userul GamingWorld poti trimite un PM accesand direct profilul meu .
De altfel puteti sa ma gasiti si pe ImageBlog & si ImageYoutube !!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information