iPhone 12

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

alistar
Sustinator comunitate
Sustinator comunitate
Posts: 483
Joined: 24 Jan 2011, 09:51
Detinator Steam: Da
CS Status: zonek.ro the best
Detinator server CS: awp.zonek.ro
Location: Romania
Discord: trueantaris
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times
Contact:

19 Oct 2020, 20:53

Nu ai cum in 2020 sa trimiti un telefon fara un incarcator, fara casti Da, hai sa zicemca nu le folosesti, nu sunt asa importante.
Telefonul costa oeste 6000 de lei, incarcatorul este o NECESITATE in ziua de astazi, o NEVOIE nu ceva dispensabil.
Ai un incarcator acasa, unul la birou si altul in masina, este o NECESITATE. De cand a murit Steve s-au dus de rapa rau de tot. Inainte Iphone se lansa cu cate o inovatie, in ziua de astazi Zero inovatie.
Nu exista asa ceva, nu exista fara incarcator. Mintea mea nu are cum sa depaseasca aceasta bariera la o companie care se vrea a fi Premium . 👎👎👎
Dar poate vor baga cine stie, sunt foarte multe critici, poate vor tine cont de asta.
VA multumim ca ne-ati fost alaturi atata timp! https://www.zonek.ro
RoyalServer
Filiq_
Utilizator neserios
Utilizator neserios
Posts: 847
Joined: 02 Nov 2014, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Utilizator neserios
Fond eXtream: 0
Location: Constanta
Has thanked: 40 times
Been thanked: 30 times

22 Oct 2020, 19:29

Mutex wrote:
16 Oct 2020, 12:02
.::Adrianix52::. wrote:
15 Oct 2020, 22:24
The Kalu wrote:
15 Oct 2020, 14:25
The average cost of lung transplantation across all centers was $135,622.Traiti si cu un plaman, nu i problema.🥺😂
Daca tu nu ai 1000$ sa dai pe un telefon si singura varianta pentru tine ca sa faci rost de ei e sa ti vinzi un organ... e cam trist si nu vad rostul pentru care comentezi aiurea. De 2 ori consecutiv, deci iti sustii prostia
Eu cand mi-am luat xs-ul, am dat 5500 lei. Crezi ca oricine are banii astia sa ii dea pe un device sau orice altceva? Da, se presupune ca trebuie sa avem tot mai multe obiecte smart pentru ca suntem in 2020, dar tehnologia e scumpa. :)

Ca sa nu fie off-topic, presupun ca o sa testez intai cum sta 12-le cu bateria, xs-ul a inceput sa manance enorm, mai ales cu ios 14.
singuri prosti ramanem noi, printe tehnologie
https://discord.gg/VABVdhXMrK ZM CSO server in working..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 425 guests