iphone4 8gb - pret ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

01 Jul 2014, 09:28

ALEXANNDRU wrote:
M0hikan eXtream wrote:
ALEXANNDRU wrote: Daca sunteti neevoluati :))
Pai ce drecu imi deschid magazin de telefoane sh , iau iphone 4 din buc cu 350 si il vand la voi cu 800 , bine ca mi-ai dat reteta sa ma imbogatesc.
Ai visat poate.La 200-300 RON iti iei un 3gs, chiar daca esti in foame de bani un iphone 4 cat de cat bun nu il lasi sub 450 RON.
Am visat? Vino in bucuresti si facem un pariu , in 10h eu cumpar cel putin 2 iphone 4 la 350-400 lei , daca nu iti dau eu 1000 lei , daca da imi dai tu mie 1000 lei :)



@xdc . esti de pe alta planeta tu, ai arfe de baietas cu 'daca nu stii taci din gura' si tot eu am fite de bucurestean ?
Uita-te drecu pe olx si vezi ca e plin de iphone 4 la 500-600 si la aia care au 650-700 le dai mesaj cu 550 si l-ai luat , am dat eu la 3 si au acceptat. Viseaza in continuare cu preturile tale de 700-800 ca ai ajuns sa te crezi singur.
La 300 lei il iei vechi si plin de probleme - zic eu. Am gasit in Buzau la 450 lei nou, deci cam pe aici se invarte pretul. Totusi, sub 400 lei n-am vazut nicaieri (sa si mearga ma refer).
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
RoyalServer
Resident22
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1464
Joined: 02 Aug 2012, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Servicii de hosting
Detinator server CS: DA
SteamID: andreiduta
Location: Bucuresti
Has thanked: 19 times
Been thanked: 90 times
Contact:

01 Jul 2014, 11:24

Sunt tot din bucuresti, nu te mai da mare in apa mica ca nu gasesti, poate doar in vreun targ ceva.
http://facebook.com/iestiprostFun dar totodata educativ.Like ca sa urmaresti pagina.
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

01 Jul 2014, 14:13

Alea de le luati asa ieftine au probleme cu butonul home(tappare prea repede si multa duce la fu`terea butonului) sau telefonul areICLOUD.La iphone butonul de home sufera cel mai mult deoarece nu este ca la android sa aiba home,back etc ala este folosit cel mai mult si in timp se duce(nu mai functioneaza corect) sau se arde.Daca il scapi se `rup` bucati de pe margine si ii confera un aspect urat care se simte la atingere, unele au capacul de spate spart deoarece tantalaii nu stiu sa ii scoata carcasa aceea de protectie.Sunt foarte multe probleme la aceste telefoane, mai mult de fite ca in rest vai de ele.Mai bine iti iei un nokia 1100.
Image
User avatar
#Gam3.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 09 Jul 2013, 12:19
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 14 times

01 Jul 2014, 14:21

Daca tragi putin il dai si cu 500 lei, eu unul l-as vinde la 450.
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

01 Jul 2014, 16:02

Catgroove wrote:
ALEXANNDRU wrote:
M0hikan eXtream wrote:
Ai visat poate.La 200-300 RON iti iei un 3gs, chiar daca esti in foame de bani un iphone 4 cat de cat bun nu il lasi sub 450 RON.
Am visat? Vino in bucuresti si facem un pariu , in 10h eu cumpar cel putin 2 iphone 4 la 350-400 lei , daca nu iti dau eu 1000 lei , daca da imi dai tu mie 1000 lei :)



@xdc . esti de pe alta planeta tu, ai arfe de baietas cu 'daca nu stii taci din gura' si tot eu am fite de bucurestean ?
Uita-te drecu pe olx si vezi ca e plin de iphone 4 la 500-600 si la aia care au 650-700 le dai mesaj cu 550 si l-ai luat , am dat eu la 3 si au acceptat. Viseaza in continuare cu preturile tale de 700-800 ca ai ajuns sa te crezi singur.
La 300 lei il iei vechi si plin de probleme - zic eu. Am gasit in Buzau la 450 lei nou, deci cam pe aici se invarte pretul. Totusi, sub 400 lei n-am vazut nicaieri (sa si mearga ma refer).
Stai linistit, pe vremea cand iph 4s avea pretul unui iph 5 in ziua de azi, a vandut un amic un iphone 4 de 8gb cu 3 mil. Si era bun, n-avea bube, m-am jucat si eu pe el .. Era blana, dar n-aveam bani atunci..nu ca acu as avea :))
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

01 Jul 2014, 19:05

Nu te contrazic, cine stie cum il prinzi. Poate ai dreptate. :)
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
User avatar
ALEXANNDRU
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1722
Joined: 23 Aug 2011, 17:41
Detinator Steam: Da
CS Status: I`M THE KING !
SteamID: a4tech_dnd
Location: Bucuresti
Has thanked: 84 times
Been thanked: 69 times

01 Jul 2014, 19:50

jPWAAH wrote:
Resident22 wrote:Sunt tot din bucuresti, nu te mai da mare in apa mica ca nu gasesti, poate doar in vreun targ ceva.
Vino in rahova ca aici gasesti daca nu iti fac baieti rost in maxim 2 zile

xdc , sa fim seriosi , ce prost ar da 800 lei pe un i4 ? am in prieten care sta la 1 strada de mine si vinde 4s 64 GB e aproape nou , cere pe el 900 lei , daca isi ia 400 pe el sa zica ms , cu 450 gasesti de 16 gb si al lui are 8
Nu stiu astia unde sa caute :) Cand are omu nevoie de bani il da si pe 1 milion , anu trecut cand se vindea 3gs 300 350 de toti nebunii eu l-am luat pe 30 lei de la unu care juca la ruleta si l-am vandut in cateva ore pe 330 lei :) Trebuie sa stii sa cauti, sunteti multi gusteri care dati bani multi pe telefoane ca nah , daca e prea ieftin ca sa va ridicati voi moralu ziceti ca alea ieftine sunt facute praf :))) defapt alea care vi le vindem noi scump [noi care ne ocupam cu tel] sunt alea 'facute praf' care le luam cu 350 lei.
Romanian Dogs Lovers va asteptam pe pagina la discutii despre cel mai bun prieten al vostru.


Y!M: tfe.istrate
Skype: tfe.istrate
Steam: a4tech_dnd
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Mail.RU [Bot], Semrush [Bot], trekA and 380 guests