Te iubeste? / NU te iubeste?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
pui mik:*:*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 27 Apr 2010, 15:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

27 Apr 2010, 15:15

Salut sunt nou pe forum, as vrea sa va intreb si eu cum poti sa iti dai seama daca o persoana te iubeste sau iti bate joc de tine??.. [-o< :X
RoyalServer
Remus^^
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 960
Joined: 24 Mar 2010, 14:34
Detinator Steam: Da
Reputatie: Multi-account fineSSe! = Remus^^
Has thanked: 6 times
Been thanked: 42 times

27 Apr 2010, 15:28

Daca mergi catacombe pe dust2,tu vii cu lama si el vine , poc hs,nu te iubeste :)

Code: Select all

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii (dar legat de Counter-Strike !)
pui mik:*:*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 27 Apr 2010, 15:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

27 Apr 2010, 15:33

Remus^^ wrote:Daca mergi catacombe pe dust2,tu vii cu lama si el vine , poc hs,nu te iubeste :)

Code: Select all

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii (dar legat de Counter-Strike !)
:))

am gresit topicu. .. un admin sa mute topicu in discuti generale:P va rog frumos .. :P multumesc
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

27 Apr 2010, 16:30

Moved.

Esti fata sau baiat ?
Image
Ghos7
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 700
Joined: 10 Apr 2009, 23:08
Detinator Steam: Da
CS Status: eXtreamCS
Reputatie: Fost moderator
Location: Romania
Has thanked: 49 times
Been thanked: 40 times

27 Apr 2010, 16:49

George wrote:Moved.

Esti fata sau baiat ?
Dupa culoarea de la scris si nume cred ca ii fata :-?
User avatar
MasteR
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2963
Joined: 10 Aug 2007, 19:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Intr-o scurta vacanta !
Reputatie: Fost administrator
Location: Brasov , Romania .
Has thanked: 10 times
Been thanked: 150 times

27 Apr 2010, 16:57

Ghos7 wrote:
George wrote:Moved.

Esti fata sau baiat ?
Dupa culoarea de la scris si nume cred ca ii fata :-?
puimik:* wrote:Salut sunt nou pe forum
E baiat .
pui mik:*:*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 27 Apr 2010, 15:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

27 Apr 2010, 17:35

Am fost duminica cu ea la ziua unui prieten.. si am stat foarte mult cu ea.. ne-am pus in pat si ma luat somnu cu ea in pat..adica atipisem si aia voiau sa ma trezeasca si ea a zis: lasati-l sa doarma ca va bat... // ma muscat de gat si de umar :-S

Sambata trecuta adica inainte de duminica..:)).. am mintitio in legatura cu ceva si trebuia sa mergem in parc si sa suparat.. mi-am cerut scuze , dar ea voia sa pleci .. ajunge la trecerea de pietoni si zice: mai pus sa ma intorc si degeaba din drum.. ( asta inseamna ca nu pleca?) .. si am luat-o in brate dar ea nu ma lu-at statea cu mainile retrase de parca imi arata mie ca e suparata si nervoasa dupa care m-a luat si ea in brate..

????
Am intrebat-o daca ma mai iubeste si a zis ca da. iar eu am zis cat? //ea: mult// eu: am facut tampenia aia cu ma iubeste nu ma iubeste si a iesit ca ma iubeste(dar nu am zis depsre cine e vb)//ea: da te iubesc//eu dupa ceva timp: oare?//ea: aolo mai pui multe intrebari aiurea .. nu mai pune intrebari aiurea ca ma faci sa ma supar pe tine// asta ce inseamna?:-?? lol


Credeti ca ar trebui sa incerc ceva de genu..:

SMS: "M-am tot gandit si nu stiu parca ceva nu este in regula cu relatia noastra mi-am aratat sentimentele fata de tine si mi-am dat seama cat de penibil sunt .. sii...mi-am dat seama de ceva... stii ce??
// Aici e faza stii ce . daca o intereseaza o sa ma sune/sms daca nu .. ciuciu

SMS: "Nu cred ca ar trebuie sa iti spun ...dar...Hmmm!banuiesc ca nu ar trebui sa iti spun ...dar totusi!.."

Code: Select all

Aici e faza stii ce . daca o intereseaza o sa ma sune daca nu .. ciuciu
// Doar daca indeplineste condifitia aia..:)).. Se va ruga de mine si mai mult

SMS: "Tu crezi ca ar trebui sa ne despartim??spune sincer.. eu cred ca nu ma mai iubesti..dar....."

// rezultat..:))=))

penibil!
Last edited by pui mik:*:* on 27 Apr 2010, 17:37, edited 1 time in total.
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

27 Apr 2010, 17:37

Varsta? Amandorura.
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
pui mik:*:*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 27 Apr 2010, 15:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

27 Apr 2010, 17:38

Alexandru wrote:Varsta? Amandorura.
Suntem mici:
eu: 15
ea: 14
User avatar
Alexandru
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1283
Joined: 09 Sep 2008, 00:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu mă vedeţi, nu sunt aici.
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Al3s5uL
1.3 / 3
Location: Moş Crăciun şi prietenii săi!
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

27 Apr 2010, 17:54

pui mik:*:* wrote:Am intrebat-o daca ma mai iubeste si a zis ca da. iar eu am zis cat? //ea: mult// eu: am facut tampenia aia cu ma iubeste nu ma iubeste si a iesit ca ma iubeste(dar nu am zis depsre cine e vb)//ea: da te iubesc//eu dupa ceva timp: oare?//ea: aolo mai pui multe intrebari aiurea .. nu mai pune intrebari aiurea ca ma faci sa ma supar pe tine// asta ce inseamna?:-?? lol
Asta inseamna ca ea se supara pe tine ca n-ai incredere in ea. Daca ai indoieli, nu i le arata ei, fii sigur pe tine si pe ce faci.

Oricum ar fi, se pare ca ti-a sucit mintile aiurea rau de tot. Nu te grabi, nu te complica si nu-i da asa mesaj. Complici situatia. Cel mai bine vezi cum se poarta pe viitor.
Apropo, ea are obiceiul sa te caute? Daca da, atunci chiar nu are rost sa te agiti. Totul e bine si ok.
Va astept personal pe MNX Counter Strike Community, nu veti regreta! Va garantez!

Image
pui mik:*:*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 37
Joined: 27 Apr 2010, 15:03
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Contact:

27 Apr 2010, 18:05

Alexandru wrote:
pui mik:*:* wrote:Am intrebat-o daca ma mai iubeste si a zis ca da. iar eu am zis cat? //ea: mult// eu: am facut tampenia aia cu ma iubeste nu ma iubeste si a iesit ca ma iubeste(dar nu am zis depsre cine e vb)//ea: da te iubesc//eu dupa ceva timp: oare?//ea: aolo mai pui multe intrebari aiurea .. nu mai pune intrebari aiurea ca ma faci sa ma supar pe tine// asta ce inseamna?:-?? lol
Asta inseamna ca ea se supara pe tine ca n-ai incredere in ea. Daca ai indoieli, nu i le arata ei, fii sigur pe tine si pe ce faci.

Oricum ar fi, se pare ca ti-a sucit mintile aiurea rau de tot. Nu te grabi, nu te complica si nu-i da asa mesaj. Complici situatia. Cel mai bine vezi cum se poarta pe viitor.
Apropo, ea are obiceiul sa te caute? Daca da, atunci chiar nu are rost sa te agiti. Totul e bine si ok.

Pai ..:)) ma cauta de ex acuma vb cu ea prin sms. dar faza e ca ne-am desp de 3 ori si ne-am impacat ... si mama nu vrea sa mai auda de ea ca am plans dupa ea..:-@.. ce crezi ca ar trebui sa fac?:|
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1739
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

27 Apr 2010, 18:30

Tu ai inceput sa vorbesti cu ea prin sms? Sau ea te-a cautat?
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Yandex [Bot] and 378 guests