Job Webdesign

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sergiu4995
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2052
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

10 Aug 2018, 23:02

c#/python ce este legat de inteligenta, procesare imagini, atrenarea retelelor neuronale/clasificatori, chatbot, fuzzy sau cum fac cei de la google sapaturi, daca iti faci proiecte o sa ai un portofoliu fara cuvinte, nu stiu de ce se duc multi pe webdesign, ca apoi va fi o problema ca vor fi multi si cererea va fi mica, ce am enumerat mai devreme foarte putini sunt.
RoyalServer 2
User avatar
Xeno985
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 206
Joined: 05 Jul 2017, 22:07
Detinator Steam: Da
CS Status: Disponibil, doar cand sunt acasa.
Detinator server CS: Nu
SteamID: 512916512916
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (28 Jan - 28 Feb)
Fond eXtream: 0
Location: 127.0.0.1
Discord: nvF4B8A
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times
Contact:

14 Aug 2018, 17:58

1. "Din cauza unui accident auto care l-am avut a trebuit [...]", "pe care", daca tot ai scris corect, scrie corect toata propozitia, dupa ce termini, citeste ce ai scris sa fi sigur ca este corect.
2. Web designerii sunt destul de cautati, totusi nu vei gasi o agentie care sa te angajeze pe tine fara experienta, totusi, iti poti incepe cariera si intr-o companie mai mica si sa te dezvolti in aceasta.
3. In web design ai nevoie sa inveti mai multe, nu doar html si css, pe langa acestea doua, mai ai nevoie si de adobe photoshop, adobe illustrator si alte programe.
4. Daca cauti pe google, poti gasi companii ce au slariul de la 100 euro pana la 2-3000 euro, totusi, pentru un salariu mare necesita mai multe cunostinte si mai multa experienta ("vechime").

Daca o tii pe acest drum, iti urez mult succes, daca nu, ia permis cat C si pleaca cu camionul (castigi la fel de bine) :))
👉 Panel Counter-Strike: Click. 👈
👉💎 Shop: Click. 💎👈
👉💻 Filme: Click. 💻👈
👉📧 Contact: Steam 📧👈
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 413 guests