Ce jocuri imi functioneaza ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
shut.theart
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1230
Joined: 10 Aug 2012, 13:04
Detinator Steam: Da
Has thanked: 52 times
Been thanked: 20 times
Contact:

14 Nov 2013, 15:24

VladX wrote:
shut.theart wrote:Incearca Call of duty ghost! a aparut saptamana trecuta , in 24 ore au avut incasari de peste 1 000 000 000 de euro.
No shit.Ai citit prost.S-a vandut mai prost ca black ops II.

ON:Sleeping Dogs,CS GO,Battlefield 3,Team Fortress 2.
De ce mananci rahat inainte sa te documentezi?
Am auzit la radio si tv.
http://stirileprotv.ro/ilikeit/smart-th ... hosts.html - Scrie clar incasari de 1 miliard de dolari in doar 24 ore .. nu am zis ca s-a vandut mai bine ca black ops 2

Gandeste inainte sa scrii!

RoyalServer
User avatar
VladX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1052
Joined: 06 May 2012, 19:22
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 131 times
Been thanked: 142 times

14 Nov 2013, 16:59

shut.theart wrote:
VladX wrote:
shut.theart wrote:Incearca Call of duty ghost! a aparut saptamana trecuta , in 24 ore au avut incasari de peste 1 000 000 000 de euro.
No shit.Ai citit prost.S-a vandut mai prost ca black ops II.

ON:Sleeping Dogs,CS GO,Battlefield 3,Team Fortress 2.
De ce mananci rahat inainte sa te documentezi?
Am auzit la radio si tv.
http://stirileprotv.ro/ilikeit/smart-th ... hosts.html - Scrie clar incasari de 1 miliard de dolari in doar 24 ore .. nu am zis ca s-a vandut mai bine ca black ops 2

Gandeste inainte sa scrii!
Editorul de jocuri video american Activision Blizzard a anuntat, miercuri, ca a vandut intr-o singura zi magazinelor specializate copii in valoare de 1 miliard de dolari ale noului sau joc video, intitulat "Call of Duty: Ghosts".


Acest lucru nu inseamna neaparat ca toate copiile au fost cumparate de consumatorii finali, ci mai degraba ca magazinele au anticipat o cerere foarte mare, potrivit Mediafax.

Totusi ai dreptate :D.Au avut incasari de 1milion$ desi magazinele nu cred ca au vandut tot.
Image
User avatar
shut.theart
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1230
Joined: 10 Aug 2012, 13:04
Detinator Steam: Da
Has thanked: 52 times
Been thanked: 20 times
Contact:

14 Nov 2013, 21:08

VladX wrote:
shut.theart wrote:
VladX wrote: No shit.Ai citit prost.S-a vandut mai prost ca black ops II.

ON:Sleeping Dogs,CS GO,Battlefield 3,Team Fortress 2.
De ce mananci rahat inainte sa te documentezi?
Am auzit la radio si tv.
http://stirileprotv.ro/ilikeit/smart-th ... hosts.html - Scrie clar incasari de 1 miliard de dolari in doar 24 ore .. nu am zis ca s-a vandut mai bine ca black ops 2

Gandeste inainte sa scrii!
Editorul de jocuri video american Activision Blizzard a anuntat, miercuri, ca a vandut intr-o singura zi magazinelor specializate copii in valoare de 1 miliard de dolari ale noului sau joc video, intitulat "Call of Duty: Ghosts".


Acest lucru nu inseamna neaparat ca toate copiile au fost cumparate de consumatorii finali, ci mai degraba ca magazinele au anticipat o cerere foarte mare, potrivit Mediafax.

Totusi ai dreptate :D.Au avut incasari de 1milion$ desi magazinele nu cred ca au vandut tot.
Ok! asta e alta treaba .. o data ce ei si-au vandut produsu .
Nu poti spune ca black ops 2 s-a vandut mai bine ca na ghost deja a aparut .. Asteapta 1-2 ani si atunci vedem rezultatul final

@scuze de off topic!

Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information