Lag league of legends

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 13 Jul 2016, 09:04
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

25 Dec 2019, 20:45

Fisherr wrote:
25 Dec 2019, 03:26
Limiteaza-ti fps-urile la 60. Pateam des sa mi se blocheze grav de tot datorita fluctuatiei de fps-uri.
Cum sa le limitez ma frate?
RoyalServer 2
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

25 Dec 2019, 21:19

Cand esti in joc , lasa-l in bara si deschide task manager, vezi daca exista ceva care iti tine procesorul in 100% , am avut si eu probleme de genul si era de la un virus, ceva imi tinea procesorul in 100% si nu puteam sa joc nimic. Se poate ca unu din programe sa mai dea erori de genul sau chiar antivirusul daca este unul luat de pe filelist, ca sunt crakuite prost multe. Daca in timp ce esti in joc si cu el in bara si ai procesorul la 100% inseamna ca trebuie sa dai un format calumea la hard, si ma refer un format calumea, nu de mantuiala si sa reinstalezi windows-ul. NIci un antivirus nu o sa te ajute. Trust me...
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5293
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

26 Dec 2019, 03:26

Ti s-a raspuns destul de clar, nu stiu ce alte explicatii vrei. Cu laptopul ala deabia stai in browser. E foarte slab pe scurt.

Apropo: https://i.imgur.com/lo9PI7M.png - La ce dracu mai apesi pe buton daca faci magarii d-astea, nu ca ma afecteaza cu ceva, insa am vrut sa arat la baieti pe cine ajuta ei..
User avatar
Laufer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 87
Joined: 13 Jul 2016, 09:04
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

26 Dec 2019, 16:39

Mădălin wrote:
26 Dec 2019, 03:26
Ti s-a raspuns destul de clar, nu stiu ce alte explicatii vrei. Cu laptopul ala deabia stai in browser. E foarte slab pe scurt.

Apropo: https://i.imgur.com/lo9PI7M.png - La ce dracu mai apesi pe buton daca faci magarii d-astea, nu ca ma afecteaza cu ceva, insa am vrut sa arat la baieti pe cine ajuta ei..
Ba frate vorbesti mult si prost. Zici ca ti-am luat painea de la gura, zdai seama ce crima am facut. Asa frustrat ai raspuns.
Inchideti subiectul. Apreciez mult raspunsurile.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 483 guests