Lamurire Problema Steam

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
DarK.GhosT
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 11 Jul 2008, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: ground.idle.ro

24 Oct 2008, 10:46

poti sa iti iei si prin sms
RoyalServer 2
User avatar
bobocu91
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 802
Joined: 01 Jul 2008, 01:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Opriti planeta, vreau sa cobor…
Reputatie: Fost moderator
0.9 / 3
Location: Bailesti
Has thanked: 24 times
Been thanked: 8 times
Contact:

24 Oct 2008, 11:03

@sun5hine - ai si tu o parte de dreptate dar in acelasi timp nu mai putem juca pe multe servere, nici nu iti apar la Internet.

@rVn`u - citeste AICI!


:)>-
Image

Image
kenvy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 14 Apr 2008, 19:37
Detinator Steam: Da
CS Status: good. & good .

24 Oct 2008, 16:32

Eh nu ii nimic baieti ca steam si upgradat engine de la 47 la 48 asta e toti userii steam nu pot intra pe servere non steam . sper intrun final cat mai multi sa treaca pe steam pentru ca nu vor mai fi asa multe servere non steam si care or sa mai fie or sa se ingramadesca codarii unu peste altu . asa ca si eu cu serveru meu asta sa termine upgradeu si apoi il trec pe steam only . Nu va convine sa dati 10 euro ? nu ii nimic jucati pe non steam si injurati si faceti crize din cauza unor copii care folosesc coduri . Cel putin daca il banuiesti pe unu care are coade pe non steam si zice acum ca are steam numai e posibil asa ceva . good job steam va astept la un cs pe stea, :-@ :)>- \:d/ :-j

PS : darkghost nu e adevarat ce zici tu pentru ca si eu il facusem only steam si faza era ca au intrat si aparea la internet asa ca ai grija cum iti faci serveru :-"
Image
User avatar
DarK.GhosT
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 11 Jul 2008, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: ground.idle.ro

24 Oct 2008, 17:13

cum l-ai facut frate tu steam on si aparea la internet. la internet nu apare decat daca bagi swds.dll ala sa apara la internet eu asa stiu altfel nu apare :D ce sfat imi dati sa imi fac serveru steam on acum sau mai astept pana duminica sau luni dupa ce termina updateul
kenvy
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 23
Joined: 14 Apr 2008, 19:37
Detinator Steam: Da
CS Status: good. & good .

24 Oct 2008, 18:27

downloadeaza hlds de la ei prin cmd . si dupa dai drumu nu pui nici un patch sau vreun swds.dll asa mi-a mers mie a aparut . only pui liblistgame secure 1 si sv lan 0 @-)
Image
User avatar
DarK.GhosT
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 65
Joined: 11 Jul 2008, 17:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: ground.idle.ro

25 Oct 2008, 20:58

Gata am facut exact cum ai spus tu si da imi arata ca e in lista de internet :D \:d/ \:d/ >:d<
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information