Lansare PS5 ! Lansare GTA 6?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
GENERALU'
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1275
Joined: 27 Jul 2015, 15:35
Detinator Steam: Da
CS Status: dproto.dll
Detinator server CS: biohazard is comming
SteamID: generalu_extream
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior: VioreL @EXTREAMCS
Fond eXtream: 0
Location: Transilvania
Discord: generalu_extream2463
Has thanked: 57 times
Been thanked: 19 times

12 Jun 2020, 13:28

NIGHTHAWK wrote:
12 Jun 2020, 13:13
@Megatron , ce mysql visezi, mor cand va aud, numai linux si mysql visati :))))) btw nu o sa spuna nimeni din staff-ul rockstar in ce stadiu se afla jocul, in momentul de fata exista 0 informatii despre el, deci nu puneti botul la toate leak-urile de pe internet
astia tin serverele de jocuri pe vps de la t0xic-H0st bre, ce nu stiai?
jocurile is tinute pe ubuntu
RoyalServer
User avatar
NIGHTHAWK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 475
Joined: 10 Jul 2017, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Full stack dev
SteamID: nighthawkk
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

12 Jun 2020, 14:31

GENERALU' wrote:
12 Jun 2020, 13:28
NIGHTHAWK wrote:
12 Jun 2020, 13:13
@Megatron , ce mysql visezi, mor cand va aud, numai linux si mysql visati :))))) btw nu o sa spuna nimeni din staff-ul rockstar in ce stadiu se afla jocul, in momentul de fata exista 0 informatii despre el, deci nu puneti botul la toate leak-urile de pe internet
astia tin serverele de jocuri pe vps de la t0xic-H0st bre, ce nu stiai?
jocurile is tinute pe ubuntu
meam luat si eu kali sunt hacer acuma
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

12 Jun 2020, 15:25

Degeaba se speculeaza ca se lanseaza GTA VI in 2021, se va lansa in cel mai bun caz pe consola, urmand ca in minim 2 ani sa se lanseze pe pc, si cine stie cat timp dupa sa mai adauge si online-ul :)
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

12 Jun 2020, 15:32

blackfaraonul wrote:
12 Jun 2020, 13:08
Megatron wrote:
12 Jun 2020, 08:26
Nu o sa fie nici un 2021 Co-Fondatorul Rockstar a spus clar ca noul joc gta no o sa mai fie lansat doar in 2024 citeste mai bine cu zoom daca ai monitor mare si nu vezi bine ce am zis acolo
ba da mai du-te-n mortii ***** de boschetar ca esti prost gramada futu-ti rasa ***** de moldovean ***** cine mortii ***** iti tot da permis in a utiliza aerul ? da-te-n dumnezeii ***** ca numai cacaturi postezi de cand ti-ai facut cont, mai iesi in mortii ***** afara din casa sa vezi cum este realitatea
nu vezi in mortii ***** ca nu esti in stare sa legi o fraza cap coada si comentezi aiurea oriunde, mars inapoi in cotetu tau de unde vii
Nu ma mir de ce ai luat ban pe contul blackgate nesimtitule jeg de om care esti ai injurat pe toata lumea in Security Zone la boostul tau teapa cu site-ul tau plaguit
Dute la puscarie cu COLO in frunte nu ma afecteaza pe mine injuraturile tale ca daca mar arfecta ti-asi da raport la comentariu pentru limbaj

NIGHTHAWK wrote:
12 Jun 2020, 13:13
@Megatron , ce mysql visezi, mor cand va aud, numai linux si mysql visati :))))) btw nu o sa spuna nimeni din staff-ul rockstar in ce stadiu se afla jocul, in momentul de fata exista 0 informatii despre el, deci nu puneti botul la toate leak-urile de pe internet
Draga uitate la
https://www.rockstargames.com/careers/
Uitate ce functii au fie care grad la partea cu web developement mai mult se cauta si din aia care fac conexiunii mysql

Cat despre mysql ma refeream la baza cu panou tu cum crezi ca se vad statisticiile la web panel la gta 5 cu cate killuri ai bani etc se vede tot in browser cand dai la profil de joc alea nu sunt facute prin conexiune mysql si phpmyadmin ?
,🤣
^Head$hot^ wrote:
12 Jun 2020, 13:20
blackfaraonul wrote:
12 Jun 2020, 13:08
Megatron wrote:
12 Jun 2020, 08:26
Nu o sa fie nici un 2021 Co-Fondatorul Rockstar a spus clar ca noul joc gta no o sa mai fie lansat doar in 2024 citeste mai bine cu zoom daca ai monitor mare si nu vezi bine ce am zis acolo
ba da mai du-te-n mortii ***** de boschetar ca esti prost gramada futu-ti rasa ***** de moldovean ***** cine mortii ***** iti tot da permis in a utiliza aerul ? da-te-n dumnezeii ***** ca numai cacaturi postezi de cand ti-ai facut cont, mai iesi in mortii ***** afara din casa sa vezi cum este realitatea
nu vezi in mortii ***** ca nu esti in stare sa legi o fraza cap coada si comentezi aiurea oriunde, mars inapoi in cotetu tau de unde vii
Acel moment când citești toate răspunsurile liniștit și dai de unul bombă la final care te face să râzi=))))))))))

On topic: La PS4 m-am reținut din al cumpăra. Am zis că nu e cine știe ce dacă joci marea majoritate din jocuri pe calculator. Până de curând când ne-am adunat la un prieten acasă că era singur și a mai venit altul cu PS4-le. La smart tv-ul lui LG de 139 cm fifa 20 se vedea "blanao". Atunci m-am hotărât, când apare PS5 trebuie să mi-l iau :))
Acel moment cand apare un om no-name pe forum si injura 🤣
Asta este blackgate care injura stafful intrun topic si a luat ban pe contul actual
User avatar
NoNamed
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 466
Joined: 04 Jan 2014, 19:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am status
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Location: Bucuresti Romania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

12 Jun 2020, 16:15

Megatron wrote:
12 Jun 2020, 15:32
blackfaraonul wrote:
12 Jun 2020, 13:08
Megatron wrote:
12 Jun 2020, 08:26
Nu o sa fie nici un 2021 Co-Fondatorul Rockstar a spus clar ca noul joc gta no o sa mai fie lansat doar in 2024 citeste mai bine cu zoom daca ai monitor mare si nu vezi bine ce am zis acolo
ba da mai du-te-n mortii ***** de boschetar ca esti prost gramada futu-ti rasa ***** de moldovean ***** cine mortii ***** iti tot da permis in a utiliza aerul ? da-te-n dumnezeii ***** ca numai cacaturi postezi de cand ti-ai facut cont, mai iesi in mortii ***** afara din casa sa vezi cum este realitatea
nu vezi in mortii ***** ca nu esti in stare sa legi o fraza cap coada si comentezi aiurea oriunde, mars inapoi in cotetu tau de unde vii
Nu ma mir de ce ai luat ban pe contul blackgate nesimtitule jeg de om care esti ai injurat pe toata lumea in Security Zone la boostul tau teapa cu site-ul tau plaguit
Dute la puscarie cu COLO in frunte nu ma afecteaza pe mine injuraturile tale ca daca mar arfecta ti-asi da raport la comentariu pentru limbaj

NIGHTHAWK wrote:
12 Jun 2020, 13:13
@Megatron , ce mysql visezi, mor cand va aud, numai linux si mysql visati :))))) btw nu o sa spuna nimeni din staff-ul rockstar in ce stadiu se afla jocul, in momentul de fata exista 0 informatii despre el, deci nu puneti botul la toate leak-urile de pe internet
Draga uitate la
https://www.rockstargames.com/careers/
Uitate ce functii au fie care grad la partea cu web developement mai mult se cauta si din aia care fac conexiunii mysql

Cat despre mysql ma refeream la baza cu panou tu cum crezi ca se vad statisticiile la web panel la gta 5 cu cate killuri ai bani etc se vede tot in browser cand dai la profil de joc alea nu sunt facute prin conexiune mysql si phpmyadmin ?
,🤣
^Head$hot^ wrote:
12 Jun 2020, 13:20
blackfaraonul wrote:
12 Jun 2020, 13:08


ba da mai du-te-n mortii ***** de boschetar ca esti prost gramada futu-ti rasa ***** de moldovean ***** cine mortii ***** iti tot da permis in a utiliza aerul ? da-te-n dumnezeii ***** ca numai cacaturi postezi de cand ti-ai facut cont, mai iesi in mortii ***** afara din casa sa vezi cum este realitatea
nu vezi in mortii ***** ca nu esti in stare sa legi o fraza cap coada si comentezi aiurea oriunde, mars inapoi in cotetu tau de unde vii
Acel moment când citești toate răspunsurile liniștit și dai de unul bombă la final care te face să râzi=))))))))))

On topic: La PS4 m-am reținut din al cumpăra. Am zis că nu e cine știe ce dacă joci marea majoritate din jocuri pe calculator. Până de curând când ne-am adunat la un prieten acasă că era singur și a mai venit altul cu PS4-le. La smart tv-ul lui LG de 139 cm fifa 20 se vedea "blanao". Atunci m-am hotărât, când apare PS5 trebuie să mi-l iau :))
Acel moment cand apare un om no-name pe forum si injura 🤣
Asta este blackgate care injura stafful intrun topic si a luat ban pe contul actual
Daca mai multi iti spun ca esti prost si trebuie sa taci de ce nu vrei sa asculti? :))

ON: Dupa cum spuneam si aseara, GTA VI nu cred ca o sa apara in 2021. Au anuntat aseara ca in 2021 vine versiunea de GTA V pentru noua consola (+ un mic remaster din ce am inteles). Avand toate informatiile astea nu cred ca e greu sa iti dai seama ca cei de la Rockstar vor mai trage de GTA V o perioada destul de buna pana vor lansa GTA VI pentru ca GTA V inca produce destui bani.
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

12 Jun 2020, 17:35

@NoNamed
Ce dai quote la tot textul crezi ca nu te bag inseama si daca nu dai
@nume


Nu mai visa ba alea sunt informatii fake luate de pe reddit
Tot eu am dreptate si ori cum nu o sa faca nici un remaster pentru gta 5 la ps5
Cand eu iti spun tu o sa ramai mai prost informat nu mai lua newsuri de pe site-uri sunt postate doar ca sa faca aia rating cat de prostii sunteti sa credeti ce scriu ei acolo

Rockstar anuta pe youtube sau twitter daca vroia sa faca remaster la gta 5 pentru ps5 🤣
User avatar
NIGHTHAWK
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 475
Joined: 10 Jul 2017, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: Full stack dev
SteamID: nighthawkk
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

12 Jun 2020, 19:13

@Megatron nu prea vad ca se cauta mysql pe acolo :))) oricum nu cred ca ai auzit de tehnologii mai noi precum mongodb, firebase etc. faci confuzie intre mysql si sql
on: poate vedem anul asta sau anul viitor macar un trailer cu gta v :))
User avatar
NoNamed
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 466
Joined: 04 Jan 2014, 19:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am status
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Location: Bucuresti Romania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

12 Jun 2020, 19:37

Megatron wrote:
12 Jun 2020, 17:35
@NoNamed
Ce dai quote la tot textul crezi ca nu te bag inseama si daca nu dai
@nume


Nu mai visa ba alea sunt informatii fake luate de pe reddit
Tot eu am dreptate si ori cum nu o sa faca nici un remaster pentru gta 5 la ps5
Cand eu iti spun tu o sa ramai mai prost informat nu mai lua newsuri de pe site-uri sunt postate doar ca sa faca aia rating cat de prostii sunteti sa credeti ce scriu ei acolo

Rockstar anuta pe youtube sau twitter daca vroia sa faca remaster la gta 5 pentru ps5 🤣
Cred ca ai postat live stream-ul ala sa ne uitam noi ca tu oricum nu intelegi engleza (si evident nici romana)... Au mentionat in live-ul de aseara ca se face remaster la gta v...
User avatar
Megatron
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 696
Joined: 16 May 2018, 04:31
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterior: Gheorghe_cs16
Fond eXtream: 0
Has thanked: 2 times
Been thanked: 9 times

12 Jun 2020, 19:41

@NoNamed
I am joke you 😎


@Nighhawk

In mare parte am auzit de ele dar eu stiu ca nysql este cel mai important la ori ce panou de joc acolo in phpmyadmin sunt si baza de date cu contul tau , parola , etc!
Dar m-am documentat mai bine si mi-am dat seama ca mai mult folosesc si T-SQL

Vedem noi pana atunci cine ce si cum are dreptate cu gta 😃
420merciless
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 256
Joined: 29 Nov 2015, 14:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Been thanked: 7 times
Contact:

12 Jun 2020, 20:45

Megatron wrote:
12 Jun 2020, 19:41
@NoNamed
I am joke you 😎


@Nighhawk

In mare parte am auzit de ele dar eu stiu ca nysql este cel mai important la ori ce panou de joc acolo in phpmyadmin sunt si baza de date cu contul tau , parola , etc!
Dar m-am documentat mai bine si mi-am dat seama ca mai mult folosesc si T-SQL

Vedem noi pana atunci cine ce si cum are dreptate cu gta 😃
"I am joke you" =)))))))))))))))))))))
User avatar
Iluminatii
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1539
Joined: 31 Mar 2014, 02:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 13 times
Been thanked: 13 times
Contact:

12 Jun 2020, 20:46

Image

:hand_over_mouth: :hand_over_mouth: :hand_over_mouth:
Copiii cu nevoi speciale nu sunt ciudati sau neobisnuiti. Ei vor ceea ce toata lumea vrea; sa fie acceptati, sa fie iubiti.
User avatar
NoNamed
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 466
Joined: 04 Jan 2014, 19:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: N-am status
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Location: Bucuresti Romania
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Contact:

12 Jun 2020, 20:47

Megatron wrote:
12 Jun 2020, 19:41
@NoNamed
I am joke you 😎


@Nighhawk

In mare parte am auzit de ele dar eu stiu ca nysql este cel mai important la ori ce panou de joc acolo in phpmyadmin sunt si baza de date cu contul tau , parola , etc!
Dar m-am documentat mai bine si mi-am dat seama ca mai mult folosesc si T-SQL

Vedem noi pana atunci cine ce si cum are dreptate cu gta 😃
Cred ca voiai sa zici "I am a joke to you"... caz in care da, aveai dreptate :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information