Se lasa muschii dupa 30 de ani?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

14 Mar 2013, 16:15

Ba audi , mai bine nu mai postai , omfg cum ii scotea apa lu ala din muschi imi vine sa vomit , mai bine tragi 2/3 ani ca sa arati bine , decat sa bagi steroizi sa te DEFORMEZI TOTAL.
User avatar
Gaby [;x]
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 510
Joined: 22 Apr 2010, 12:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: 89.33.242.45:27015
Has thanked: 7 times
Been thanked: 38 times

14 Mar 2013, 17:11

Mitzocul wrote:
timy_fb wrote:"batranei" din video crezi ca nu au luat steroizi la greu?si totusi 50 de ani..
In America se recomanda steroizi batranilor :)).

Arnold e batran, a luat toate prostiile in tinerete (creatina, proteine, injectii, etc.) si n-are nici pe dracu. Deci, nu va mai speriati de suplimentele nutritive.
Trebe sa si sti sa iei pentru ca Romanu vrea sa arate bine cat mai repede ca no imediat vine vara strand , marea , femei :D si tre sa ai si putin frica de asa ceva pentru ca daca iei in abuz iti iei adio de la ficat si asa mai departe:) Eu am facut si sala si acuma m-am apucat de box mie unu numi trebe suplimente pentru ca nu am nevoie dar cine vrea sa ieie sasi faca niste analize sa vada cum sta cu ficatu daca poate sa ieie pentru ca am un prieten lua suplimente si ii era rau .... deci inainte sa luati ceva interesativa foarte bine


App.... Am auzit ca sunt in Romania niste doctori care te injecteaza iei adica sunt un fel de steroizii care sunt legali si no iti fac iei control si pe urma iti baga ... dar nu stiu sigur asta doar am auzit :-"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information