M-a lasat corigent degeaba

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
KAP2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 180
Joined: 08 Jan 2014, 16:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 43 times
Been thanked: 13 times
Contact:

28 Jan 2014, 15:34

MrRock wrote:eu fac pe prostul efectiv nu comentez nimeni din cls nu comenteaza si facem liniste curat etc... oricum nu suntem o cls unita a lasat 6 corig. eu printre aia... nu suntem o cls praosta nu am ramas nici unul la nici o alta materie.. cea mai mica medie din cls este 7 la romana... adica a mea =))
foarte amuzat, era sa rad.
daca nu vrei sa ajungi la un liceu de cacao cel mai bun lucru ar fi urmatorul: inchizi calculatorul pentru ca din cate vad nu stii sa te folosesti de el, deoarece daca stiai sa te folosesti de el nu mai ajungeai corigent.
2. ai carte de matematica, ai caietele din anii trecuti si bagi la invatat. Ce vrei sa stii daca tu n-ai deshis in viata ta un caiet? Ai refacut tot ce ati facut in clasa, ai incercat sa te concentrezi asupra subiectului?Daca ai incercat si ai stat asupra unui exercitiu care din punctul mai multor colegi de-ai tai care sunt aproape de acelasi nivel ca tine, poate chiar mai mare, este usor, atunci frate inseamna ca ai o problema.Ori te apuci serios de invatat si treci clasa si incerci sa te ridici la nivelul de plutire, poate chiar mai sus, ori iti continui activitatea de a face topicuri stupide pe forum.
Tu alegi, nu exista nu pot, exista doar nu vreau.Anul trecut am fost si eu in clasa a 8-a si luam numai 4,5 in teste la geometrie, insa stiam geometrie dar pnm nu reuseam sa ma concentrez, dar in semestrul doi am inceput cu note mari si la algebra si la geometrie.Repet,fara materia din clasele trecute invatata,n-ai ce sa faci.
RoyalServer
User avatar
Genky
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 734
Joined: 25 Jun 2013, 20:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Stau si ma gandesc la ziua de maine !
Detinator server CS: da
SteamID: genky99
Has thanked: 24 times
Been thanked: 21 times
Contact:

28 Jan 2014, 15:37

si eu am tot o profesoara vai de mama ei :)) ne bate , ne injura , dar cu unii nu ii merge , dar cand tipa odata , liniste deplina
http://filmeactiune.com Filme si seriale online gratis :)
User avatar
#Gam3.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 187
Joined: 09 Jul 2013, 12:19
Detinator Steam: Nu
Has thanked: 37 times
Been thanked: 14 times

28 Jan 2014, 15:48

Ceea ce ai putea face, si care ti-ar fii cel mai util, ar fii sa pui pana pe carte si sa nu ne intrebi pe noi ce trebuie facut.
Extreme
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 742
Joined: 11 Jun 2011, 18:09
Detinator Steam: Nu
SteamID: L'am pierdut
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: (3 luni)
Fost Moderator
Location: ITALIA
Has thanked: 55 times
Been thanked: 61 times

28 Jan 2014, 16:20

Trebuie sa inveti, tu ai dreptate ca profesoara se comporta asa, dar este VINA TA! Trebuie sa inveti cum ai zis si tu mai sus la primu exercitiu nu ti-a zis nimic, la al2lea te-a trimis la loc pentru ca nu sti ai sa il faci. Voi daca invatati unpic nu va ar lasa nimeni corigenti.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

28 Jan 2014, 16:37

Extreme wrote:Trebuie sa inveti, tu ai dreptate ca profesoara se comporta asa, dar este VINA TA! Trebuie sa inveti cum ai zis si tu mai sus la primu exercitiu nu ti-a zis nimic, la al2lea te-a trimis la loc pentru ca nu sti ai sa il faci. Voi daca invatati unpic nu va ar lasa nimeni corigenti.
Eu am o profesoara de lb. romana daca ii spui sa repete cand iti preda incepe sa te injure,aici a cui e vina ?
Du-te la director,eu am o problema asemanatoare dar si noi facem galagie + ca ea face diferente mari intre copii.
User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

28 Jan 2014, 16:42

Va meritati soarta.Nu e vina profesorului, e vina voastra ca nu invatati si pierdeti vremea aiurea.
Mai si relatezi chestia asta pe un forum...Consuma statul banii degeaba pe voi
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
User avatar
Ovidiu2k4
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 271
Joined: 09 Sep 2009, 09:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Restrictie PM
Has thanked: 33 times
Been thanked: 10 times

28 Jan 2014, 16:43

Nu stiti sa va cereti drepturile,defapt parintii vostrii nu va invata asta acasa.Nu e normal sa existe asa ceva,un profesor sa injure sau sa bata un copil,oricat de tembel ar fi el.Iar faza cu corijenta in clasa a 8-a mi se pare penibila.Pai sa inteleg ca tu la varsta mea o sa ai numai restante?O sa vedeti ca totul o sa fie din ce in ce mai greu.Nici eu n-am fost elev de 10 la scoala sau liceu,dar mai mult de 2 ore in cel mai grav caz chiar nu aveam nevoie sa retin lectiile alea.Cel mai mult un elev invata din clasa,ca acasa e frectie.Acasa te suna un prieten,te atrag jocurile,te mai uiti la tv si tot asa.
User avatar
Andrei07
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 112
Joined: 28 Dec 2013, 19:34
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times
Contact:

28 Jan 2014, 16:44

Cu siguranta e vina ta, puneti dracu mana pe carte nu mai face mistouri la scoala.

Daca ramai corijent si in clasa 8-a, in a 12 cand e sa dai bac-ul ce faci?D-zeu cu mila
User avatar
zw0w # ROMANIA !
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1318
Joined: 16 Jul 2009, 23:29
Detinator Steam: Da
SteamID: roby93_extream
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: Roby93
Location: Piteşti
Has thanked: 165 times
Been thanked: 101 times

28 Jan 2014, 16:49

Sa nu uiti sa postezi pe forum cand mergi la WC !
User avatar
.el.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 141
Joined: 07 Oct 2013, 22:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau pe banii statului.
Location: Müllrose, Germany
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times
Contact:

28 Jan 2014, 17:12

MrRock wrote:Extream... am o problema uriasa... Am o scarba de profesoara de mate, in fiecare ora ne injura urla la noi rade ca nu rezolvam bine execitiile si azistazi trebuia sa raspund pentru corigenta note , 4,4,5,5 4 teza , a scos 2 colegi la tabla si le-a dat 2 exercitii si urla la ei ca sunt prosti ca isi pierde vremea cu ei si etc... si io lasat corig. media 4 rosu catalog,
urmez eu si inca 3 colegi , fac primul exercitiu bine , al 2 nu stiam... si a inceput sa faca mijto sa sa enerveze si m-a trecut la loc si a zis : Inveti sem. II , felicitari corigent.

CLS 8

Ce pot face? vreau sa iau meditatii de azi pana vineri si vineri merg la inspectorat sa fac evaluare... si contenstatie la medie... Este bine ce vreau sa fac ? doar in fond ce pot pierde? daca stiu ca sunt de 4 macar o stiu dar daca sunt de 5 si m-a lasat aiurae... o pune

Nu va face prosti. Va evidentiaza acest lucru. Vina apartine exclusiv parintilor celor in cauza.
Iar daca un profesor iti atrage atentia ca esti prost, fii sigur ca ceva este in neregula ori cu ea ori cu tine. Iar atat timp cat IQ-ul tau nu-ti permite sa-i dai peste nas in domeniul ei, n-ai decat sa te resemnezi cu ideea ca e posibil chiar sa fii prost ... .
PS: Nu e jignire, extrag din context afirmatiile tale. Te jignesti singur.
Nu incercati sa pareti mai mari decat sunteti ! Daca ma cobor eu la mintea voastra, nu inseamna ca si raman acolo.
Un destept poate face pe prostul atunci este nevoit, insa un prost face pe desteptul toata viata, fara succes !
Aviz amatorilor gen MajeStik si egoistdream.

Image
CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

28 Jan 2014, 17:31

Exagerezi prea tare, ia și învață că e plină lumea de oameni ca tine care nu sunt responsabili de faptele lor.
User avatar
Andrey.Cool
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 02 May 2013, 19:35
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: HsK ;z /A/
Reputatie: Fost Detinator Sud.eXtreamCS.Com
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

28 Jan 2014, 17:32

Invata tati, pune mana pe carte mai lasa NETU :)
http://www.proesports.ro/ - CHALLENGE YOURSELF !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information