Legat de fete

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
ivacast
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 23 Jan 2010, 11:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

14 Mar 2011, 16:45

So gasit popagabriel 1.30 cm sa vorbeasca :-j,taci omule
@ Incearca sa te bagi in seama si sa o ajuti cat poti posibil,o iei in brate,o prinzi de un c.ur daca ii place,e a ta 100% !
RoyalServer
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

14 Mar 2011, 16:52

Pentru a agata o fata necunoscuta trebuie sa treci prin niste etape cum ar fi:
1.Sa vorbesti si sa o cunosti totul despre ea pe retelele de socializare(facebook,messenger,twiter,etc)
2.Iesi afara cu ea in parc,parc de distractii,circ..etc
3.Dupa scurt timp aduo la tine acasa si pregatestei o cina romantica si ii vorbesti numai cuvinte romantice :X
4.Apropriei buzele tale de buzele ei cu tupeu si fara emotii,frica,fobie si toate vin de la sine..

Daca ai facut aceste etape vei avea parte numai de fericire alaturi de iubita..
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

14 Mar 2011, 16:53

aSh wrote:Pentru a agata o fata necunoscuta trebuie sa treci prin niste etape cum ar fi:
1.Sa vorbesti si sa o cunosti totul despre ea pe retelele de socializare(facebook,messenger,twiter,etc)
2.Iesi afara cu ea in parc,parc de distractii,circ..etc
3.Dupa scurt timp aduo la tine acasa si pregatestei o cina romantica si ii vorbesti numai cuvinte romantice :X
4.Apropriei buzele tale de buzele ei cu tupeu si fara emotii,frica,fobie si toate vin de la sine..

Daca ai facut aceste etape vei avea parte numai de fericire alaturi de iubita..

Auzi "cina romantica" , imi pare rau aSh dar ar trebui sa traiesti in prezent chiar daca nu e placut , acuma mai nou daca ai bani fetele vin cu zecile ;))
PopaGABRiEL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1739
Joined: 06 Aug 2008, 22:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Location: Mioveni
Has thanked: 63 times
Been thanked: 65 times

14 Mar 2011, 16:54

ivacast wrote:So gasit popagabriel 1.30 cm sa vorbeasca :-j,taci omule
@ Incearca sa te bagi in seama si sa o ajuti cat poti posibil,o iei in brate,o prinzi de un c.ur daca ii place,e a ta 100% !
tu esti prea lesinat sa te bag in seama fmtey de moldovean so gasit, crezi ca daca o ia in brate fara sa o cunoasca sau ea pe el rezolva ceva? pripas ambulant.
Last edited by roby_the_dude on 16 Mar 2011, 01:49, edited 1 time in total.
Reason: Atac la persoana.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

14 Mar 2011, 16:56

z3u!sS wrote:Auzi "cina romantica" , imi pare rau aSh dar ar trebui sa traiesti in prezent chiar daca nu e placut , acuma mai nou daca ai bani fetele vin cu zecile ;))
Cand am zis "cina romantica",m-am referit si la bani ca nu crezi ca fata va scote bani :))
Lalir
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 14 Mar 2011, 15:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

14 Mar 2011, 17:20

ivacast wrote:So gasit popagabriel 1.30 cm sa vorbeasca :-j,taci omule
@ Incearca sa te bagi in seama si sa o ajuti cat poti posibil,o iei in brate,o prinzi de un c.ur daca ii place,e a ta 100% !
E pe dracu', am facut asta cu una, ieseam prin parc cu ea in fiecare saptamana, o mai tineam in brate si totusi n-a vrut pe motiv ca nu l-o uitat inca pe fostul ei prieten :-j .



@Thx de sfaturi :p .
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

14 Mar 2011, 17:27

Voi ii ziceti sa se bage in seama cu ea, dar intrebarea lui e: "Cum sa m-as putea baga in seama cu o fata".

Depinde. Cel mai tare flirt e in club. N-ai nici emotii, nu o sa-ti zica nici ea ca esti obsedat sau alte chestii. Pur si simplu cand se simte in largul ei ,te duci la ea si dansezi si sanu uiti sa ii pui intrebari ( dar nu din prima "Vrei sa ne cunoastem" ). Ceva de genul: "Ce faci, cum te simti? ".

Alta metoda ar fi pe net. Cel mai tare e pe Facebook. Asa mi-am facut cativa amici/amice. Dar sa nu te bagi aiurea in seama.

A treia metoda ar fi cand sunteti un grup mare de persoane. Asa ai ocazia sa faci cunostinta. Dar trebuie sa ai si sange, sa ai ce sa o intrebi si sa nu-ti fie rusine.
Image
Image
Image
Cristian.R
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3958
Joined: 28 Sep 2007, 20:24
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Designer eXtream
Nick anterior: Masaroo
Has thanked: 134 times
Been thanked: 185 times

14 Mar 2011, 17:39

aSh wrote:Pentru a agata o fata necunoscuta trebuie sa treci prin niste etape cum ar fi:
1.Sa vorbesti si sa o cunosti totul despre ea pe retelele de socializare(facebook,messenger,twiter,etc)
2.Iesi afara cu ea in parc,parc de distractii,circ..etc
3.Dupa scurt timp aduo la tine acasa si pregatestei o cina romantica si ii vorbesti numai cuvinte romantice :X
4.Apropriei buzele tale de buzele ei cu tupeu si fara emotii,frica,fobie si toate vin de la sine..

Daca ai facut aceste etape vei avea parte numai de fericire alaturi de iubita..
esti bun sa moara gibilan.
Lalir
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 14 Mar 2011, 15:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

14 Mar 2011, 17:48

TzaCaNeL wrote:Voi ii ziceti sa se bage in seama cu ea, dar intrebarea lui e: "Cum sa m-as putea baga in seama cu o fata".

Depinde. Cel mai tare flirt e in club. N-ai nici emotii, nu o sa-ti zica nici ea ca esti obsedat sau alte chestii. Pur si simplu cand se simte in largul ei ,te duci la ea si dansezi si sanu uiti sa ii pui intrebari ( dar nu din prima "Vrei sa ne cunoastem" ). Ceva de genul: "Ce faci, cum te simti? ".

Alta metoda ar fi pe net. Cel mai tare e pe Facebook. Asa mi-am facut cativa amici/amice. Dar sa nu te bagi aiurea in seama.

A treia metoda ar fi cand sunteti un grup mare de persoane. Asa ai ocazia sa faci cunostinta. Dar trebuie sa ai si sange, sa ai ce sa o intrebi si sa nu-ti fie rusine.
Nu sunt genul rusinos :D
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

14 Mar 2011, 18:46

Cere numere de telefon la colegi / prieteni ale unor fete obisnuite, incepe cu un mesaj, sunale si te bagi in seama cu ele, dupa o saptamana ii zici daca vreti sa va intalniti la un suc sau ceva sa va vedeti , ca sa stii cu cine stai de vorba. Nu fi badaran si nu intra foarte mult in detalii. Apropro cel mai tare afrodisiac pentru femei este CUVANTUL !
Image
User avatar
cosminoff
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 98
Joined: 26 Feb 2011, 15:56
Detinator Steam: Da
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

14 Mar 2011, 19:29

N-ai ce sa ii intrebi pe astia , n-au avut gagici in viata lor si ei iti zic sa le zici : ce sti sa-mi faci . :-j

Pnm, asa sa te duci la una pe strada si sa-i spui buna eu sunt pnm , n-am idee , dar daca e vre-o fata in grupul tau de prieteni cu care iesi , te bagi si tu in vorba cu ea , faci glume , ii ceri nr , msg si alte d-astea , mai iesiti de vre-o 2-3 ori tot in grup , incearca sa te apropi de ea , apoi invit-o in oras , doar voi 2 , daca accepta inseamna ca te gaseste dragut si ar incerca o relatie cu tine. aa si sa nu fi timid , fetelor nu le plac astia timizi

Daca vezi vre-o una pe fb , lasa-i comentruri/like-uri , daca-ti lasa si ea / daca-ti raspunde la comenturi cere-i id , mai vb una alta , apoi o inviti in oras.
User avatar
KYLE!
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 384
Joined: 20 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Has thanked: 4 times
Been thanked: 30 times

14 Mar 2011, 19:50

Cea mai buna metoda e aia chill :
1.1 Dute in cercuri , gurpuri de amici unde in general sunt mai multe fete in general da noroc cu barbatii ( pe ele nu le bagi in seama ) bine inteles nu sa fi mitocan zi si tu un "buna" cred ca e de ajuns , incerca sa fi indiferent fata de fete ( asta le starneste "interesul" ) sau cel putin intrebarea w00t ? Nu sunt prea buna pentru el ? Continua cu texte , glume bine inteles in textele tipice incerca sa incluzi diverse fete din grup ( de tinut minte nu cele care te intreseaza ) gen X , X1 , X2 ( tie iti place x2 ) in general vorbesti cu x/x1 mai mult , le dai mai multa atentie incerca glume " Cand vii la mine sa ne uitam la muschii mei ? ( asta chiar daca nu ai conditia fizica ) e un mod de a "distinde" atmosfera incerca sa le citesti rezumate la cuvinte simple fara sa te lovesti de "lapsusuri" sa nu dai impresia de bed boi sau de analfabet.
De asemenea x/x1 incerca diverse atingeri pe obraz ( " Ai ceva pe obraz stai o secunda. ) sau pur si simplu ii dai parul dupa ureche si ii zici arati mai bine asa . ( In acest moment x2 cea alesa de tine devine "sceptica" ) poti sa incepi sa o abordezi si pe ea cu texte simple gen ( Hmm Cred ca te cunosc de undeva ? Daca nu imi cer scuze. ) restul vine de la sine " o replica " curge fluid atata timp cat esti atent sa nu o dai in bara.
( scuzati greseleile gramaticale telefonu' nu e modul meu compact de a scrie un post ).
Daca mai vrei am sa revin cu alte cateva metode .
REDCRAFT.RO - Crafted with soul, mined with talent, enchanted with mind!
http://www.redcraft.ro/news.php
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information