Legat de fete

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
KronoS eXtream
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 4378
Joined: 02 Apr 2009, 19:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost detinator Zombie-Land.eXtream.Ro
Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Location: Bucharest
Has thanked: 551 times
Been thanked: 820 times
Contact:

14 Mar 2011, 19:59

KYLE! wrote:Cea mai buna metoda e aia chill :
1.1 Dute in cercuri , gurpuri de amici unde in general sunt mai multe fete in general da noroc cu barbatii ( pe ele nu le bagi in seama ) bine inteles nu sa fi mitocan zi si tu un "buna" cred ca e de ajuns , incerca sa fi indiferent fata de fete ( asta le starneste "interesul" ) sau cel putin intrebarea w00t ? Nu sunt prea buna pentru el ? Continua cu texte , glume bine inteles in textele tipice incerca sa incluzi diverse fete din grup ( de tinut minte nu cele care te intreseaza ) gen X , X1 , X2 ( tie iti place x2 ) in general vorbesti cu x/x1 mai mult , le dai mai multa atentie incerca glume " Cand vii la mine sa ne uitam la muschii mei ? ( asta chiar daca nu ai conditia fizica ) e un mod de a "distinde" atmosfera incerca sa le citesti rezumate la cuvinte simple fara sa te lovesti de "lapsusuri" sa nu dai impresia de bed boi sau de analfabet.
De asemenea x/x1 incerca diverse atingeri pe obraz ( " Ai ceva pe obraz stai o secunda. ) sau pur si simplu ii dai parul dupa ureche si ii zici arati mai bine asa . ( In acest moment x2 cea alesa de tine devine "sceptica" ) poti sa incepi sa o abordezi si pe ea cu texte simple gen ( Hmm Cred ca te cunosc de undeva ? Daca nu imi cer scuze. ) restul vine de la sine " o replica " curge fluid atata timp cat esti atent sa nu o dai in bara.
( scuzati greseleile gramaticale telefonu' nu e modul meu compact de a scrie un post ).
Daca mai vrei am sa revin cu alte cateva metode .
Cel mai concret raspuns de pe aici.
Nu efectuez tranzactii pe mess, skype etc. Aveti grija la indivizii care se dau drept mine!
Nu mai ofer suport asa ca nu imi mai trimiteti mesaje in legatura cu asta!


Zombie Plague Shade 1.2-debug1 [with Item Limiter] (12 September 2015) - Bombardier Branch
RoyalServer
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

14 Mar 2011, 20:10

Cu siguranta daca stai pe forum asteptand raspunsuri nu vei putea sa-ti gasesti o prietena. Nu inteleg cum ai avut tu 2 fete pana acum daca nu stii cum sa te bagi in seama cu ele. Mi se pare a fi o minciuna...
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
JkERT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1725
Joined: 30 Jul 2010, 23:57
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: sNNNappi, ARSHAViN
Ban 6 luni !
Has thanked: 127 times
Been thanked: 148 times
Contact:

14 Mar 2011, 20:12

Marius wrote:Cu siguranta daca stai pe forum asteptand raspunsuri nu vei putea sa-ti gasesti o prietena. Nu inteleg cum ai avut tu 2 fete pana acum daca nu stii cum sa te bagi in seama cu ele. Mi se pare a fi o minciuna...
Lalir wrote:si am fost pana acum cu 2 fete, dar pe amandoua le cunosteam deja
Altceva e sa o cunosti, si altceva e sa fie o straina si sa incerci sa te bagi in seama cu ea.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

14 Mar 2011, 20:22

JkERT wrote:
Marius wrote:Cu siguranta daca stai pe forum asteptand raspunsuri nu vei putea sa-ti gasesti o prietena. Nu inteleg cum ai avut tu 2 fete pana acum daca nu stii cum sa te bagi in seama cu ele. Mi se pare a fi o minciuna...
Lalir wrote:si am fost pana acum cu 2 fete, dar pe amandoua le cunosteam deja
Altceva e sa o cunosti, si altceva e sa fie o straina si sa incerci sa te bagi in seama cu ea.
Parol...
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
Lalir
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 14 Mar 2011, 15:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

14 Mar 2011, 20:45

Unele sfaturi sunt bune, ty :) .
User avatar
KYLE!
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 384
Joined: 20 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Has thanked: 4 times
Been thanked: 30 times

14 Mar 2011, 21:12

1.2 In PUBLIC ( cea mai grea parte ) sa zicem piete , parcuri sau pur si simplu te duci la magazin si vezi o fata atragatoare :
a) Cauta un text , ceva sa "incite" la discutie .
sub1) Metoda asta o foloseam asta vara plaje , localuri .
Ati vazut acele falyere ce se impart ? Cele de la magazine de moda , etc ? Metoda asta se numeste FLAYER-ul si 100% in 1/2 cazuri functioneaza.
Pasul 1 : Localizati tinta ( in general cineva care va atrage , nu neaparat fizic , doar ca incercati pentru inceput tinte easy nu va avanturati ).
Pasul 2 : Pretextul - In cele mai multe cazuri asta e introul cu cat mai bine "recitat" cu atat mai bine TOUCHE incerca o intrebare de genul :
"Auzi daca iti rapesc 2 minute sa te uiti pe aceste flayere , sper ca nu te superi "
In general daca e cat de cat intresate nu o sa va refuze , cel putin nu direct ( LWL ).
Ea o sa vina cu o intrebare retorica gen " Si ce anume promoveaza ( ilustreaza ) aceste flayere ?! Si pur si simplu de ce mi-ar pasa?! "
Tu incerca sa o faci sa se simnta sigura pe ea , dai frau liber sa se joace cu tine devino fluibil , flexibil cu raspunsuri gen :
" Hmm ce promoveaza? Pai tu ce ai vrea sa promoveze in principiu?Ce anume iti starneste "interesul" ?! "
Ea bine inteles o sa fie retorica cu texte gen daca "tu" zici?!
In continuare leagate de subiect , pe acelasi subiect si deviaza usor.
Pasul 3 : Abordarea - Hamm aici partea mai grea in general "abordarile" sunt simple si la obiect gen " Cand ma scoti la un suc ?! ( sa fi amuzant si ironic in acelasi timp )" sau " Te-as scoate la o ciorba de burta da sigur ma refuzi :) " sau ceva mai complex GEN : " Ti-am rapit 5 minute pentru un text prost crezi ca gasesti altele 5 pentru o cafea?! " in general cand se vad "cu hamu' in mana nu pot refuza" .
Pasul 4 : Negarea - In general daca iti iese "schema" e simplu o prima cafea un prim suc iz easy! Da sunt si cazuri in care nu e intresata sau pur si simplu are prieten si trebuie sa te confrunti cu un lamentabil "NU" DON'T WORRY! Mai sunt si alte femei care cauta "o cafea"
P.S : Cand va duceti prima data la o intalnire de exemplu cafea ( fiecare isi plateste cafeaua ) ( regula de baza )!

Am vazut mai sus ceva genul " daca o cunosti e mai usor " WRONG.
REDCRAFT.RO - Crafted with soul, mined with talent, enchanted with mind!
http://www.redcraft.ro/news.php
Lalir
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 14 Mar 2011, 15:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

14 Mar 2011, 21:40

KYLE, sfaturi bune si ajutatoare :P .
ms mult ;)
User avatar
ARTHASdk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 542
Joined: 01 Aug 2010, 21:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Contact:

14 Mar 2011, 21:43

PopaGABRiEL wrote:Poti sa incepi sa te cunosti cu ea dar pe mess, vorbiti mereu buna ce faci ce-ai facut la scoala, ce note ai luat, vorbiti una alta ce va place, ce vrea sa-si cumpere ce-ai mai facut....lasi timpu sa treaca, 2/3 luni (dupa ce va cunoasteti personal, adica sa nu vorbiti doar pe mess, iesi pe afara cu ea te intalnesti undeva, doar amicitie, sau la scoala, la ora x vii la chioscu x si vorbim sa ne stim...) apoi poti sa`i spui ca o placi si o intrebi ce sentimente are ea pentru tine si apoi astepti raspunsu, daca va zice sa lasa timpu sa treaca astepti dinnou, daca zice ca nu te place sau ca nu s-a gandit la asta, tot astepti, dar pana mea...
ma nene in alea 2/3 luni in care zici tu sa se cunoasca sa o arda aiurea etc... o fwte 10 **** . ba frate te bagi si tu in seama cu ea gasesti un subiect de discutie si de acolo nu cred ca iti e greu sa ceri un nr de telefon sa o inviti undeva...
"Atunci visul unui pusti era un mountain bike
Acum e sa ajunga cel mai bun la counter strike"

Keep growing !
t1geR
User avatar
KYLE!
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 384
Joined: 20 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Has thanked: 4 times
Been thanked: 30 times

14 Mar 2011, 21:51

ARTHASdk wrote:
PopaGABRiEL wrote:Poti sa incepi sa te cunosti cu ea dar pe mess, vorbiti mereu buna ce faci ce-ai facut la scoala, ce note ai luat, vorbiti una alta ce va place, ce vrea sa-si cumpere ce-ai mai facut....lasi timpu sa treaca, 2/3 luni (dupa ce va cunoasteti personal, adica sa nu vorbiti doar pe mess, iesi pe afara cu ea te intalnesti undeva, doar amicitie, sau la scoala, la ora x vii la chioscu x si vorbim sa ne stim...) apoi poti sa`i spui ca o placi si o intrebi ce sentimente are ea pentru tine si apoi astepti raspunsu, daca va zice sa lasa timpu sa treaca astepti dinnou, daca zice ca nu te place sau ca nu s-a gandit la asta, tot astepti, dar pana mea...
ma nene in alea 2/3 luni in care zici tu sa se cunoasca sa o arda aiurea etc... o fwte 10 **** . ba frate te bagi si tu in seama cu ea gasesti un subiect de discutie si de acolo nu cred ca iti e greu sa ceri un nr de telefon sa o inviti undeva...
Aprob :) in general de fapt majoritatea "gagicilor" , "fetelor" cauta relatia de o noapte ( acum depinde si de varsta ) nu cred ca necesita 2 luni sa ajungi in "buzunaru'" unei femei.
REDCRAFT.RO - Crafted with soul, mined with talent, enchanted with mind!
http://www.redcraft.ro/news.php
User avatar
VINTYLA #
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1548
Joined: 05 Apr 2009, 00:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Do more !
Detinator server CS: CS.EXTREAM.RO
SteamID: VINTILA23
Location: Craiova !
Has thanked: 114 times
Been thanked: 87 times

14 Mar 2011, 21:52

KYLE! wrote: Aprob :) in general de fapt majoritatea "gagicilor" , "fetelor" cauta relatia de o noapte ( acum depinde si de varsta ) nu cred ca necesita 2 luni sa ajungi in "buzunaru'" unei femei.

Poate 2 ore....sau 2 minute...in cazul meu... :-"











Zise gigoloul din mine... :))
STIINTA NU MOARE !
User avatar
zeus4s
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2621
Joined: 02 May 2010, 08:54
Detinator Steam: Da
CS Status: I'm back.
Reputatie: Ban 3 luni
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: New York
Has thanked: 4 times
Been thanked: 300 times
Contact:

14 Mar 2011, 21:55

vintyla wrote:
KYLE! wrote: Aprob :) in general de fapt majoritatea "gagicilor" , "fetelor" cauta relatia de o noapte ( acum depinde si de varsta ) nu cred ca necesita 2 luni sa ajungi in "buzunaru'" unei femei.

Poate 2 ore....sau 2 minute...in cazul meu... :-"













Zise gigoloul din mine... :))

Tu ii arati lamborghini-ul si imediat urca in el si cred ca ii spui : "Vrei sa ne cardim?" =))
Last edited by zeus4s on 14 Mar 2011, 22:02, edited 1 time in total.
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

14 Mar 2011, 21:57

daca esti genul timid nimic din ce e mai sus nu iti va iesi :)
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information