[Intrebare] Legata despre phpBB 3.1.x

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

26 Feb 2015, 14:26

Cum modific o tema de la phpBB 3.1.x, inainte era la styles pe phpBB si aveam Edit template, acum nu mai ii si acum doar din index.htm pot modifica, vreau sa stiu mai exista metoda cu Edit template pe noua versiune? Daca da unde o gasesc.

Multumesc anticipat!
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
RoyalServer
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

26 Feb 2015, 14:37

hankbinscripting wrote:Cum modific o tema de la phpBB 3.1.x, inainte era la styles pe phpBB si aveam Edit template, acum nu mai ii si acum doar din index.htm pot modifica, vreau sa stiu mai exista metoda cu Edit template pe noua versiune? Daca da unde o gasesc.

Multumesc anticipat!
Nu am gasit nici eu, cred ca au scos aia probabil cea mai buna optiune e din ftp, si eu mi-am convertit etech pentru phpbb 3.1 pana acu e in regula inca e in stadiul beta si mai are mici chituri dar functioneaza ok pe phpbb 3.1 o poti vedea pe forumu de la semnatura dupa ce faci cont la profil / board preferences o alegi merge ok dar sunt inca cateva de facut si e greu mai bine o faci de la 0 ...
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

26 Feb 2015, 14:47

CryWolf wrote:
hankbinscripting wrote:Cum modific o tema de la phpBB 3.1.x, inainte era la styles pe phpBB si aveam Edit template, acum nu mai ii si acum doar din index.htm pot modifica, vreau sa stiu mai exista metoda cu Edit template pe noua versiune? Daca da unde o gasesc.

Multumesc anticipat!
Nu am gasit nici eu, cred ca au scos aia probabil cea mai buna optiune e din ftp, si eu mi-am convertit etech pentru phpbb 3.1 pana acu e in regula inca e in stadiul beta si mai are mici chituri dar functioneaza ok pe phpbb 3.1 o poti vedea pe forumu de la semnatura dupa ce faci cont la profil / board preferences o alegi merge ok dar sunt inca cateva de facut si e greu mai bine o faci de la 0 ...
Ok, multumesc
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information