In legatura cu o fata

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

15 Mar 2012, 14:01

Si tu acum vreti sa-ti ceri scuze ca ai fost barbat? Crede-ma, e cea mai mare prostie pe care o poti face in viata ta.

O placi, o vrei, o saruti, o musti, sunteti impreuna si asta e. Ti-e teama de 1 *** de punct scazut la purtare? Fii serios.
RoyalServer
User avatar
Aure
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 921
Joined: 09 Apr 2011, 11:02
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
Location: Agnita
Has thanked: 118 times
Been thanked: 37 times

15 Mar 2012, 14:24

Nu mie imi e teama, dar ea a mintit parintii ca o colega a muscat-o iar daca parintii ei merg la scoala fata aceea o sa zica adevarul daca intervine diriginta cu nota la purtare.. Si atunci o sa se afle adevarul si multi parinti zic ca asta cu muscatu e o prostie si imi e teama sa fiu vazut urat in ochii lor din prima data.. :-s
User avatar
bZk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 09 Jan 2012, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: dai cu bere dai cu vinu
Reputatie: Ban 3 luni!
Location: Iasi
Has thanked: 49 times
Been thanked: 12 times
Contact:

15 Mar 2012, 14:48

La@ur wrote:Si tu acum vreti sa-ti ceri scuze ca ai fost barbat? Crede-ma, e cea mai mare prostie pe care o poti face in viata ta.

O placi, o vrei, o saruti, o musti, sunteti impreuna si asta e. Ti-e teama de 1 *** de punct scazut la purtare? Fii serios.
un punct ? ti se pare putin :-j ? ajungi la licee care se intra maxim cu 6.5 media :-j
User avatar
KYLE!
Utilizator restrictionat
Utilizator restrictionat
Posts: 384
Joined: 20 Feb 2011, 19:15
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Has thanked: 4 times
Been thanked: 30 times

15 Mar 2012, 15:32

fantez1st wrote:Sa te implici mai mult cu ea si sa vada si parintii ei asta.. cel mai bine ar fi sa te prezinte parintilor [daca e ceva serios] .. insa daca parintii ei is comunisti nu-ti sugerez partea asta. Daca le intrii la inima parintilor si merge si relatia o s-o duceti bine..

@ si musca si tu de undeva mai jos.. unde sa nu se vada =)
cam de unde ar trebui muscata sa nu se vada chiar sunt curios >.<
REDCRAFT.RO - Crafted with soul, mined with talent, enchanted with mind!
http://www.redcraft.ro/news.php
User avatar
Andrei I.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1288
Joined: 12 Jan 2012, 14:24
Detinator Steam: Da
CS Status: badass
Detinator server CS: RS.FRAGWAY.RO
SteamID: nisq4vibe
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Florence
Has thanked: 14 times
Been thanked: 41 times
Contact:

15 Mar 2012, 15:59

Ati ajuns sa veniti pe forum unde domina lumea CS-ului sa cererti sfaturi de dragoste . WTF ?! Omule sunt pe putin 10 site-uri specializate in domeniu + oameni mult mai maturi la cap pentru a-ti da un sfat. Dute pe un site pe acceasi tema nu aici unde sunt copii de 14 ani care-ti dau ei explicatii de parca au trait ei 2 vieti si ar sti cum sta treaba.
ON : Cam devreme zic sa te duci la parinti. Despre faza cu muscatu , n-are ce sa-i faca "colegei" doar pentru o muscatura din "joaca" , iar daca ea tine cu voi va poate scoate din"belea".

Salut si tine minte ce am zis : Du-te pe alt site , nu aici .
Community forums - Ne rezervam dreptul de a alege membrii.
User avatar
Aure
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 921
Joined: 09 Apr 2011, 11:02
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
Location: Agnita
Has thanked: 118 times
Been thanked: 37 times

15 Mar 2012, 16:14

Da, cu varsta celor de aici stiu, am postat si pe alte forumuri mai specializate in asa ceva tot timpul :d Dar nu strica daca fac si aici un subiect pe discutia asta.
k1d4Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 248
Joined: 03 Jan 2009, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: :x
Detinator server CS: No
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times

15 Mar 2012, 16:32

asa parinti comunisti are? :| nasol .. oricum stai lin n-ai ce sa patesti, am aproape aceeasi varsta ca si tine si prietena mea a ajuns muscata tot gatu acasa..si a intrebat-o taicasu ce are si ea i-a spus de mine ( desi stia ca suntem impr ) si a inceput sa o ia la misto, gen : vai doar atata ti-a facut? cand eram eu tanar muscam fetele mai tare, da taci sa n-auda maicata...

frate toti am trecut odata si odata prin partea cu relatiile ascunse de parinti, dar n-are absolut niciun rost. parintii inteleg totul gresit cand nu iti cunosc partenerul/partenera. spune-i sa te prezinte parintilor ei si ai terminat treaba! o sa vezi ca o sa te placa , mai ales daca gasesti subiecte comune de vorbit cu taicasu
User avatar
Aure
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 921
Joined: 09 Apr 2011, 11:02
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Nu.
Location: Agnita
Has thanked: 118 times
Been thanked: 37 times

15 Mar 2012, 16:44

Da, cam asa e k1d4Deagle.. Dar totusi e cam devreme sa ma prezint etc.. Si stiti ce observ? Tot timpul cand se deschide un subiect pe tema "dragoste" se povesteaza la sfaturi in prostie, utile majoritatea, deci nu sunt doar copiii aici :D
k1d4Deagle
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 248
Joined: 03 Jan 2009, 12:04
Detinator Steam: Da
CS Status: :x
Detinator server CS: No
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times

15 Mar 2012, 18:26

ai dreptate poti sa mai astepti , oricum depinde si de cat timp sunteti impreuna si cat de serios e ( probabil ai mai zis , dar am citit printre randuri, eram destul de grabit, stiu cum e sa-ti dea altii commenturi in scarba cand ceri un sfat ). oricum bafta cu ea ;)
si ca o mica paranteza, nu cred ca face bine ca-si minte parintii ca a muscat-o o colega, pana la urma tot scapa un cuvant ne la locul lui si o sa fie mai rau daca ei afla ca ea a mintit.. o sa-si piarda increderea in ea, si tot in dezavantajul ei o sa fie.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 417 guests