In legatura cu viata mea

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Locked
VinoVat
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 583
Joined: 05 Jan 2009, 21:46
Detinator Steam: Da
SteamID: vinovat0
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

18 Jun 2014, 15:04

flstudio wrote:eu cand o sa fac 18, deja o sa am locuinta mea cu inca 2, platim chirie. e trist ca el la 20 e asa...
Offf ma faci sa rad :)) , deci tu nu ai nici 18 ani si visezi , nu cred ca stii ce inseamna sa muncesti pentru a castiga bani , nu mai faceti pe voi astia care aveti bani de la parinti ma si sunteti frustrati , nu condamn persoanele care stau pe banii parintilor , dar macar stati in banca voastra. Offf in ziua de azi toti copilasii viseaza si se dau mari smecheri pe banii parintilor.
RoyalServer 2
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

18 Jun 2014, 15:13

flstudio wrote:eu cand o sa fac 18, deja o sa am locuinta mea cu inca 2, platim chirie. e trist ca el la 20 e asa...
La 18 ani vei fi la scoala si vei sta in chirie pe banii parintilor. :)
Eu am terminat scoala la 19 ani,iar tu la 18 ani te vezi deja cu "locuinta ta"? Frumos...iti urez succes.

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
flstudio
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 13 Jun 2014, 19:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times
Contact:

18 Jun 2014, 15:14

VinoVat wrote:
flstudio wrote:eu cand o sa fac 18, deja o sa am locuinta mea cu inca 2, platim chirie. e trist ca el la 20 e asa...
Offf ma faci sa rad :)) , deci tu nu ai nici 18 ani si visezi , nu cred ca stii ce inseamna sa muncesti pentru a castiga bani , nu mai faceti pe voi astia care aveti bani de la parinti ma si sunteti frustrati , nu condamn persoanele care stau pe banii parintilor , dar macar stati in banca voastra. Offf in ziua de azi toti copilasii viseaza si se dau mari smecheri pe banii parintilor.
de ce te-as face ? eu muncesc de 3 veri incoace, ma pun si vara asta sa mai muncesc sa mai strang niste bani...
Last edited by h4wk on 18 Jun 2014, 15:16, edited 1 time in total.
Reason: Fiecare lucreaza vara pentru un $ de buzunar.
User avatar
Alan.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 222
Joined: 20 Jul 2013, 09:49
Detinator Steam: Nu
Location: Barlad
Has thanked: 10 times
Been thanked: 1 time
Contact:

18 Jun 2014, 16:04

Adriannn12 wrote:Salut tuturor si imi cer scuze ca scriu atat de mult si daca cumva gresesc categoria.


- Precizez ca nu sunt un copil cu jocuri cu calculatoare si de astea din contra gandesc destul de matur la varsta mea ...iar daca am scris pe aici unde este despre jocuri am facut-o deoarece este o comunitate mare..deci aveti de citit...sper sa nu va plictisiti


Scriu si eu aici la voi deoarece nu ma stie nimeni si am curajul sa vb deschis...


...treaba e ca nu stiu ce sa mai fac m-am saturat de toate si de tot am 20 de ani si nu am nimic nu imi iasa nimic din ce vreau sa fac.sunt inca cu parintii vad altii la anii mei cum stau aparte de parinti si au o munca o fata o activitate ceva...in rest eu nimic nu stiu ce sa mai fac cred ca sunt intro depresie mi am dat seama de cateva luni incoace ca simt ca traiesc degeaba n-am o prietena n-am o munca o n-am o casa a mea aparte n-am nimic si simt ca imi trec zilele din ce in ce tot mai aiurea fara nimic special.nu am mai deloc incredere in mine chiar daca am incercat sa-mi gasesc o prietena o munca ceva nu mi-a iesit sunt disperat nu stiu ce sa mai fac. dati-mi va rog un sfat ca simt ca innebunesc de luni de zile imi zic ca o sa fie bine ca o sa iasa cv dar nimic chiar zici ca sunt blestemat nu mai suport sa sufar asa nu stiu ce e de facut va multumesc
M-ai plictisit de la introducere .

ON : Deci ce sa inteleg de aici ca ai 20 de ani si ti-ai irosit viata ?
flstudio
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 13 Jun 2014, 19:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times
Contact:

18 Jun 2014, 16:52

crezi ca daca te plangi pe forumul asta, o sa-ti dam noi casa, masina, prietena, s.a.m.d ? esti penibil. iesi afara.
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

18 Jun 2014, 16:57

Orisicum, sa nu decurci la metoda cea deosebita, aplicata de unii "sinuciderea".
Incearca sa te motivezi singur.

#Nu ai curaj sa ta distantezi de "ai tai" ?
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

18 Jun 2014, 17:15

Am citit reply'urile de mai sus si mi s'a facut pielea de gaina.. ala viseaza de la 18 ani sa aibe casa lui, se vede ca multi de aici nu cunoasteti valoarea banului.
Pai voi dati tepe pe aici de 1-2-3-4-5 euro si vorbiti sa va cumparati un apratament/casa,cum sunteti aici asa sunteti si in societate niste hoti care numai din chestii dastea traiesc.
Acum or sa ma atace cei care se simt cu musca pe caciula.
User avatar
Gabriel eXtream
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 953
Joined: 20 Aug 2012, 16:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Can't be touched
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Nume anterior: BlueSky#, EcHoO.
0.3 / 3
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 67 times
Been thanked: 125 times

18 Jun 2014, 17:21

Mă amuză că majoritatea din voi îl critică pentru simplu fapt că e mai timid să zic aşa, voi bănuiesc că sunteţi nişte adevăraţi "Cuceritori", îi spuneţi că la 20 de ani e virgin când voi n-aţi văzut o pizdă niciodată şi singurul lucru pe care l-aţi ***** sunt picioarele in gard.
Last edited by sUperstar on 18 Jun 2014, 17:35, edited 2 times in total.
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

18 Jun 2014, 17:35

De asta lumea e asa cum e, adica rea... din cauza astora ca voi, ca va bateti joc de el si o sa vi se intoarca si voua, cand o sa fiti intr-o situatie jenanta si o sa rada si altii de voi, sa vedeti ce bine e :). Voi in loc sa fiti mai buni si sa-l ajutati, radeti de el, cu ce scop ? Ce castigati ?

Uite ce-ti propun eu, daca ai terminat liceul si ai luat bacul incearca sa te inscrii pentu probe la o academie militara sau ceva de politie. Daca nu, vezi ca sunt prin tot orasul afise(asa e la mine) cu cursuri pentru specializari in anumite domenii, cauta si pe internet, cred eu ca o sa te descurci, bafta !
User avatar
|NGU|Anonymus
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 293
Joined: 26 May 2014, 15:26
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: In progres...
Has thanked: 16 times
Been thanked: 64 times

18 Jun 2014, 17:38

Mda vad ca te ingrijorezi degeaba,uite niste sfaturi pe care le-a dat un mare om- AS
Fiecare om fie el bogat fie sarac are intr-o zi 24 de ore.Trebuie sa lucrezi din greu in cele 24 de ore si la sfarsitul zilei sa te intrebi Ce am realizat azi?Ce voi realiza maine?Daca raspunsul e nimic atunci trebuie schimbat ceva.
Sfaturi:
1. Crede in tine – Nu conteaza ce spun altii,odata ce esti sigur pe tine succesul va veni iar cei care au ras de tine iti vor cere sfaturi.

2. Nu fa ce fac altii – Fii original nu fa ce fac altii pentru ca asa ti-au zis ei,fa ceva nou,fii tu insuti,fii TU.

3. Nu-ti fie frica sa dai gres – Intodeauna fii gata sa pierzi,dar continua mereu pentru ca ai un vis de implinit.Toti mai dau gres cateodata chiar si campionii dar renunta??Nu,lucreaza din ce in ce mai mult.Fii un campion.

4. Nu-i asculta pe cei cu NU – Nu asculta oamenii care iti spun ca nu poti face ceva,totul e posibil,acestea sunt hateri,oameni gelosi care nu cred in ei insisi.

5. Lucreaza din greu – Ti s-a inchis o usa nu te lasa,sparge un geam sau intra pe acoperis,ai pierdut o slujba cauta alta mai buna mai grea.

6. Sa dai inapoi – Sa dai celorlati.Multi care ajung sa aiba succes uita de unde au plecat si uita de cei care l-au sustinut.Multumestele celor care te-au ajutat sa ajungi un esti astazi.Multumestele prietenilor si familiei care ti-au fost alaturi la fiecare pas.
Daca muncesti din greu oportunitatile vor aparea,crede in tine si vei avea viata pe care o vrei.
User avatar
KAP2
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 180
Joined: 08 Jan 2014, 16:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 43 times
Been thanked: 13 times
Contact:

18 Jun 2014, 17:43

daca esti doresti si poti face fata, du-te la probe pentru a intra in legiunea franceza:)
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

18 Jun 2014, 17:43

Salut Adriannn12 ,

Te rog sa ma contactezi prin PM.

O zi buna ,
Synk12
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information