Legea anti-homosexualilor!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

09 Apr 2016, 19:39

Majoritatea de aici n-au copii si deci sunt pro gay-lor care se ling pe strada, cand o sa aveti copii si o sa vina fi-tu acasa sa-ti zica ca e gay si se rupe-n rozeta sa vedeti ce o sa va dati cu pumnii in cap , eu nu-s de acord sa se manifeste pe strada, rar vezi lesbience sa se linga pe strada, cel putin la noi, eu cel putin n-am vazut lesbience, doar homosexuali... eu n-am de gand sa-i stric naivitatea , puritatea si copilaria lu' fi-mea de la varsta asta cu atrocitati de genul asta , nu este varsta la care sa invete lucruri de genul asta, la 15-16 ani poate sa invete despre ce vrea ea, pana atunci incerc sa o protejez de lumea asta retarda cat mai mult cu putinta, si nu, nu sunt absolut deloc un parinte posesiv, daca fi-mea ajunge lesbi ( eu sper sa nu ) aia e, o sa fiu mandru de ea indiferent de ce o sa faca in viata, dar pana cand nu e suficient de matura sa constientizeze raul de bine, odiosul de frumos si asa mai departe, e de datoria mea sa o feresc, acum ce sa ma fac? Sa nu mai ies cu fi-mea in parc ca o sa fie plin de poponari care se ling pe banci? Apropos, homosexualitatea nu este ceva natural, chiar daca te nasti asa, este o anomalie, altfel natura nu mai crea sexe opuse...mai folositi-va si mintea inainte sa aberati !
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 419 guests