Legea cu masinile inscrise in alta tara

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
Quality-Server
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 77
Joined: 15 Oct 2011, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

26 Dec 2011, 23:12

Care stie ceva cu legea masinilor inscrise in alta tara s-a dat legea sau nu,daca da de cand intra in vigoare?si pe ce propietari afecteaza?
www.quality-server.ro Gazduire Servere CS 1.6 la cel mai mic pret.
RoyalServer
User avatar
mariuss615
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1399
Joined: 16 Mar 2010, 10:24
Detinator Steam: Da
CS Status: Mahăr
Reputatie: Organizator Cupe eXtreamCS
Location: București
Has thanked: 28 times
Been thanked: 91 times
Contact:

26 Dec 2011, 23:36

Slabe sanse sa intre in vigoare in stadiul in care este pentru ca masinile deja intrate in tara nu au cum sa stabileasca perioada de cand sunt in tara. Chiar daca ar intra in vigoare, portite de scapare sunt si la cat de incompetenti sunt parlamentarii or sa fie destule, o alternativa careia nu are ce sa-i faca este : Legea care vor sa o dea limiteaza timpul unei masini cu numere straine, dar cu proprietar ROMAN, masina poate fi inscrisa in BG de exemplu pe numele unui bulgar, iar soferul Roman sa aiba o imputernicire sa circule cu ea -> Masina in acte nu este pe numele unui Roman, dar legal o poate conduce... Legea e de ***** oricum ar dao, variante exista deci nu iti bate capu. Variante mai stiu, dar e tarziu si nu stau sa ti le explic, daca vrei o facem la telefon.
Web Hosting gratuit cu SSL inclus si Litespeed pentru orice site care tine link in footer. PM daca te intereseaza.
Quality-Server
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 77
Joined: 15 Oct 2011, 22:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

26 Dec 2011, 23:42

A mea este pe Italia,iar propietarul este roman la masina,deci poate am vreo sansa,vreo scapare ceva.
www.quality-server.ro Gazduire Servere CS 1.6 la cel mai mic pret.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot], Google [Bot] and 419 guests