Lejiunea vs Zmenta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply

Tu cu cine tii ?

Satana
92
84%
Zmenta
18
16%
 
Total votes: 110
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

20 Jun 2015, 09:43

Sergiu wrote:Sunt de acord cu Codrin cu exprimarea libera, dar si Zmenta are dreptate. Sa fim seriosi. Daca unu injura, trebuie sa injure toti ? N-au minte sa discerne ce e bine si ce e rau ? Oricum, generatiile de 13-14 ani, o sa ajunga naspa, ii vad si la mine-n liceu.. Nu ca as fi eu prea mare, dar asta este adevarul.
Problema este ca scoala e o gluma proasta in ziua de azi. Un copil care are cap poate invata la 13 ani ce ai invatat pana in clasa a 12-a fara probleme in loc sa se joace jocuri pe calculator. Oricum nu esti smecher mult timp doar cu injuraturile si isi dau si ei seama de acest lucru, mai raman unu doi care nu isi dau seama dar asta e, aia oricum se apuca de droguri, c... si etcetera.

Sa nu zic de astia care au bani si isi pun copiii dupa ore sa invete pian, judo, inot si sa isi scrie si cateva pagini de teme. Respectiv parintii saraci, care pleaca sa lucreze intr-un loc mai promitor si isi lasa copilul cu o bunica/un bunic. Cat pot sa isi iubeasca parintii sau profesorii acesti copii ? Ce alte metode au la varsta lor decat injuriile ca sa se revolte ? Doar nu o sa stea sa iti scrie un articol pe un blog cu un text argumentativ problemele lor, eu abia imi scriam temele la romana o data pe saptamana, nu sa vreau sa imi scriu problemele.
RoyalServer 2
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

20 Jun 2015, 10:03

Nu votez pentru nimeni.
  • Doar in majoritatea video-urilor a lui ZMENTA , are dreptate. Generatiile de copii din ziua de azi, lasa mult de dorit. In loc sa isi petreaca timpul pe afara, majoritatea stau in casa se uita la toate rahaturile pe internet si joaca toate jocurile stupide de strategie. Am si eu in scara niste copii,imi vine sa-mi dau palme singur,cand ii vad ca doar de jocurile astea de rahat vorbesc,si cand ies afara. Nu stiu copii din ziua de azi, de jocurile copilariei noastre.
  • In schimb la Satana, nu ma uit. Dar ii tot aud pe copii din fata blocului, ca tot povestesc de acest timp si se tot uita la video-uri de-a lui si cand ies afara. Si din auzite,ala numai sa injure stie. Din cate tin minte,m-am uitat o singura data la un video facut de el,in care dadea jocuri gratis pe steam sau care le primea el gratis,nu mai stiu exact. La tot al 2-lea cuvant,era cu carnea in gura. Si majoritatea copiilor il urmaresc,si nu au nimic bun de invatat de la el. Dar nici de la Zmenta. :))
Pana la urma,majoritatea dintre noi sau poate chiar toti de pe forum,cum am inceput sa crestem, am inceput sa injuram. Nu cred ca este unul de aici,care nu a injurat macar odata.
User avatar
Chappy
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1794
Joined: 25 Mar 2013, 11:10
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Location: Suceava
Has thanked: 59 times
Been thanked: 65 times

20 Jun 2015, 10:07

Artur C wrote:Nu votez pentru nimeni.
  • Doar in majoritatea video-urilor a lui ZMENTA , are dreptate. Generatiile de copii din ziua de azi, lasa mult de dorit. In loc sa isi petreaca timpul pe afara, majoritatea stau in casa se uita la toate rahaturile pe internet si joaca toate jocurile stupide de strategie. Am si eu in scara niste copii,imi vine sa-mi dau palme singur,cand ii vad ca doar de jocurile astea de rahat vorbesc,si cand ies afara. Nu stiu copii din ziua de azi, de jocurile copilariei noastre.
  • In schimb la Satana, nu ma uit. Dar ii tot aud pe copii din fata blocului, ca tot povestesc de acest timp si se tot uita la video-uri de-a lui si cand ies afara. Si din auzite,ala numai sa injure stie. Din cate tin minte,m-am uitat o singura data la un video facut de el,in care dadea jocuri gratis pe steam sau care le primea el gratis,nu mai stiu exact. La tot al 2-lea cuvant,era cu carnea in gura. Si majoritatea copiilor il urmaresc,si nu au nimic bun de invatat de la el. Dar nici de la Zmenta. :))
Pana la urma,majoritatea dintre noi sau poate chiar toti de pe forum,cum am inceput sa crestem, am inceput sa injuram. Nu cred ca este unul de aici,care nu a injurat macar odata.
Pai fi sigur , toti injuram , am injurat , dar nici sa pupam in fond pentru ca ala e mai popular , si sa ne batem joc de zmenta , sa-i dam reporturi si altele
red# Wrote:
am stat ieri cam toata ziua prin baneasa. la fiecare 2-3minute trecea un avion.
dupa cum se auzea pareau a fi avioane de viteza..
incepe razboiul?

=))) Taran
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

20 Jun 2015, 10:14

Chappy wrote:
Artur C wrote:Nu votez pentru nimeni.
  • Doar in majoritatea video-urilor a lui ZMENTA , are dreptate. Generatiile de copii din ziua de azi, lasa mult de dorit. In loc sa isi petreaca timpul pe afara, majoritatea stau in casa se uita la toate rahaturile pe internet si joaca toate jocurile stupide de strategie. Am si eu in scara niste copii,imi vine sa-mi dau palme singur,cand ii vad ca doar de jocurile astea de rahat vorbesc,si cand ies afara. Nu stiu copii din ziua de azi, de jocurile copilariei noastre.
  • In schimb la Satana, nu ma uit. Dar ii tot aud pe copii din fata blocului, ca tot povestesc de acest timp si se tot uita la video-uri de-a lui si cand ies afara. Si din auzite,ala numai sa injure stie. Din cate tin minte,m-am uitat o singura data la un video facut de el,in care dadea jocuri gratis pe steam sau care le primea el gratis,nu mai stiu exact. La tot al 2-lea cuvant,era cu carnea in gura. Si majoritatea copiilor il urmaresc,si nu au nimic bun de invatat de la el. Dar nici de la Zmenta. :))
Pana la urma,majoritatea dintre noi sau poate chiar toti de pe forum,cum am inceput sa crestem, am inceput sa injuram. Nu cred ca este unul de aici,care nu a injurat macar odata.
Pai fi sigur , toti injuram , am injurat , dar nici sa pupam in fond pentru ca ala e mai popular , si sa ne batem joc de zmenta , sa-i dam reporturi si altele
Dupa cum am zis ,ca eu nu tin cu nimeni. Numai de la Satana inafara de a injura,nu au ce sa invete. La Zmenta e mai ok,ca ala nu injura. Sunt unele video-uri de-a lui,care sunt acceptabile.
User avatar
Stereo#
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 899
Joined: 10 Jun 2015, 19:15
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 3 times

20 Jun 2015, 12:21

Image
User avatar
BEC-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 21 May 2015, 21:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: https://evict.ro/snd
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Jun 2015, 12:27

mi se pare normal, pentru ca ceea ce scriau pulifricii in comentarii nu e libera exprimare
sunt penali rau, ala ii invata ca daca injura la 2 cuvinte se exprima liber =)))))
isi merita soarta de caca/ti
un smecher
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

20 Jun 2015, 12:32

BEC- wrote:mi se pare normal, pentru ca ceea ce scriau pulifricii in comentarii nu e libera exprimare
sunt penali rau, ala ii invata ca daca injura la 2 cuvinte se exprima liber =)))))
isi merita soarta de caca/ti
Daca injuri pe youtube ti se suspenda contul.
Bloo#
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2794
Joined: 08 Jan 2014, 11:36
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Red#
Fost Moderator ajutator
0.8/3
Location: Amsterdam
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

20 Jun 2015, 12:57

report zmenta page
User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4836
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

20 Jun 2015, 13:18

Pagina lui satana a mai fost inchida odata.
Daca ar fi sa plateasca cate 100 lei fiecare perosna sa se inchida tot ce detine, eu as plati.

NU INTELEG CE VEDETI LA IDIOTUL ALA DE CODRIN, inafara de "camioane" si "tot ce tine de p/u/l/a" nu stie.
Dar ce minte aveti voi, copii de 10-14 ani fix cum a spus zmenta.
Eu nu m-am uitat niciodata la videoclipurile lui, doar ce am auzit de la prieteni.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

20 Jun 2015, 13:18

IsTI37 wrote:
BEC- wrote:mi se pare normal, pentru ca ceea ce scriau pulifricii in comentarii nu e libera exprimare
sunt penali rau, ala ii invata ca daca injura la 2 cuvinte se exprima liber =)))))
isi merita soarta de caca/ti
Daca injuri pe youtube ti se suspenda contul.
pai satana injura la greu si nu e suspendat :))
Image
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

20 Jun 2015, 13:29

Chappy wrote:https://www.youtube.com/watch?v=HaS41qMZAG0

Idem pentru retarzi
M-am ***** pe mine de ras cand am vazut videoclipul, cat de paleta e asta =))))) De ce nu accepta debatte-ul cu Satana? il face de plange din vorbe :troll
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

20 Jun 2015, 14:57

Fantasy1 wrote:Pagina lui satana a mai fost inchida odata.
Daca ar fi sa plateasca cate 100 lei fiecare perosna sa se inchida tot ce detine, eu as plati.
Pai normal ca ai plati, doar iti da tactu din cutia milei
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information