Lejiunea vs Zmenta

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply

Tu cu cine tii ?

Satana
92
84%
Zmenta
18
16%
 
Total votes: 110
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

20 Jun 2015, 15:12

MzQ* wrote:
IsTI37 wrote:
BEC- wrote:mi se pare normal, pentru ca ceea ce scriau pulifricii in comentarii nu e libera exprimare
sunt penali rau, ala ii invata ca daca injura la 2 cuvinte se exprima liber =)))))
isi merita soarta de caca/ti
Daca injuri pe youtube ti se suspenda contul.
pai satana injura la greu si nu e suspendat :))
Dupa cum am zis, nu puteti face diferenta intre atacul la persoana si umorul subtil. (de aceea nu aveti voie nici pe forum sa injurati) Codrin are talentul sa faca din orice injuratura ceva amuzant, dar repet n-a injurat sau jignit in direct pe nimeni care nu ii era prieten. Vine zmenta si face crize de la camioane si ii face ***** pe toti care au tablete si il plac pe Codrin. Ca na, cum sa fi atat de redus mintal sa te uiti la ala. Pai ia uite eu am bacul, sunt la facultate si tot ma uit la Codrin fiindca pe langa cei de la CreativeMonkeyz si 10lucruri doar el face continut de calitate ORIGINAL pe youtube in Romania. E foarte usor sa iti faci un eseu si sa il bagi pe gatul copiilor cu o freza scumpa si niste bibelouri in background. Dar e mult mai greu sa ai tupeu sa faci misto de propria persoana, sa inventezi personaje, sa iti stii defectele, sa stii defectele celorlalti, sa canti ****, ****, sugi, ***** pe strada si sa ai un bun simt.

Eu nu m-am uitat la zmenta decat din greseala, oricum fac pariu ca Codrin avea/are un cont pe acest forum, pe Zmenta nu il stiu si nici nu ma intereseaza in detaliu.
RoyalServer 2
User avatar
BEC-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 21 May 2015, 21:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: https://evict.ro/snd
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Jun 2015, 15:17

ISTI, tu si fanii lui codrin nu intelegeti esentialul, lasa-l de o parte pe codrin, umoru lui, faptu ca injura, faptu ca face continut original etc. lasa asta, e vorba despre 'GENERATIA CU PU--LA-N GURA' asa trebuia sa ii numeasca; chiar daca codrin nu le zice direct injurati, copiii cand se uita la asa ceva, mai mult ca li se pare amuzant baga la cap si repeta exagerat acele injuraturi, tu asta nu intelegi; tu ii ti partea lu codrin zici ca ce mare om o fi, dar nu discuti ideea in sine; nici mie nu-mi place zmenta nici codrin nici altii de genul tequila si alte cacaturi de canale, dar nu ai cum sa-i dai dreptate si sa ti partea cuiva doar pentru ca iti place ce face si sa-l urasti pe celalalt pentru ca nu-ti place; tu nu te diferentiezi in niciun fel de copiii aia cu pul--a-n gura toata ziua; cu aia de i-au dat report lu zmenta, aia de fac pagini de fb si il injura pe zmenta etc.; poti sa ai 5 facultati daca nu intelegi asta e degeaba
un smecher
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

20 Jun 2015, 15:19

Mi se pare corect sa il injure, el i-a numit generatia tableta, acum trebuie sa suporte consecintele. Eu ascultam BUG Mafia, Parazitii, Ombladon si multi altii la 13 ani cu colegii mai normali, nu Codrin a inventat libera exprimare in acest fel. Daca ai fi atat de destept ai sti ca multi artisti, poeti au si opere mai deocheate pentru fanii lor care nu contin doar metafore si simbolisme din 1800 incoace.
User avatar
BranzaRuginita
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 04 Oct 2014, 21:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Jun 2015, 15:21

Fantasy1 wrote:Pagina lui satana a mai fost inchida odata.
Daca ar fi sa plateasca cate 100 lei fiecare perosna sa se inchida tot ce detine, eu as plati.

NU INTELEG CE VEDETI LA IDIOTUL ALA DE CODRIN, inafara de "camioane" si "tot ce tine de p/u/l/a" nu stie.
Dar ce minte aveti voi, copii de 10-14 ani fix cum a spus zmenta.
Eu nu m-am uitat niciodata la videoclipurile lui, doar ce am auzit de la prieteni.
Stii ce esti tu? Esti un fel de copil cu traume (probabil batut la greu de parinti cand erai mai mic) si acum vrei sa pari ca tu esti o persoana matura, ca nu tolerezi persoane care injura si alte rahaturi.

Degeaba va plangeti toti si va cacati pe voi ca "generatiile" actuale numai sunt cum au fost, e si normal pentru ca nu mai sunt aceleasi timpuri.
Sunt o gramada de copii din spatele blocului care cand aveam eu 14-15 ani eu aveau 6-7, acum au 12-13 ani si injura, si care e problema? Sunt respectuosi cu celelalte persoane dar se injura intre ei cu toate ca nici nu inteleg ce spun acolo, ce ar trebui? Sa ma duc sa ii iau la bataie? Daca ziceti ca da, atunci sunteti prosti rau.

Codrin are umor si e oarecum destul de destept, Zmenta se contrazice singur si nu stie sa isi sustina o idee calumea, si oarecum jigneste mult mai mult, comparati-le videoclipurile si spuneti-mi unde auziti mai multe jigniri (jigniri, nu injuraturi).

Si daca lasam asta la o parte, pana la urma amandoi fac divertisment pe youtube, asa ca ar trebui sa ii judecam dupa umor, si decat sa aud niste jocuri imbecile si neamuzante de cuvinte care in cel mai bun caz te fac doar sa vrei sa borasti, mai bine pas.
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

20 Jun 2015, 15:26

Copii sunt peste tot, majoritatea, se vede la vot. :)


Nu pot alege pe Satana, e ok omul, dar nu incurajez puradeii astia cu arfe si fite in comentarii.. Gata, face cineva o gluma, o pun tot netul. Ok frate, a fost o gluma frumoasa dar, la un momentdat te enerveaza, devine penibil.

Vad copii pe aici la tara unde am venit in vacanta, au numai parti din robotzii in cap, injura si tot.. cand eram eu mic, daca injuram, eram vazut de ceilalti copii Ca copil rau. Acum este invers, rai sunt cei ce nu injura si nu stau la moda asta actuala proasta, gen camioane si ce glume mai aveti voi astia.

Sa-mi bag ceva in camioanele voastre! Pana atunci, documentati-va cum arata camionul, si, ce este LEGIUNEA/LEJIUNEA !


Urasc generatia asta de copii, fara pic de respect si tari in gura pe net.

PS* Spune bine ZMENTA, sunteti niste papagali. Daca v-a urma o gluma cu, SUNT PROST, si aia o s-o scrieti mai departe. (dupa camioane am inteles ca v-a urma ghiveci, puteti incepe de pe acum sa radeti la acest cuvant)

PS2*****

DACA AI O VARSTA FRAGEDA(COPIL) DAR N-O ARZI CU, CAMIOANE SI GLUME DIN ASTEA CA UN PAPAGAL, TREBUIE SA FII MANDRU DE TINE, CREDE-MA! :) (au ramas putini, sunteti unici deci :)) )
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

20 Jun 2015, 15:38

Tot nu inteleg, cei care le dati dreptate lui Zmenta imi ziceti ca n-ati injurat niciodata cand ati avut 10-16 ani da in realitate probabil puneati la fiecare al doilea cuvant un organ sau ceva frumos intre prieteni/colegi/pe internet fara sa va ganditi macar la ce spuneti. La fete hai sa mai zic, da baieti, cineva v-a spalat pe creier, ca sigur n-ati venit pe extreamcs cu limbaj de Eminescu ca sunt aici de 8 ani.
User avatar
BEC-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 186
Joined: 21 May 2015, 21:14
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: https://evict.ro/snd
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Jun 2015, 15:51

IsTI37 wrote:Tot nu inteleg, cei care le dati dreptate lui Zmenta imi ziceti ca n-ati injurat niciodata cand ati avut 10-16 ani da in realitate probabil puneati la fiecare al doilea cuvant un organ sau ceva frumos intre prieteni/colegi/pe internet fara sa va ganditi macar la ce spuneti. La fete hai sa mai zic, da baieti, cineva v-a spalat pe creier, ca sigur n-ati venit pe extreamcs cu limbaj de Eminescu ca sunt aici de 8 ani.
cand eram mic am fost invatat sa nu injur, am primit o educatie foarte buna (zic eu)
am avut o copilarie frumoasa, in fiecare zi eram afara pana tarziu, aveam calculator dar n-aveam net, n-am avut telefon decat prin a 5ea si ala era un nokia 3310 etc.
generatia mea a fost ultima care a prins acele vremuri unde nu era important ce telefon ai, ce jocuri de android sunt la moda sau cate likeuri ai pe fb, daca imi aduc aminte era vorba de comentarii si vizualizari pe hi5 pe vremea aia putin mai tarziu

nu aveam pul--a-n gura cum au toti copiii astia educati de codrin, nu imi permiteam sa injur si sa folosesc cuvinte auzite de la cei mai mari de care n-aveam habar, acum astia stiu ce-i aia pi2da, coa1e, pu--la de la 10 ani

e foarte urat sa vezi un copil ca injura, scuipa si se comporta primitiv cu ceilalti colegi de joaca, cu parintii, profesorii, vecinii etc.

nu inteleg cum poti sa dai dreptate la generatia 'telefonu meu e mai destept ca mine'
un smecher
User avatar
Mafios_X
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 6851
Joined: 10 Apr 2009, 01:28
Detinator Steam: Da
SteamID: mafiosx
Reputatie: Fost Administrator
Location: Italia
Has thanked: 341 times
Been thanked: 419 times
Contact:

20 Jun 2015, 15:58

IsTI37 wrote:Tot nu inteleg, cei care le dati dreptate lui Zmenta imi ziceti ca n-ati injurat niciodata cand ati avut 10-16 ani da in realitate probabil puneati la fiecare al doilea cuvant un organ sau ceva frumos intre prieteni/colegi/pe internet fara sa va ganditi macar la ce spuneti. La fete hai sa mai zic, da baieti, cineva v-a spalat pe creier, ca sigur n-ati venit pe extreamcs cu limbaj de Eminescu ca sunt aici de 8 ani.
Uite ca eu nu am fost asa :).

Abea dupa ce am crescut si am inceput sa am p*l* si nu putsa, am inceput s-o bag si s-o scot, dar pana atunci, aveam frica de parinti, de lume, si ceva respect purtam lumii, sa ma auda vorbim si comunicand frumos. Nu ca acum.

Atat stiti, robotzi, lejiune, camioane. Dar sa stie sa scrie un comentariu decent, prea putini!

Eu sincer il urmaresc pe Satana pe youtube, pe zmenta, daca am vazut 2-3 video postate, in rest la Satana ma uitam. Dar aici nu pot da dreptate unuia care ACCEPTA generatia asta proasta, de copii care injura si, care e mai jmecher, care e mai $ukar!

Ar trebui ca noi astia mari sa dam un exemplu...dar din contra, prea putini o fac si...sa am un copil din asta sa o arda cu arfe din astea pe net, cu tableta ii dau in cap(ca tot e generatia tableta) :).


EDIT:

Si ca tot am spus ca sunt aici la tara in vacanta(undeva langa iasi), seara vin copii din astia de 12-13 ani si stau la bar...auzi la ei, sa joace tenis de masa. Pai fratilor, eu la 12-13 ani, la ora 20 era stingerea, ca veneau astia mari si nu era de joaca... acum nu, nu mai stiu de respect. Am ajuns sa fiu injurat de un copil de 13 ani? L-am prins pe unul si l-am pocnit in secunda 2. I-am zis, vino cu tactu aici la bar, sa-i zic de ce si cum.
Numai copii lejionari!
-------------------------------#STEAM PROFILE--------------------------------------
Image
STEAM: mafiosx

Image


www.gamescan.ro - Un fel de GameTracker ROMANESC :D
User avatar
VLD00
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1941
Joined: 04 Aug 2013, 17:22
Detinator Steam: Nu
CS Status: Kboom !
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost moderator
Fost manager DR
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

20 Jun 2015, 16:07

Mafios_X wrote:
IsTI37 wrote:Tot nu inteleg, cei care le dati dreptate lui Zmenta imi ziceti ca n-ati injurat niciodata cand ati avut 10-16 ani da in realitate probabil puneati la fiecare al doilea cuvant un organ sau ceva frumos intre prieteni/colegi/pe internet fara sa va ganditi macar la ce spuneti. La fete hai sa mai zic, da baieti, cineva v-a spalat pe creier, ca sigur n-ati venit pe extreamcs cu limbaj de Eminescu ca sunt aici de 8 ani.
Uite ca eu nu am fost asa :).

Abea dupa ce am crescut si am inceput sa am p*l* si nu putsa, am inceput s-o bag si s-o scot, dar pana atunci, aveam frica de parinti, de lume, si ceva respect purtam lumii, sa ma auda vorbim si comunicand frumos. Nu ca acum.

Atat stiti, robotzi, lejiune, camioane. Dar sa stie sa scrie un comentariu decent, prea putini!

Eu sincer il urmaresc pe Satana pe youtube, pe zmenta, daca am vazut 2-3 video postate, in rest la Satana ma uitam. Dar aici nu pot da dreptate unuia care ACCEPTA generatia asta proasta, de copii care injura si, care e mai jmecher, care e mai $ukar!

Ar trebui ca noi astia mari sa dam un exemplu...dar din contra, prea putini o fac si...sa am un copil din asta sa o arda cu arfe din astea pe net, cu tableta ii dau in cap(ca tot e generatia tableta) :).
Este un razboi psihologic aici la mijloc legat intre zMenta si Codrin, chiar daca are dreptate Codrin in legatura cu exprimarea libera, el macar si-a exprimat-o intr-un mod DIPLOMAT, fata de zMenta care lua poze de pe facebook si-si batea joc de ei pentru ca nu i-a dat dreptate.El spunea ca bataia este "rupta din rai", dar asa fac toti vagabontii de parinti care-si iau la suturi copii si-i injura si se imprietenesc cu cureaua timp de 20 min.Ponderea parintiilor de genul acesta in romania este una foarte mare, d-asta si aceasta generatie este una "sucks".A cui este vina?Este vina celor ccare fac 10.000 de copii si cei care au parintii prost crescuti.Nu copii sunt devina, CI PARINTII care i-au educat si nu le-au oferit cei 7 ani de acasa.Deci, nu trebuie sa condamnam copii, ci parintii care nu stiu cum sa-si invete copilul+influenta foarte mare venita de pe internet.
Inactiv o perioada nedeterminata
User avatar
ericsp
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 284
Joined: 11 Jan 2015, 13:08
Detinator Steam: Da
SteamID: getmesomedonuts
Reputatie: Manager bhop.eXtreamCS.com
Fond eXtream: 0
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

20 Jun 2015, 16:15

Amandoi gresesc in felul lor.

Codrin ii invata pe copii sa fie primitivi: sa scuipe, sa se poarte ca gorilele etc.
Zmenta ii invta pe copii sa ii respecte pe cei care-i bat, ca bataia e rupta din rai etc.

Uitati-va la Levi :meme
BHOP.HOWL.RO | !WS !KNIFE !BATTLEPASS | 102.4 TICK | #1 IN ROMANIA
User avatar
S3ekEr^
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3475
Joined: 06 Dec 2009, 12:47
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nume anterior: The Seeker , Reptyle
Fost Scripter
Fost super moderator
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 117 times
Been thanked: 329 times

20 Jun 2015, 16:19

Fantasy1 wrote:Pagina lui satana a mai fost inchida odata.
Daca ar fi sa plateasca cate 100 lei fiecare perosna sa se inchida tot ce detine, eu as plati.

NU INTELEG CE VEDETI LA IDIOTUL ALA DE CODRIN, inafara de "camioane" si "tot ce tine de p/u/l/a" nu stie.
Dar ce minte aveti voi, copii de 10-14 ani fix cum a spus zmenta.
Eu nu m-am uitat niciodata la videoclipurile lui, doar ce am auzit de la prieteni.
Nici sa nu te uiti, contaminezi videoclipul
User avatar
S0imuL
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 634
Joined: 06 Aug 2009, 02:14
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: SEBA!
Membru Club eXtreamCS (4 feb)
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 53 times
Been thanked: 44 times

20 Jun 2015, 16:25

@Isti la ce topicuri ai facut aici imi dau seama si de tine ce persoana esti , vrei sa te dezvirginezi si nu stii cum ? (EX : masina SH pentru sex , cele mai bune prezervative ) ....
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Semrush [Bot] and 359 guests