Life Sucks?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

30 Sep 2012, 02:20

d3L wrote:Una e sa fi impreuna cu o fata si una e sa o iubesti.La varsta asta nu stiu ce inteles ii dati voi iubirii. (sex poate ?)

Cine nu a avut vreodata un gand sadic ? si fara sa vrei iti trece prin minte oare ce s-ar intampla daca as sari pe geam, as murii :)) ?

fratelo , nu mai caracterizati voi oameni , domne ai 17 ani nu sti ce e aia iubire ,mai taceti dre*cu , ce daca are 17 ani crezi ca se gandeste doar la sex? dute frate si fa o mica plimbare , ia o gura de aer , da-ti 2 palme si revino-ti! , nu sti ce se poate afla in sufletul unui om.


@allstars : eu nu mai sunt virgin de la 16 ani , ma "eliberat" o tarfulitza de 18 ani in urma unu pariu cu baietii mai mari la un chef unde eram si eu pe acolo...[m-am protejat logic , la cat jeg e in lumea asta...]
RoyalServer 2
User avatar
AllStars
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1302
Joined: 14 Aug 2009, 17:48
Detinator Steam: Da
CS Status: aBc. ;x
Detinator server CS: N-am.
SteamID: david_hd96
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 5 luni
Has thanked: 111 times
Been thanked: 37 times

30 Sep 2012, 02:22

Decat sa iau vreo boala p*la mea stie..orice altceva mai bine stau 2-3 luni dupa una cand o gasesc :).
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

30 Sep 2012, 02:25

AllStars wrote:Decat sa iau vreo boala p*la mea stie..orice altceva mai bine stau 2-3 luni dupa una cand o gasesc :).
ce boala sa iei ma , chiar ca zici ca esti copchil sa mor , DACA TE PROTEJEZI iei boli prin aer tu, cand te f*i cu una sa-ti iei costum dala de CHIMIST cu masca si tot setu.


on: fratioare , daca stii sa vorbesti cu o fata , si ai acel ceva care o atrage , crede-ma ca nu le mai intereseaza cum arati sau cati bani ai.
User avatar
AllStars
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1302
Joined: 14 Aug 2009, 17:48
Detinator Steam: Da
CS Status: aBc. ;x
Detinator server CS: N-am.
SteamID: david_hd96
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 5 luni
Has thanked: 111 times
Been thanked: 37 times

30 Sep 2012, 02:27

In Hunedoara...cam 60% din oras (Fete) is dupa bani + fite :). M'am saturat de ele..is pline de impresii :)).Infine oricum no ziceam si eu de bolile p*lii.. :)
kneckOeR.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 214
Joined: 10 Feb 2012, 23:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Aici pamantul e sfant! PRRRRA!
Detinator server CS: da.
SteamID: Privat.
Location: ROstrike city.
Has thanked: 20 times
Been thanked: 14 times
Contact:

30 Sep 2012, 02:39

chill_toica wrote:
AllStars wrote:
chill_toica wrote:frate:)) arta asta a seductiei e mare frate , si crede-ma am fost cu o fata si dimineata m-am combinat cu ea , am iesit afara , ne-am lins etc si seara imi da cu jet ca cica ea tot il iubeste pe fostu ei , si dupa 3/4 zile , imi zice ca ii pare rau si ca mai vrea o sansa! wtf? si mai am multe intamplari dastea comice :))
treba e ca , suferi la inceput daca o iubesti , dar cu timpul o sa vezi ca din 21 de mil de locuitori , se gaseste si o fata pentru tine.

ganduri sadice e normal cred eu sa-ti treaca prin cap , tampit/nebun tre sa fi sa le pui in aplicare:))
Asa am patit aseara cu o fata..ne'am combinat in club numar de telefon etc...si am fost impreuna pana in seara asta :)).Si faza cu 2 saptamani am patito acum cateva zile..3-4 nu mai stiu sigur.
fratemiu ,pi2dele astea sunt greu de inteles ,daca reusesti sa treci de arfele si figurile lor din cap si mai ales de impresiile lor , poate ai o sansa sa intri in inima lor dar nah.. in ziua de azi toti cauta MUSCHI si minte pu*a...., cascaval cauta cam 10% din ele deci e greu sa dai peste una dasta ,eu unu daca mi-ar cere bani o pi2da i-as da o flegma in mu*ian, una e sa ii dau eu de buna voie(ceea ce nu o sa se intample in viitorii 50 de ani) si alta e sa-mi ceara ele ,poate ca le iau eu un suc o aaia e normal, dar cash nu o sa vada de la mine sa se duca in mall , vor bani? e mare CENTURA! .

Adevarat,tarfele astea cauta retarzi cu o gramada de bani,p**a mare sa aiba "patratele" si dupa ce iti consuma tot cashu',papa.=]

asa a fost una de la mine din clasa a stat cu el cat a avut cashulet, si dupa adio. :))
User avatar
AllStars
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1302
Joined: 14 Aug 2009, 17:48
Detinator Steam: Da
CS Status: aBc. ;x
Detinator server CS: N-am.
SteamID: david_hd96
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 5 luni
Has thanked: 111 times
Been thanked: 37 times

30 Sep 2012, 02:42

Cashu conteaza in cele mai multe cazuri..da si eu daca o sa am bani cand o sa fiu mai mare (24-25 Ani) profit eu de pe ele nu ele de pe mine. :))
kneckOeR.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 214
Joined: 10 Feb 2012, 23:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Aici pamantul e sfant! PRRRRA!
Detinator server CS: da.
SteamID: Privat.
Location: ROstrike city.
Has thanked: 20 times
Been thanked: 14 times
Contact:

30 Sep 2012, 02:44

daca vrei sa ai o pi2da buna,trebuie sa o duci la mall etc.:))
User avatar
AllStars
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1302
Joined: 14 Aug 2009, 17:48
Detinator Steam: Da
CS Status: aBc. ;x
Detinator server CS: N-am.
SteamID: david_hd96
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 5 luni
Has thanked: 111 times
Been thanked: 37 times

30 Sep 2012, 02:46

O duci si dupa ce ajungi acasa..pentru asta fa si tu ceva... :)) Hai ca ne abatem de la subiect :).
User avatar
Bogus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3375
Joined: 19 Sep 2009, 11:38
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Has thanked: 90 times
Been thanked: 210 times

30 Sep 2012, 08:39

chill_toica wrote:frate:)) arta asta a seductiei e mare frate , si crede-ma am fost cu o fata si dimineata m-am combinat cu ea , am iesit afara , ne-am lins etc si seara imi da cu jet ca cica ea tot il iubeste pe fostu ei , si dupa 3/4 zile , imi zice ca ii pare rau si ca mai vrea o sansa! wtf? si mai am multe intamplari dastea comice :))
treba e ca , suferi la inceput daca o iubesti , dar cu timpul o sa vezi ca din 21 de mil de locuitori , se gaseste si o fata pentru tine.

ganduri sadice e normal cred eu sa-ti treaca prin cap , tampit/nebun tre sa fi sa le pui in aplicare:))
OFF: 21 mil locuitori? Da` ce ma, e gay? :))))

Pana la varsta asta nu am avut o prietena cu care sa am o relatie sau ceva. Decat sa sufar, mai bine astept momentul ala cand sunt pregatit.
User avatar
gloryous
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3609
Joined: 04 Aug 2012, 15:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Lazy but smart!
Reputatie: Restrictie moderator
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Luxembourg District
Has thanked: 160 times
Been thanked: 191 times

30 Sep 2012, 08:54

Ati patit vreodata sa fiti impreuna cu o fata sa te paraseasca dupa 2 saptamani ca isi aduce aminte de fostu?Mai ales sa fii si genul de baiat care se ataseaza foarte repede?
-Viata merge inainte.Bei 2L de bere si trece.

Ati avut vreodata ganduri sadice sa va omorati spre exemplu pentru o fata( Mi se pare ciudat dar am avut o data )
-Nu,chis pe ele.
Ati plans vreodata pentru o fata? (Da,acum 3 ani ) .
-Niciodata,chis pe ele.
Shinigami
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 278
Joined: 11 Sep 2012, 17:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: bored....
Detinator server CS: Zm.CsDevilZone.Com
Reputatie: ban 2 luni
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times
Contact:

30 Sep 2012, 09:04

bOOm.wero wrote:De plans nema, si nici nu voi plange pentru vre-o tarfa..
Bine zis..
Frate fetele sunt ca si jucariile..
te joci ce te joci si se strica..
asa e si cu fetele te intelegi bine tii la ea te atasezi FOARTE tare de ea ...si madame tarfa peste cateva zile iti da papucii..
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

30 Sep 2012, 11:38

Na ca fac si reclama. Pentru asa ceva am creat www.psihologia-atractiei.ro
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information