Liga 1

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
iLuSiOn
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 06 May 2011, 17:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Contact:

12 Apr 2015, 23:18

fcsb*, steaua, ca asa n-are ce face in liga campionilor, asa steaua, poate se califica in grupe (cap de serie etc)
RoyalServer 2
JACOBS$$$$$
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 09 Apr 2015, 11:29
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

12 Apr 2015, 23:19

Copilu.exe wrote:
JACOBS$$$$$ wrote:
Copilu.exe wrote: Cine s-a bucurat frate? =)) Am deschis si eu un topic si am pus o intrebare ca tot omul cu parerile la oameni, si de ce ma rog sa trimita la cos? E ceva ce nu am zis corect? Du-te veziti de treaba ta prietenas L-)
nu te bucuri , mai am putin si alergi in **** gol pe strada , daca asa era la 20 de puncte de steaua , oare mai faceai topicu asta?
Stai chill ca-l faceam, hai ca stiu ca ti-e frica putin ca poate nu castiga Steaua campionatul, ca daca nu, nu mai sufereai pe aici asa de tare. :D
sunt sigur colega , e ca si cum as face eu topic cu "ia rapidu campionatu?" . ai gandit-o mult ? si sa-ti mai zic ceva , sa-mi fie frica ? ba chiar deloc , tin cu steaua de mic copil si daca pierde campionatu , nu-mi pare rau , de ce ? la pierdut pe prostia lor. si despre suferinte , sunt cat se poate de calm , da nu suport sa vad toti "suporterii" ca tine , care cand vad ca echipa lor de suflet e aproape de echipa de pe locu 1 si le merg bine si au sanse la titlu , gata , facem topic , strigam pe strada , te si tatuezi cu ocazia asta

ps: fa si cu real madrid topic , sunt si ei tot la 2 puncte de barca
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

12 Apr 2015, 23:23

JACOBS$$$$$ wrote:
Copilu.exe wrote:
JACOBS$$$$$ wrote: nu te bucuri , mai am putin si alergi in **** gol pe strada , daca asa era la 20 de puncte de steaua , oare mai faceai topicu asta?
Stai chill ca-l faceam, hai ca stiu ca ti-e frica putin ca poate nu castiga Steaua campionatul, ca daca nu, nu mai sufereai pe aici asa de tare. :D
sunt sigur colega , e ca si cum as face eu topic cu "ia rapidu campionatu?" . ai gandit-o mult ? si sa-ti mai zic ceva , sa-mi fie frica ? ba chiar deloc , tin cu steaua de mic copil si daca pierde campionatu , nu-mi pare rau , de ce ? la pierdut pe prostia lor. si despre suferinte , sunt cat se poate de calm , da nu suport sa vad toti "suporterii" ca tine , care cand vad ca echipa lor de suflet e aproape de echipa de pe locu 1 si le merg bine si au sanse la titlu , gata , facem topic , strigam pe strada , te si tatuezi cu ocazia asta

ps: fa si cu real madrid topic , sunt si ei tot la 2 puncte de barca
Fac ce vrea muschii mei :* ai raport la urmatorul off
User avatar
fabr1s
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3197
Joined: 19 Jul 2010, 01:13
Detinator Steam: Nu
CS Status: nu cunosc
Detinator server CS: nu am
SteamID: -
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : Pedro , Danny , daniakis, Dani
Arbitru cupă eXtreamCS 2014 ( Counter Strike 1.6 )
Fost Membru club eXtreamCS
Location: bucharest
Has thanked: 207 times
Been thanked: 222 times

12 Apr 2015, 23:30

Steaua
Steaua - Otelul
U Cluj - Steaua
Steaua - ASA Tg. Mureș
Dinamo - Steaua
Steaua - Chiajna
FC Brasov - Steaua
Steaua - FC Botosani
CSMS Iasi - Steaua

ASA Targu Mures
CFR Cluj - ASA
ASA - Pandurii
Steaua - ASA
ASA - Viitorul
Gaz Metan - ASA
ASA - Petrolul
Astra - ASA
ASA - Otelul

conteaza foarte mult meciul direct , oricum ASA are programul mai greu decat steaua..

ho copile ca ai 10 boli pe un picior si te dai mare suporter
"Racing, competing, is in my blood, is part of me, is part of my life." Ayrton Senna
JACOBS$$$$$
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 09 Apr 2015, 11:29
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

12 Apr 2015, 23:32

acum pot sa stau linistit dupa ce am vazut meciurile :meme
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

12 Apr 2015, 23:35

JACOBS$$$$$ wrote:acum pot sa stau linistit dupa ce am vazut meciurile :meme
calm,singurele meciuri grele sunt cu pandurii si steaua,petrolul e moarta asa ca..
dar nu m-as mira sa piarda nici cu viitorul,regele blaturilor trebuie sa prinda europa :gusta
JACOBS$$$$$
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 09 Apr 2015, 11:29
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

12 Apr 2015, 23:37

scosmynnnn wrote:
JACOBS$$$$$ wrote:acum pot sa stau linistit dupa ce am vazut meciurile :meme
calm,singurele meciuri grele sunt cu pandurii si steaua,petrolul e moarta asa ca..
dar nu m-as mira sa piarda nici cu viitorul,regele blaturilor trebuie sa prinda europa :gusta
pandurii , steaua , astra , petrolu, viitoru , stai cuminte , pana acum a avut program de vara targu mures , si sa nu uitam , noi suntem calificati in 2 finale , am avut si jucatori la nationala , putin respect

si daca ar lua targu mures titlu , ii dau maxim 2 meciuri in uefa ca o sa faca ca astra , macel din toate partile
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

12 Apr 2015, 23:46

JACOBS$$$$$ wrote:
scosmynnnn wrote:
JACOBS$$$$$ wrote:acum pot sa stau linistit dupa ce am vazut meciurile :meme
calm,singurele meciuri grele sunt cu pandurii si steaua,petrolul e moarta asa ca..
dar nu m-as mira sa piarda nici cu viitorul,regele blaturilor trebuie sa prinda europa :gusta
pandurii , steaua , astra , petrolu, viitoru , stai cuminte , pana acum a avut program de vara targu mures , si sa nu uitam , noi suntem calificati in 2 finale , am avut si jucatori la nationala , putin respect

si daca ar lua targu mures titlu , ii dau maxim 2 meciuri in uefa ca o sa faca ca astra , macel din toate partile
Ador cand vad ca ti-e teama asa putin :troll sa fie cum zici tu daca ar fi sa ieie campionatul doar 2 meciuri in uefa, conteaza ca vi la luat voua, FCSB :troll
JACOBS$$$$$
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 09 Apr 2015, 11:29
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

12 Apr 2015, 23:48

Copilu.exe wrote:
JACOBS$$$$$ wrote:
scosmynnnn wrote: calm,singurele meciuri grele sunt cu pandurii si steaua,petrolul e moarta asa ca..
dar nu m-as mira sa piarda nici cu viitorul,regele blaturilor trebuie sa prinda europa :gusta
pandurii , steaua , astra , petrolu, viitoru , stai cuminte , pana acum a avut program de vara targu mures , si sa nu uitam , noi suntem calificati in 2 finale , am avut si jucatori la nationala , putin respect

si daca ar lua targu mures titlu , ii dau maxim 2 meciuri in uefa ca o sa faca ca astra , macel din toate partile
Ador cand vad ca ti-e teama asa putin :troll sa fie cum zici tu daca ar fi sa ieie campionatul doar 2 meciuri in uefa, conteaza ca vi la luat voua, FCSB :troll
ti-am zis ca nu mi-e teama , asa ca no offense

si mie imi plac suporterii astia ca si tine , cand vad ca echipa lor de suflet e aproape de locu 1 , sunt si ei suporteri, pana atunci habar nu aveau ce e ala fotbalu, si sa nu mai zic cu paul walker , cand a murit , toti erati fanii lui si plangeati dupa el , inainte sa moara , habar nu aveati cine e, da acum va puneti avatare , alea alea
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

12 Apr 2015, 23:50

Eu nu înțeleg de ce unii văd ASA deja campioana. :))
Măcar de era pe primul loc.
Il ia Steaua 100%, experiența... ASA trebuie sa mănânce sa prindă experienta.
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

12 Apr 2015, 23:55

JACOBS$$$$$ wrote:
Copilu.exe wrote:
JACOBS$$$$$ wrote: pandurii , steaua , astra , petrolu, viitoru , stai cuminte , pana acum a avut program de vara targu mures , si sa nu uitam , noi suntem calificati in 2 finale , am avut si jucatori la nationala , putin respect

si daca ar lua targu mures titlu , ii dau maxim 2 meciuri in uefa ca o sa faca ca astra , macel din toate partile
Ador cand vad ca ti-e teama asa putin :troll sa fie cum zici tu daca ar fi sa ieie campionatul doar 2 meciuri in uefa, conteaza ca vi la luat voua, FCSB :troll
ti-am zis ca nu mi-e teama , asa ca no offense

si mie imi plac suporterii astia ca si tine , cand vad ca echipa lor de suflet e aproape de locu 1 , sunt si ei suporteri, pana atunci habar nu aveau ce e ala fotbalu, si sa nu mai zic cu paul walker , cand a murit , toti erati fanii lui si plangeati dupa el , inainte sa moara , habar nu aveati cine e, da acum va puneti avatare , alea alea
taci te rog frumos. nu stiu care dintre noi n-are habar ce e ala fotbalul ;)) asa ca, go hard my friend

Robertel : Da, e adevarat:D le trebuie experienta,n-am zis ca castiga Tg.Mures campionatul, ei nu au nicio presiune, dar Steaua da :))
JACOBS$$$$$
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 09 Apr 2015, 11:29
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0

12 Apr 2015, 23:58

daca stiai ce e ala fotbalu , nu mai faceai topicu asta de *****
Last edited by Cosmin on 13 Apr 2015, 00:50, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit warn pentru off-topic si limbaj!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 418 guests