Loc de munca..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

07 Jul 2014, 16:02

Alone wrote:
scosmynnnn wrote:
Fati documentele si pleaca din tara in USA , Italy , Anglia cauta prin diferite siteuri .
Sau stringe banii si fati un mic bussines cu ceva :)
Baiatule du-te si lasa-ne in pace ca habarnuai,ai auzit si tu pe la ai tai ca se duc in italia si or sa castige 2.000 $ si vi sa te lauzi aici,voi habarnuaveti cum se castiga in strainatate,strainul trage de tine ca un animal pentru banii aia.Pune-te la o caruta si adu' nisip de la garla.

ON:Ospatar,stiu pe cineva din bucuresti care e ospatar si e multumit :)
Auzi ma ? am 1 saptamina decind sunt in Elvetia si sunt din R.Moldova si vad ca imi cistig banu normal pe vara .
Poate tu nu sti cum se cistiga banii .. Daca stai si inveti de 5-6 la scoala si normal ca nu o sai un salariu normal si stabil .
Asa ca inkideti hlebarezu .

Ai 1 saptamana si iti castigi banii :))) ia zi-mi tu mie ce lucrezi in Elvetia si unde esti mai exact.
RoyalServer
User avatar
Alone
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 554
Joined: 31 May 2014, 18:26
Detinator Steam: Da
CS Status: **MD**
SteamID: .!.
Fond eXtream: 0
Has thanked: 46 times
Been thanked: 20 times

07 Jul 2014, 16:42

M3taph0riK wrote:
Alone wrote:
scosmynnnn wrote: Baiatule du-te si lasa-ne in pace ca habarnuai,ai auzit si tu pe la ai tai ca se duc in italia si or sa castige 2.000 $ si vi sa te lauzi aici,voi habarnuaveti cum se castiga in strainatate,strainul trage de tine ca un animal pentru banii aia.Pune-te la o caruta si adu' nisip de la garla.

ON:Ospatar,stiu pe cineva din bucuresti care e ospatar si e multumit :)
Auzi ma ? am 1 saptamina decind sunt in Elvetia si sunt din R.Moldova si vad ca imi cistig banu normal pe vara .
Poate tu nu sti cum se cistiga banii .. Daca stai si inveti de 5-6 la scoala si normal ca nu o sai un salariu normal si stabil .
Asa ca inkideti hlebarezu .

Ai 1 saptamana si iti castigi banii :))) ia zi-mi tu mie ce lucrezi in Elvetia si unde esti mai exact.
orasul Bienne lucrez la un hotel 1 saptamina acasa 1 la lucru :)
Image
Image
User avatar
Madalinutz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 429
Joined: 20 Jan 2012, 23:30
Detinator Steam: Da
CS Status: mataq
Detinator server CS: Nu
SteamID: majestick109
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Location: Los Angeles
Has thanked: 13 times
Been thanked: 43 times
Contact:

07 Jul 2014, 16:58

Daca aplici la Work And Travel USA, primesti loc de munca + cazare moca. La sfarsit, capeti experienta, vizitezi locuri frumoase, si faci si banuti.
Ok!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information