Lumea interlopă din România

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Culusa -
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 791
Joined: 06 Mar 2010, 11:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Am revenit.
Detinator server CS: Momentan nu.
SteamID: doubleseth
Reputatie: Fost Moderator
Cont blocat
Location: Iasi
Has thanked: 19 times
Been thanked: 62 times

23 Jul 2010, 11:32

cei mai rai is rachetii "Moldovenii de peste prut" Aia te impusca fara sa mai zici nimic ,! Direct si la subiect , bravo lor . Ei n`au lege , ne omoara si pleaca inapoi in tara la ei ..ca ei is comunisti domnl`e!
Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
[regulia][/regulia]
REGULI GENERALE : Afișează regulile forumului
1. Utilizati corect limba romana (folositi cuvinte intregi, virgula, punctul si cratima). NU FOLOSITI limbaj de chat!
2. Raspundeti concret! Fara offtopic, fara mesaje scurte, inutile sau deja postate!
* offtopic = reprezinta devierea de la subiectul care se discuta
3. Folosirea cuvintelor sau inregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restrictionarea accesului, stergerea contului, etc.
4. Este interzis orice atac la persoana. Discutati ideea, nu persoana !
5. Restrictii reclame :
a) Reclama este permisa in subiecte atat timp cat ele au legatura cu idea care se discuta.
b) In semnatura este permisa o singura reclama SIMPLA de tip TEXT cu dimensiunea fontului setat pe NORMAL
c) Reclama nu este permisa in campurile personale gen: Locatie, CS Status.
d) Nu aveti voie sa deschideti topicuri cu referire exacta la un site in scopul obtinerii de vizite, se considera reclama !
6. Nu folositi imagini in semnatura mai mari decat 500x120. Puteti folosi mai multe imagini care, toate sa nu depaseasca marimea impusa !
7. Folositi CAUTAREA si apoi intrebati pentru ceva daca nu exista pe forum! Numele topicurilor create trebuie sa reflecte continutul subiectului pe care se discuta. Nu vor fi permise topicuri de genul: help, ajutor pls, cum fac, etc
8. Este permisa continuarea unei discutii vechi de pe forum, chiar daca aceasta a fost deschisa cu cativa ani in urma. NU se permite insa dublu-post, triplu-post sau UP-uri.
* dublu-post / triplu - post = adaugarea unor mesaje unul dupa altul intr-o discutie a forumului de catre aceeasi persoana
* UP = adaugarea unor mesaje unul dupa altul cu scopul de a scoate in evidenta discutia respectiva
9. Orice fel de continut cu caracter erotic va fi sters, iar daca este necesar se vor aplica avertismente.
10. Nu este permisa promovarea firmelor de hosting in afara de http://www.eXtreamHost.com , fie ca este vorba de o reclama directa sau indirecta.
11. Nu este permisa postarea de continut ilegal: warez, carding (bine cunoscutele "metode" de furat domenii etc.) si alte practici "neortodoxe", se vor aplica avertismente sau ban, dupa caz si antecedente.

SANCTIONAM DRASTIC INCALCAREA ACESTOR REGULI SI ORICE ABUZ !


WARNINGS/Avertismente
3 Avertismente = BAN pe forum pentru o anumita perioada de timp, in functie de gravitatea regulilor incalcate!
1 Avertisment = 15 de zile

Mesaje private
Abuzul in orice fel de folosirea mesajelor private va duce la sanctionare. In concluzie, vi se va lua dreptul de a mai trimite mesaje.
Reclamatiile cat si penalizarile se regasesc aici: discutii-forum/reclamatii-mesaje-private-t335539.html

Suplimentar
1. In semnatura nu sunt permise linkuri catre jocuri (site-uri) gen bitefight, monstergame, etc.
2. La profilul Detinator server CS se permite reclama catre un server de Counter-Strike.
3. Orice insulta adusa asupra unui administrator se penalizeaza cu ban permanent. Orice insulta adusa asupra unui moderator se penalizeaza (in functie de gravitatea situatiei) de la avertisment pana la ban permanent.
4. Nu se permite ridicarea subiectelor cu mesaje gen "UP!" unul dupa altul, indiferent de timpul dintre raspunsuri.


Atentionari
1. Nu se permite schimbarea numelui pe forum
2. Nu aveti voie cu mai mult de 1 cont / persoana (vi se sterg toate mesajele si contul de utilizator de pe forum drept penalizare) - cei care abuzeaza si isi fac mai multe conturi, risca sa primeasca ban permanent

 

ImageImage
RoyalServer
a1m oN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 134
Joined: 15 Nov 2009, 20:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Connect Cs.eXtreamCS.Com
Detinator server CS: Neam.
SteamID: creature_unicows
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (31 feb)
Restrictie mesaje private
Location: Galati
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times

23 Jul 2010, 11:51

Astia sunt smecheri pentru voi ?

Sunteti comici toti , nu sunteti asi in cazu asta , Domnu Nicu Gheara e saful in ROMANIA ! Omu ala cati bani are si pe cine cunoaste , voi nu ati auzit in viata voastra de ei , omu acela a fost invitat la ziua lui berlusconi , e prieten cu Carles puyol de la barcelona , are 10 hectare in romania si 5 hectare in spania ( de pamant ) , conduce 5 firme de paza in spania , controleaza 3 orase din spania , are 3 case si 5 masini si controleaza pe cine vrea _)_ lui ;) , omu ala la orice ora daca i sa pus pata pe unul precum Basescu , a dat un telefon atata tot si a doua zi ala e mort , poate nu stiti cazul cu Giorgio Armani ! In anul 2005 Giorgio Armani a fost furat de catre 5 marochini , omul fiind bun prieten la sunat pe Nicu Gheara , si ce putea sa faca decat sa dea 2-3 telefoane , dupa 12 ore marochini sau intors inapoi iau dat cei 12.000 de euro furati din vila si 1 mercedes s-clas , an fabricatie 2004 , pe care il conducea nevasta lui.

Is multe povesti de zis , dar oricum Nicu Gheara este si va ramane cel mai Interlop din Romania , daca ar vrea ar fi putut sa il intreaca pe Pablo Escobar , acel om in anii 1989 el baga saptamanal .. cate 10 tone de cocaina numai in America , inchipuitiva si in europa sau pe unde mai baga , cati bani avea acel om , care era o putere in ani aia atunci existau doar 5 puteri in tara lui :

Presedintele
Ministru
Primaru
Judecatoru
Pablo Escobar ( care practic ii controla pe toti cum vroia el )

in 90 cand sau facut alegeri pentru presedinte , a candidat un dusman de al lui contra lui , acela fiind mai popular avea aproximativ 80 % din voturi iar Escobar abia 15-20 % , si ce putea sa faca sa scape de el , simplu , a gasit 2 copi pe strada , saraci , ia dus acasa la el lea dat de mancare , baie .. haine etc , si lea zis ... va dau casa si o femeie sa aiba grija de voi daca il omorati in ziua x la ora x , copii normal ca au vrut si .. a doua zi pe prima pagina era scris titlu mare , Escobar a iesit presedinte !

Mai multe amanunte , nu are rost sa dau , citit pe google decat sa imi ziceti de caiac si de toti "boschetarii" lu Nicu Gheara...

SURSA: Discoverey , toate astea pe discoverey le-am vazut , nu le-am bagat de la mine .. pur si simplu fumam si am dat din intamplare pe discoverey cand am vazut ca scrie sus in stanga , viata lui Escobar , am ramas socat ce facea acel om , uni in 90 nu stiau ce e aia ***** sau ce e ala futai si omu ala baga 10 tone de cocaina numai in america , practic avea orice fata vroia _)_ lui..
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

23 Jul 2010, 12:05

a1m oN wrote:Astia sunt smecheri pentru voi ?

Sunteti comici toti , nu sunteti asi in cazu asta , Domnu Nicu Gheara e saful in ROMANIA ! Omu ala cati bani are si pe cine cunoaste , voi nu ati auzit in viata voastra de ei , omu acela a fost invitat la ziua lui berlusconi , e prieten cu Carles puyol de la barcelona , are 10 hectare in romania si 5 hectare in spania ( de pamant ) , conduce 5 firme de paza in spania , controleaza 3 orase din spania , are 3 case si 5 masini si controleaza pe cine vrea _)_ lui ;) , omu ala la orice ora daca i sa pus pata pe unul precum Basescu , a dat un telefon atata tot si a doua zi ala e mort , poate nu stiti cazul cu Giorgio Armani ! In anul 2005 Giorgio Armani a fost furat de catre 5 marochini , omul fiind bun prieten la sunat pe Nicu Gheara , si ce putea sa faca decat sa dea 2-3 telefoane , dupa 12 ore marochini sau intors inapoi iau dat cei 12.000 de euro furati din vila si 1 mercedes s-clas , an fabricatie 2004 , pe care il conducea nevasta lui.

Is multe povesti de zis , dar oricum Nicu Gheara este si va ramane cel mai Interlop din Romania , daca ar vrea ar fi putut sa il intreaca pe Pablo Escobar , acel om in anii 1989 el baga saptamanal .. cate 10 tone de cocaina numai in America , inchipuitiva si in europa sau pe unde mai baga , cati bani avea acel om , care era o putere in ani aia atunci existau doar 5 puteri in tara lui :

Presedintele
Ministru
Primaru
Judecatoru
Pablo Escobar ( care practic ii controla pe toti cum vroia el )

in 90 cand sau facut alegeri pentru presedinte , a candidat un dusman de al lui contra lui , acela fiind mai popular avea aproximativ 80 % din voturi iar Escobar abia 15-20 % , si ce putea sa faca sa scape de el , simplu , a gasit 2 copi pe strada , saraci , ia dus acasa la el lea dat de mancare , baie .. haine etc , si lea zis ... va dau casa si o femeie sa aiba grija de voi daca il omorati in ziua x la ora x , copii normal ca au vrut si .. a doua zi pe prima pagina era scris titlu mare , Escobar a iesit presedinte !

Mai multe amanunte , nu are rost sa dau , citit pe google decat sa imi ziceti de caiac si de toti "boschetarii" lu Nicu Gheara...

SURSA: Discoverey , toate astea pe discoverey le-am vazut , nu le-am bagat de la mine .. pur si simplu fumam si am dat din intamplare pe discoverey cand am vazut ca scrie sus in stanga , viata lui Escobar , am ramas socat ce facea acel om , uni in 90 nu stiau ce e aia ***** sau ce e ala futai si omu ala baga 10 tone de cocaina numai in america , practic avea orice fata vroia _)_ lui..

Da,Pablo Escobar... s-a incalzit cu hartii in valoare de 2 milioane de dolari intr-o noapte din cauza frigului...
Road to 3k.
SCC
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 22 Feb 2010, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Been thanked: 9 times

23 Jul 2010, 12:05

Tu chiar trebuie sa te duci sa te culci! Sunt cativa peste 12 ani.
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

23 Jul 2010, 12:15

SURSA: Discoverey
cei aia mai a1m oN ???

on : nu ma intereseaza dar din ce am auzit si ce am vazut , gheara ` asta pare a fi bazat rau :P
User avatar
ceferistul
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 575
Joined: 08 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
CS Status: fragar si rankist... a, si pandar!
Detinator server CS: Nu
SteamID: ceferistu
Location: Bacau, Romania
Has thanked: 4 times
Been thanked: 49 times

23 Jul 2010, 12:22

adevaratii smecheri ba copii sunt tot aia pe care ii votati voi (care aveti peste 18 ani) si care fac bilute de muci prin parlament. tineti minte: un smecher adevarat niciodata nu face puscarie ;)
Image

"Să fie bine ca să nu fie rău" - G. Hagi
a1m oN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 134
Joined: 15 Nov 2009, 20:22
Detinator Steam: Da
CS Status: Connect Cs.eXtreamCS.Com
Detinator server CS: Neam.
SteamID: creature_unicows
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (31 feb)
Restrictie mesaje private
Location: Galati
Has thanked: 14 times
Been thanked: 2 times

23 Jul 2010, 13:15

Sawyer wrote:
SURSA: Discoverey
cei aia mai a1m oN ???

on : nu ma intereseaza dar din ce am auzit si ce am vazut , gheara ` asta pare a fi bazat rau :P
OMG cum adica ce e aia ?

Program TV.
Last edited by Ionut on 23 Jul 2010, 14:34, edited 1 time in total.
Reason: Discoverey ? sau Discovery ?
ShoTTen
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 80
Joined: 27 Jul 2009, 21:49
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul OprisaniCS!
Detinator server CS: OprisaniCs.Zapto.Org
Location: Pitesti
Contact:

23 Jul 2010, 16:11

a1m oN wrote:Astia sunt smecheri pentru voi ?

Sunteti comici toti , nu sunteti asi in cazu asta , Domnu Nicu Gheara e saful in ROMANIA ! Omu ala cati bani are si pe cine cunoaste , voi nu ati auzit in viata voastra de ei , omu acela a fost invitat la ziua lui berlusconi , e prieten cu Carles puyol de la barcelona , are 10 hectare in romania si 5 hectare in spania ( de pamant ) , conduce 5 firme de paza in spania , controleaza 3 orase din spania , are 3 case si 5 masini si controleaza pe cine vrea _)_ lui ;) , omu ala la orice ora daca i sa pus pata pe unul precum Basescu , a dat un telefon atata tot si a doua zi ala e mort , poate nu stiti cazul cu Giorgio Armani ! In anul 2005 Giorgio Armani a fost furat de catre 5 marochini , omul fiind bun prieten la sunat pe Nicu Gheara , si ce putea sa faca decat sa dea 2-3 telefoane , dupa 12 ore marochini sau intors inapoi iau dat cei 12.000 de euro furati din vila si 1 mercedes s-clas , an fabricatie 2004 , pe care il conducea nevasta lui.

Is multe povesti de zis , dar oricum Nicu Gheara este si va ramane cel mai Interlop din Romania , daca ar vrea ar fi putut sa il intreaca pe Pablo Escobar , acel om in anii 1989 el baga saptamanal .. cate 10 tone de cocaina numai in America , inchipuitiva si in europa sau pe unde mai baga , cati bani avea acel om , care era o putere in ani aia atunci existau doar 5 puteri in tara lui :

Presedintele
Ministru
Primaru
Judecatoru
Pablo Escobar ( care practic ii controla pe toti cum vroia el )

in 90 cand sau facut alegeri pentru presedinte , a candidat un dusman de al lui contra lui , acela fiind mai popular avea aproximativ 80 % din voturi iar Escobar abia 15-20 % , si ce putea sa faca sa scape de el , simplu , a gasit 2 copi pe strada , saraci , ia dus acasa la el lea dat de mancare , baie .. haine etc , si lea zis ... va dau casa si o femeie sa aiba grija de voi daca il omorati in ziua x la ora x , copii normal ca au vrut si .. a doua zi pe prima pagina era scris titlu mare , Escobar a iesit presedinte !

Mai multe amanunte , nu are rost sa dau , citit pe google decat sa imi ziceti de caiac si de toti "boschetarii" lu Nicu Gheara...

SURSA: Discoverey , toate astea pe discoverey le-am vazut , nu le-am bagat de la mine .. pur si simplu fumam si am dat din intamplare pe discoverey cand am vazut ca scrie sus in stanga , viata lui Escobar , am ramas socat ce facea acel om , uni in 90 nu stiau ce e aia ***** sau ce e ala futai si omu ala baga 10 tone de cocaina numai in america , practic avea orice fata vroia _)_ lui..
Nicu Gheara iti spun eu ca nu e cel mai mare interlop din tara, el nici nu traieste in tara... da prin tara doar asa in vizita ;)
Caiac a fost cel mai respectat om din tara ;)
REMIX ♫♥ !

23 Jul 2010, 16:17

ShoTTen wrote:
a1m oN wrote:Astia sunt smecheri pentru voi ?

Sunteti comici toti , nu sunteti asi in cazu asta , Domnu Nicu Gheara e saful in ROMANIA ! Omu ala cati bani are si pe cine cunoaste , voi nu ati auzit in viata voastra de ei , omu acela a fost invitat la ziua lui berlusconi , e prieten cu Carles puyol de la barcelona , are 10 hectare in romania si 5 hectare in spania ( de pamant ) , conduce 5 firme de paza in spania , controleaza 3 orase din spania , are 3 case si 5 masini si controleaza pe cine vrea _)_ lui ;) , omu ala la orice ora daca i sa pus pata pe unul precum Basescu , a dat un telefon atata tot si a doua zi ala e mort , poate nu stiti cazul cu Giorgio Armani ! In anul 2005 Giorgio Armani a fost furat de catre 5 marochini , omul fiind bun prieten la sunat pe Nicu Gheara , si ce putea sa faca decat sa dea 2-3 telefoane , dupa 12 ore marochini sau intors inapoi iau dat cei 12.000 de euro furati din vila si 1 mercedes s-clas , an fabricatie 2004 , pe care il conducea nevasta lui.

Is multe povesti de zis , dar oricum Nicu Gheara este si va ramane cel mai Interlop din Romania , daca ar vrea ar fi putut sa il intreaca pe Pablo Escobar , acel om in anii 1989 el baga saptamanal .. cate 10 tone de cocaina numai in America , inchipuitiva si in europa sau pe unde mai baga , cati bani avea acel om , care era o putere in ani aia atunci existau doar 5 puteri in tara lui :

Presedintele
Ministru
Primaru
Judecatoru
Pablo Escobar ( care practic ii controla pe toti cum vroia el )

in 90 cand sau facut alegeri pentru presedinte , a candidat un dusman de al lui contra lui , acela fiind mai popular avea aproximativ 80 % din voturi iar Escobar abia 15-20 % , si ce putea sa faca sa scape de el , simplu , a gasit 2 copi pe strada , saraci , ia dus acasa la el lea dat de mancare , baie .. haine etc , si lea zis ... va dau casa si o femeie sa aiba grija de voi daca il omorati in ziua x la ora x , copii normal ca au vrut si .. a doua zi pe prima pagina era scris titlu mare , Escobar a iesit presedinte !

Mai multe amanunte , nu are rost sa dau , citit pe google decat sa imi ziceti de caiac si de toti "boschetarii" lu Nicu Gheara...

SURSA: Discoverey , toate astea pe discoverey le-am vazut , nu le-am bagat de la mine .. pur si simplu fumam si am dat din intamplare pe discoverey cand am vazut ca scrie sus in stanga , viata lui Escobar , am ramas socat ce facea acel om , uni in 90 nu stiau ce e aia ***** sau ce e ala futai si omu ala baga 10 tone de cocaina numai in america , practic avea orice fata vroia _)_ lui..
Nicu Gheara iti spun eu ca nu e cel mai mare interlop din tara, el nici nu traieste in tara... da prin tara doar asa in vizita ;)
Caiac a fost cel mai respectat om din tara ;)
du`te fa o deshumare si suge`i **** lu caiac daca o mai gasesti.
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

23 Jul 2010, 19:08

scorseze wrote:

Code: Select all

E grav ca la varsta noastra sa vorbim despre lumea interlopa, avand in vedere ca nu stim nici macar 1% din ce fac ei.
Degeaba ii baga in puscarie, au destui bani ca sa poata iesii in maxim 2 luni.
Parintii nostri lucreaza legal, ia 1000 ron pe luna, dintre care 500 ron se duc pe rate/lumina/gaze/apa calda etc....pe cand astia au afaceri cu droguri, masini, imprumuturi, pnm ei stiu ......astia i-a intr-o zi cam cat i-a parintii nostri in 1 luna.
bun spus :*

daca as avea o putere ias baga la puscarie pe toti interlopi :-l

ce vb voi despre caiac, Gigioc, Cimino, Rosianu, Gigi Kent etc.. astea sunt niste oameni *****, vreti sa ajungeti si voi ca iei?
Tu sa ai o avere ? Ai tu cap sa faci o avere ? :))
scorseze
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2371
Joined: 26 Mar 2010, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: --------------
Detinator server CS: --------
SteamID: --------
Reputatie: Restrictie moderator
Location: -----------
Has thanked: 41 times
Been thanked: 51 times

23 Jul 2010, 19:56

Code: Select all

Tu sa ai o avere ? Ai tu cap sa faci o avere ? :))
strambule nu sti sa citesti? am zis putere nu avere :-"
:crazy_face:
gUn[:x]
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 11 Jun 2010, 12:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Liceuu <3
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 85 times
Been thanked: 36 times

23 Jul 2010, 21:27

Daca eu sunt stramb tu esti pros* :*
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information