Se mai da bani la traseu?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

balarobert.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 114
Joined: 29 Apr 2018, 11:36
Detinator Steam: Nu
CS Status: da
Fond eXtream: 0
Location: Bucharest
Contact:

13 May 2018, 13:43

.::Adrianix52::. wrote:
WeeRox wrote:
MDFK. eXtream wrote:Ce vă tot căcați pe voi? Vezi Doamne multe accidente. Poți să conduci cât de bine la traseu, că dacă vrea instructorul să te pice, te pică, pentru că de, nu ai cotizat.

Da, se dau bani și se vor da mereu, pentru că România.
Tu te caci pe tine și văd că nu ai habar în topicurile în care te bagi, dacă tu conduci impecabil la traseu, te asiguri și tot, îți garantez eu că nu te pică pentru că nu ar avea de ce. Și vezi că dai cu polițist traseul, nu cu instructorul :)) Ești probabil frustrat că ai picat la traseu, nu?
Iti garantez eu ca cel putin in Giurgiu, poti sa conduci tu impecabil, daca politistu' vrea sa te pica ca n-ai dat bani, o face. ITI GARANTEZ.
Da, ai dreptate, cunosc multi prieteni care au picat din cauza ca nu au dat bani. (buc)
RoyalServer
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

13 May 2018, 15:34

uatdafac. wrote:
MDFK. eXtream wrote:
Am permis și l-am luat din prima, dar cunosc cazuri în care au picat pentru că nu au cotizat. Apăsa frână și oprea motorul (polițistul), apoi îl trecea ca picat (pe cel care dă traseul). Văd că tu tare te pricepi în mai toate domeniile, dar nici măcar nu știi cum funcționează țara asta. ;)
Age: 17

la Suceava se poate da de la 17 ani?
=)))))))))))))))))))
rnl . wTF?!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 230
Joined: 23 Oct 2009, 10:45
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 43 times
Been thanked: 10 times

13 May 2018, 16:12

Si uite asa apar accidentele rutiere cu victime...
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

13 May 2018, 23:17

uatdafac. wrote:
MDFK. eXtream wrote:
Am permis și l-am luat din prima, dar cunosc cazuri în care au picat pentru că nu au cotizat. Apăsa frână și oprea motorul (polițistul), apoi îl trecea ca picat (pe cel care dă traseul). Văd că tu tare te pricepi în mai toate domeniile, dar nici măcar nu știi cum funcționează țara asta. ;)
Age: 17

la Suceava se poate da de la 17 ani?
A uitat sa schimbe varsta =)))))
Sunt multi zei pe aici printre noi, care deja la 17 ani au si facultate si loc de munca. RIP :doge:
User avatar
MDFK. eXtream
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1866
Joined: 25 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/langw0w
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fond eXtream: 0
Location: București, România
Discord: langw0w
Has thanked: 23 times
Been thanked: 42 times

14 May 2018, 00:35

Dunhill eXtream wrote:
uatdafac. wrote:
MDFK. eXtream wrote:
Am permis și l-am luat din prima, dar cunosc cazuri în care au picat pentru că nu au cotizat. Apăsa frână și oprea motorul (polițistul), apoi îl trecea ca picat (pe cel care dă traseul). Văd că tu tare te pricepi în mai toate domeniile, dar nici măcar nu știi cum funcționează țara asta. ;)
Age: 17

la Suceava se poate da de la 17 ani?
A uitat sa schimbe varsta =)))))
Sunt multi zei pe aici printre noi, care deja la 17 ani au si facultate si loc de munca. RIP :doge:
Ești atât de amuzant ! Vârsta aia am pus-o de când am făcut contul, e pusă la caterincă, eu prefer să nu-mi lun vârsta, dacă alții preferă să o pună, e treaba lor. Nu am ce să vă dovedesc vouă, mi-am exprimat opinia în topic și observ că mai sunt oameni care văd cum este de fapt cu acest traseu(Adrianix și balarobert). Voi dacă stați închiși în casă, normal că nu aveți de unde să știți, nu mai plângeți, a venit căldura, mai ieșiți pe afară și nu mai suferiți de grad pe forum (dunhill) :meme .
Last edited by A k c 3 n 7 on 14 May 2018, 00:36, edited 1 time in total.
Reason: la anu te salt
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

16 May 2018, 03:00

COLBYLICIOUS wrote:
Masiu94 wrote:Daca mi-a expirat dosarul ce as putea sa fac?
Vreau sa dau la o alta scoala de soferi.
Mi-ar face alta scoala o reducere ceva daca fac chestionare si acum cu 25-26/26 si stiu sa conduc?
Am nevoie doar de cateva ore de conducere sa ma acomodez cu masina.

Cei care ati fost in situatia mea cum ati procedat?Ati platit toata scoala din nou pentru alt dosar?
Yep, o iei de la 0 cu școala din nou. ;)
Intocmesti din nou alt dosar, nu ai ce sa faci altceva. Iti spun din experienta surorii mele. :)
Si vezi ca in timp de un an iti expira fisa medicala, avizul psihologic plus restul documentelor.
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

16 May 2018, 16:11

MDFK. eXtream wrote:
Dunhill eXtream wrote:
uatdafac. wrote:
Age: 17

la Suceava se poate da de la 17 ani?
A uitat sa schimbe varsta =)))))
Sunt multi zei pe aici printre noi, care deja la 17 ani au si facultate si loc de munca. RIP :doge:
Ești atât de amuzant ! Vârsta aia am pus-o de când am făcut contul, e pusă la caterincă, eu prefer să nu-mi lun vârsta, dacă alții preferă să o pună, e treaba lor. Nu am ce să vă dovedesc vouă, mi-am exprimat opinia în topic și observ că mai sunt oameni care văd cum este de fapt cu acest traseu(Adrianix și balarobert). Voi dacă stați închiși în casă, normal că nu aveți de unde să știți, nu mai plângeți, a venit căldura, mai ieșiți pe afară și nu mai suferiți de grad pe forum (dunhill) :meme .
E trist sincer, ca multi de aici doar ideea asta o aveti fixata in cap, tot cu gradul ati ramas cuplati. Din cand in cand, mai puteti si decupla, sa nu faceti ceva scurt in voi. :))).
Daca imi era atata de important gradul pe forum, puteam da bani lejer pe el si se rezolva demult treaba. Asa ca nu are rost sa tot bati aiurea din gura, si invata pentru permis ca mai ai un an si dai pentru el sau vrei sa dai si tu bani ? =))))))
Cius.
ALCAPONEftw
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 14
Joined: 08 Mar 2018, 01:58
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Contact:

17 May 2018, 02:29

Daca cunoști oameni "șmecheri" se poate orice. Da nu.i văd rostul la așa ceva.
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

17 May 2018, 02:42

MDFK. eXtream wrote:
Dunhill eXtream wrote:
uatdafac. wrote:
Age: 17

la Suceava se poate da de la 17 ani?
A uitat sa schimbe varsta =)))))
Sunt multi zei pe aici printre noi, care deja la 17 ani au si facultate si loc de munca. RIP :doge:
Ești atât de amuzant ! Vârsta aia am pus-o de când am făcut contul, e pusă la caterincă, eu prefer să nu-mi lun vârsta, dacă alții preferă să o pună, e treaba lor. Nu am ce să vă dovedesc vouă, mi-am exprimat opinia în topic și observ că mai sunt oameni care văd cum este de fapt cu acest traseu(Adrianix și balarobert). Voi dacă stați închiși în casă, normal că nu aveți de unde să știți, nu mai plângeți, a venit căldura, mai ieșiți pe afară și nu mai suferiți de grad pe forum (dunhill) :meme .
Te-ai luat cu naspa man. De ce te exteriorizezi in halul asta? Calmeaza-te putin, ca nu ti-a zis nimeni nimic de rau.
Sau te deranjeaza faptul ca si-au dat baietii seama ca ai 17 ani si tu te lauzi cu facultate si job? :) Vezi ca varsta aia se mai schimba din an in an. Sau tu inca ai 17 ani din 2014? ':) :')
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

17 May 2018, 10:08

Anthalius wrote:
MDFK. eXtream wrote:
Dunhill eXtream wrote:
A uitat sa schimbe varsta =)))))
Sunt multi zei pe aici printre noi, care deja la 17 ani au si facultate si loc de munca. RIP :doge:
Ești atât de amuzant ! Vârsta aia am pus-o de când am făcut contul, e pusă la caterincă, eu prefer să nu-mi lun vârsta, dacă alții preferă să o pună, e treaba lor. Nu am ce să vă dovedesc vouă, mi-am exprimat opinia în topic și observ că mai sunt oameni care văd cum este de fapt cu acest traseu(Adrianix și balarobert). Voi dacă stați închiși în casă, normal că nu aveți de unde să știți, nu mai plângeți, a venit căldura, mai ieșiți pe afară și nu mai suferiți de grad pe forum (dunhill) :meme .
Te-ai luat cu naspa man. De ce te exteriorizezi in halul asta? Calmeaza-te putin, ca nu ti-a zis nimeni nimic de rau.
Sau te deranjeaza faptul ca si-au dat baietii seama ca ai 17 ani si tu te lauzi cu facultate si job? :) Vezi ca varsta aia se mai schimba din an in an. Sau tu inca ai 17 ani din 2014? ':) :')
La el nu se schimba, ii ramane permanent asa. Pacat ca se agita pe aici ca si un pepsi, dar nu il ia nimeni in seama. :)))
User avatar
micleanu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 493
Joined: 30 Jun 2015, 13:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Nume anterior: notorietate
Fost moderator
Fond eXtream: 0
Has thanked: 14 times
Been thanked: 12 times
Contact:

17 May 2018, 18:44

nu esti in stare sa-ti iei orasu doar cu bani?
hahahhahahah ce *****
https://neoserver.ro/ - hosting CS:GO / 1.6
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 7652
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

17 May 2018, 18:57

notorietate wrote:nu esti in stare sa-ti iei orasu doar cu bani?
hahahhahahah ce *****
Soferi adevarati sunt astia care dau spaga :))). Sunt in stare femeile sa-si ia traseul, ei doar cu bani, trist.
Sa ne spui cat ai dat, poate mai e cineva interesat de pe aici . :doge:
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information