Ne mai intoarcem ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

14 Aug 2012, 22:37

amE wrote: "Dragul" meu nu am "re"venit pe forum ca sa ma iei tu pe mine cu abureli. Eu iti spun pe scurt.
Tovarasica , "ps-ul" acela era pentru prietenasul de mai jos , a postata ca nu are habar ce e ala un MOROI, dar daca tu o arzi in basini este problema ta , trebuia sa te "SIMTI" ca nu era vorba despre tine. Si in plus , chiar daca ar fi fost pentru tine , este o simpla definitie din DEX , asta nu inseamna ca te-am luat peste picior :*
Addry2n wrote: ce naiba sunt aia moroi ? in viata mea nu am auzit de cuvantul asta.



ps: mai astept cateva "povesti"
RoyalServer 2
User avatar
pazziny9
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 998
Joined: 19 Mar 2011, 21:09
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 93 times
Been thanked: 67 times
Contact:

15 Aug 2012, 12:56

dr_moarte wrote:
pazziny9 wrote:Am visat odata ca era cineva in casa mea (moartea presupun). Mi-a omorat parintii, apoi a venit dupa mine, si mi-a soptit ceva gen "Nu poti sa te ascunzi". Apoi, cand fugeam pe hol dintr-o data ceva m-a strans de gat si am murit. Am cazut usor jos, apoi am simtit ca sufletul meu iese din corp...a fost o senzatie foarte speciala.
si cand te-ai trezit dimineata , ai scos dvd-ul de filme horror si ai mai tras un capitol din film in somn.

glumesc:P

alte pareri? imi place subiectu ,crede cineva in spiritism? fantome, moroi, strigoi ,vampiri,varcolaci,demoni?? daca da, ce intamplari "ciudate" vi s-au intamplat?
Nu vizionez filme horror, totul a venit la intamplare.
P.S: Nu stiu daca te ajuta, dar fundalul casei era verde toxic deschis :))
User avatar
X2060
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 918
Joined: 09 Jul 2009, 16:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Location: Braila
Has thanked: 65 times
Been thanked: 58 times

15 Aug 2012, 15:30

Un topic care imi place.
Nu cred in reincarnare,viata dupa moarte,rai,iad...astea sunt un fel de "povesti", nu s-a demonstrat(stiintific) existenta lor.Sunetele pe care le auzim noaptea,ziua,prin casa/pod/pivnita/scari de bloc sunt in mare parte create de mintea umana nu fantome/spirite/moroi/varcolaci/etc si exista doar in imaginatia noastra.
Si pentru fun, vedeti unde ajungeti dupa ce muriti : http://discoverygc.com/forums/index.php ... pic=131103 . Level 6 - The City of Dis scrie pe mine :D
Image
Miracle Of Sound
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 379 guests