De ce nu mai jucati Counter-Strike ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply

De ce nu mai jucati Counter-Strike ?

Am prietena
10
6%
Sunt la facultate
3
2%
Nu mai are farmec
28
16%
Prietenii mei nu joaca CS
6
3%
CS-ul e un joc stupid
6
3%
Exista jocuri mai bune
16
9%
Serverele nu mai sunt ce au fost
20
11%
Nu am timp, lucrez
18
10%
Joc CS, dar doar de cateva ori pe luna sau an.
31
18%
Joc CS frecvent, wtf
37
21%
 
Total votes: 175
s>ARMODA
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 334
Joined: 22 Dec 2009, 22:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
Detinator server CS: Counter Strike 1.6
SteamID: negacodered
Location: Pascani - Judetul Iasi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

27 Feb 2016, 17:18

Madalin C wrote:
s>ARMODA wrote:Nu mai are farmec fiindca majoritatea merg pe CS:GO acum, daca ar zbura CS:GO cati or reveni inapoi ? :)
Eu joc CS 1.6 CS:GO nu-mi place chiar deloc.
Stai calm ca nici csgo nu e mai departe.. la ce update-uri au facut .. :)) DotA e la putere, pe steam.
Se poate spune si asa, eu inca mai am amici ce jucam cs din 2000 desi am incercat si noi GO-UL dar nicidecum sa ne atraga sa ne lasam de 1.6. Eu tot pe Cs mizez si voi miza un joc ce a realizat multe in trecut si multe amintiri frumoase. Ar fi fost si in momentul de fata daca nu si-ar vinde/fi vandut astea G-UL. Pot spune ca ca s-o bagat multi bani in acest joc si inca se baga si in momentul de fata, oricum sustin Cs-ul din toate punctele de vedere, pacat ca au disparut redirectele si acum doar cu boost poti sa-ti mai populezi un server. Pacat !!
RoyalServer
User avatar
blkaro
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 458
Joined: 19 Aug 2015, 09:24
Detinator Steam: Da
SteamID: self-hate
Fond eXtream: 0
Location: /etc/shadow

27 Feb 2016, 17:44

s>ARMODA wrote:
Madalin C wrote:
s>ARMODA wrote:Nu mai are farmec fiindca majoritatea merg pe CS:GO acum, daca ar zbura CS:GO cati or reveni inapoi ? :)
Eu joc CS 1.6 CS:GO nu-mi place chiar deloc.
Stai calm ca nici csgo nu e mai departe.. la ce update-uri au facut .. :)) DotA e la putere, pe steam.
Se poate spune si asa, eu inca mai am amici ce jucam cs din 2000 desi am incercat si noi GO-UL dar nicidecum sa ne atraga sa ne lasam de 1.6. Eu tot pe Cs mizez si voi miza un joc ce a realizat multe in trecut si multe amintiri frumoase. Ar fi fost si in momentul de fata daca nu si-ar vinde/fi vandut astea G-UL. Pot spune ca ca s-o bagat multi bani in acest joc si inca se baga si in momentul de fata, oricum sustin Cs-ul din toate punctele de vedere, pacat ca au disparut redirectele si acum doar cu boost poti sa-ti mai populezi un server. Pacat !!
pacat?
voi stricati jocul :) l-ati stricat de cand au aparut redirectele pulii ! de atunci nu mai joc cs cum jucam inainte, cautam un server in lista si ma baga pe un ***** de redirect de la un ***** care nu-si permitea altfel sa-si stranga oameni
acum daca joc cs, joc de plictiseala 5-10 minute pe an sa vad ce a mai aparut
User avatar
Mădălin
Administrator
Administrator
Posts: 5295
Joined: 06 Mar 2013, 21:40
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Administrator
Fost manager cs.extream.ro
Web designer
Administratorul anului 2023
Has thanked: 45 times
Been thanked: 310 times
Contact:

27 Feb 2016, 18:42

Intr-adevar, redirectele au stricat jocul si au schimbat parerea celor de la Valve despre update-uri noi pentru 1.6, pentru ca nu se mai merita sa piarda timp cu el.
s>ARMODA
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 334
Joined: 22 Dec 2009, 22:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
Detinator server CS: Counter Strike 1.6
SteamID: negacodered
Location: Pascani - Judetul Iasi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

27 Feb 2016, 19:10

Eu foloseam redirectele alea classice care nu eu le-am creat cu siguranta :))
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

27 Feb 2016, 20:18

Am prietena 8 voturi
cred ca a votat hamas de 7 ori


eu joc din cand in cand , inca merge :>
User avatar
PULSE.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 11 Jan 2016, 15:19
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Bucureşti

27 Feb 2016, 21:40

Joc CS, dar doar de cateva ori pe luna sau an.

PS: CS:GO POWER
sadad
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 38
Joined: 27 Feb 2016, 00:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

27 Feb 2016, 22:16

pentru ca csgo
INSqs.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3043
Joined: 17 Feb 2013, 23:23
Detinator Steam: Da
SteamID: insqs10
Reputatie: Fost moderator
Nume anterior: Copilu.exe
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Location: Targu-Mures
Has thanked: 11 times
Been thanked: 5 times

28 Feb 2016, 00:49

Eu unul m-am cam lasat de gaming..a venit si vremea.Nu mai am timp, doar in weekend uneori, dar nici atunci..odata si odata toti o sa va lasati de gaming si e super bine fara :D
alexanderrrrr
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1192
Joined: 09 Sep 2015, 23:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Fuck cs, let s play HS!
Detinator server CS: Fuck cs
Fond eXtream: 0
Contact:

29 Feb 2016, 08:39

Copilu.exe wrote:Eu unul m-am cam lasat de gaming..a venit si vremea.Nu mai am timp, doar in weekend uneori, dar nici atunci..odata si odata toti o sa va lasati de gaming si e super bine fara :D
un om care gandeste :) si eu am inceput sa nu mai joc ca inainte. de asta probabil vad lucrurile si in alt fel :)


Apropo de nivel de gaming, au zis cativa ca de ce acuz cs 1.6 . de asta, pentru ca ne strica tot nivelul de gaming din romania, parca am fi niste copii. :) bineinteles ca nu am cu cine sa vorbesc, e prea mult pentru voi

Image

romanul, desi poate ar putea sa si in banii ce isi ia 1.6 orice joc care o sa fie mult mai interesant, isi ia 1.6 un strain isi ia orice vrea el sa joace, adica daca vrea sa joace prince of persia ia asta. si un roman ar putea sa ia prince of persia, dar e prea mult pentru el, el a ramas doar la 1.6 intelegeti? am impresia ca suntem singurii ce facem asta. nu stim sa folosim steamul decat pentru cs, dar steamul e o platforma de gaming :) tu nu o sa joci cs ca toti ceilalti si poate vrei sda joci assassins creed, iat-i assassins creed. dar nu tu iei 1.6 ca asa joaca toata romania.in alte tari nu e asa, eu am fost si am vazut.
Last edited by alexanderrrrr on 29 Feb 2016, 13:30, edited 3 times in total.
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

29 Feb 2016, 13:25

CS:GO mai joc cand am timp. Dar deseori nu am timp pentru ca am un program mai important decat a ma juca :D. Si foarte multi o sa dati peste un astfel de program la peste 20 de ani.. :)
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
iNdio
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1512
Joined: 28 Jan 2015, 17:42
Detinator Steam: Da
SteamID: iNdioPGL
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Fond eXtream: 0
Been thanked: 3 times

29 Feb 2016, 14:13

alexanderrrrr wrote:
Copilu.exe wrote:Eu unul m-am cam lasat de gaming..a venit si vremea.Nu mai am timp, doar in weekend uneori, dar nici atunci..odata si odata toti o sa va lasati de gaming si e super bine fara :D
un om care gandeste :) si eu am inceput sa nu mai joc ca inainte. de asta probabil vad lucrurile si in alt fel :)


Apropo de nivel de gaming, au zis cativa ca de ce acuz cs 1.6 . de asta, pentru ca ne strica tot nivelul de gaming din romania, parca am fi niste copii. :) bineinteles ca nu am cu cine sa vorbesc, e prea mult pentru voi

Image

romanul, desi poate ar putea sa si in banii ce isi ia 1.6 orice joc care o sa fie mult mai interesant, isi ia 1.6 un strain isi ia orice vrea el sa joace, adica daca vrea sa joace prince of persia ia asta. si un roman ar putea sa ia prince of persia, dar e prea mult pentru el, el a ramas doar la 1.6 intelegeti? am impresia ca suntem singurii ce facem asta. nu stim sa folosim steamul decat pentru cs, dar steamul e o platforma de gaming :) tu nu o sa joci cs ca toti ceilalti si poate vrei sda joci assassins creed, iat-i assassins creed. dar nu tu iei 1.6 ca asa joaca toata romania.in alte tari nu e asa, eu am fost si am vazut.
Romanii sunt inapoiati din cauza unui joc popular? Daca nu vor oamenii sa treaca la alt joc...In locul tau m-as preocupa de gramatica mai intai, abia apoi de jocuri. Am citit de 2 ori sa inteleg ceva din reply-ul tau si tot nu imi dau seama cu cine te certi :meme
RECOMAND:
Image
Where Cs had no value, amxx, sometimes, had its price...
steam | Afiseaza codul
Image
Image
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

29 Feb 2016, 14:43

alexanderrrrr wrote:
Copilu.exe wrote:Eu unul m-am cam lasat de gaming..a venit si vremea.Nu mai am timp, doar in weekend uneori, dar nici atunci..odata si odata toti o sa va lasati de gaming si e super bine fara :D
un om care gandeste :) si eu am inceput sa nu mai joc ca inainte. de asta probabil vad lucrurile si in alt fel :)


Apropo de nivel de gaming, au zis cativa ca de ce acuz cs 1.6 . de asta, pentru ca ne strica tot nivelul de gaming din romania, parca am fi niste copii. :) bineinteles ca nu am cu cine sa vorbesc, e prea mult pentru voi

Image

romanul, desi poate ar putea sa si in banii ce isi ia 1.6 orice joc care o sa fie mult mai interesant, isi ia 1.6 un strain isi ia orice vrea el sa joace, adica daca vrea sa joace prince of persia ia asta. si un roman ar putea sa ia prince of persia, dar e prea mult pentru el, el a ramas doar la 1.6 intelegeti? am impresia ca suntem singurii ce facem asta. nu stim sa folosim steamul decat pentru cs, dar steamul e o platforma de gaming :) tu nu o sa joci cs ca toti ceilalti si poate vrei sda joci assassins creed, iat-i assassins creed. dar nu tu iei 1.6 ca asa joaca toata romania.in alte tari nu e asa, eu am fost si am vazut.
fiecare om are libertatea de a juca ce vrea, punct
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information