Va mai puneti pachet la scoala?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Va mai puneti pachet la scoala?

1.Da.
12
23%
2.Nu, am chiosc in curtea scolii.
28
53%
3.Iau si pachet si ceva de la chiosc.
13
25%
 
Total votes: 53
User avatar
rolex.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 30 Aug 2015, 22:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Money making...$$
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Sep 2015, 00:02

De ce sa mai stau sa-mi fac sandwich-uri de acasa cand pot cumpara unul cu 2,5 lei de la magazinul din curtea liceului?
RoyalServer
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

17 Sep 2015, 13:14

rolex. wrote:De ce sa mai stau sa-mi fac sandwich-uri de acasa cand pot cumpara unul cu 2,5 lei de la magazinul din curtea liceului?
Pentru ca la finalul luni iesi pe + decat sa dai 2.4 lei in fiecare zii mai bine iei un ciot de salam sau orice altceva care te tine sa zicem 2 saptamani atunci iei 2 cioturi si ca bani iesi in avantaj asa mai strangi si tu de o ieseala cu o gagica sau prieteni, acum daca tu esti 'miliardar' este strict problema ta.

ON: Nu va mmai ganditi ca va faceti de ras, va dau un exemplu iti iei o shaorma si tu de gandesti domne mie rusine sa mananc pe strada atunci ce faci mori de foame pana acasa nu, oi doamne, acelasi lucru si cu scoala, nu este o rusine ca mananci, este o rusine ca exista redusi mintal care rad de tine si mai este o rusine ca va luati dupa gura lumi.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
COLBYLICIOUS
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 8140
Joined: 13 Oct 2012, 09:36
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu mă ocup
SteamID: /id/COLBYLICIOUS
Reputatie: Fost administrator
eXtream Security
Fost Intermediar Steam
Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Administratorul anului 2018
Location: Brașov
Discord: @colbylicious
Has thanked: 245 times
Been thanked: 310 times
Contact:

17 Sep 2015, 15:48

In fiecare dimineata imi iau 2 sandwich-uri la scoala, le mananc in primele 2 pauze. Mai iau si 2 lei de buzunar in caz ca imi e pofta de ceva de la magazin. :)
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

17 Sep 2015, 16:40

miber wrote:
rolex. wrote:De ce sa mai stau sa-mi fac sandwich-uri de acasa cand pot cumpara unul cu 2,5 lei de la magazinul din curtea liceului?
Pentru ca la finalul luni iesi pe + decat sa dai 2.4 lei in fiecare zii mai bine iei un ciot de salam sau orice altceva care te tine sa zicem 2 saptamani atunci iei 2 cioturi si ca bani iesi in avantaj asa mai strangi si tu de o ieseala cu o gagica sau prieteni, acum daca tu esti 'miliardar' este strict problema ta.

ON: Nu va mmai ganditi ca va faceti de ras, va dau un exemplu iti iei o shaorma si tu de gandesti domne mie rusine sa mananc pe strada atunci ce faci mori de foame pana acasa nu, oi doamne, acelasi lucru si cu scoala, nu este o rusine ca mananci, este o rusine ca exista redusi mintal care rad de tine si mai este o rusine ca va luati dupa gura lumi.
Cum sa nu.... cel mai bine e sa mananci acasa.
Cand vad si aud cate un fraer ca mananca cu gura deschisa imi vine sa i-o cos, sau cand mananca chimicale si le rontaie-n fata mea..... **************
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

17 Sep 2015, 16:42

Itsirc wrote:
miber wrote:
rolex. wrote:De ce sa mai stau sa-mi fac sandwich-uri de acasa cand pot cumpara unul cu 2,5 lei de la magazinul din curtea liceului?
Pentru ca la finalul luni iesi pe + decat sa dai 2.4 lei in fiecare zii mai bine iei un ciot de salam sau orice altceva care te tine sa zicem 2 saptamani atunci iei 2 cioturi si ca bani iesi in avantaj asa mai strangi si tu de o ieseala cu o gagica sau prieteni, acum daca tu esti 'miliardar' este strict problema ta.

ON: Nu va mmai ganditi ca va faceti de ras, va dau un exemplu iti iei o shaorma si tu de gandesti domne mie rusine sa mananc pe strada atunci ce faci mori de foame pana acasa nu, oi doamne, acelasi lucru si cu scoala, nu este o rusine ca mananci, este o rusine ca exista redusi mintal care rad de tine si mai este o rusine ca va luati dupa gura lumi.
Cum sa nu.... cel mai bine e sa mananci acasa.
Cand vad si aud cate un fraer ca mananca cu gura deschisa imi vine sa i-o cos, sau cand mananca chimicale si le rontaie-n fata mea..... **************
Fiecare mananca cum vrea si ce vrea acum asta tine de bun simt cu plescaitul, eu de ex daca mananc ceva ce imi place plescai frate bag in mine nu gluma.
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
Cristianos
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 595
Joined: 25 Jul 2013, 12:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Location: Botosani
Has thanked: 23 times
Been thanked: 31 times
Contact:

17 Sep 2015, 17:45

Da normal,pachetul de tigari il iau mereu cu mine :troll
User avatar
Morek.
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 404
Joined: 02 Apr 2015, 18:40
Detinator Steam: Da
CS Status: CS GO
Detinator server CS: Nu.
SteamID: bombardieru
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Sep 2015, 20:58

Nu imi pun ca imi e lene.
Cumpar de la shop.
User avatar
Emi eXtream
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2233
Joined: 08 Feb 2012, 11:52
Detinator Steam: Da
CS Status: No status available.
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios(tepar)
Restrictie moderator
Fost moderator
Nume anterior: Synk12
Location: Neverland
Has thanked: 90 times
Been thanked: 49 times
Contact:

17 Sep 2015, 22:21

De ce sa dai banii pe mancare cand au si colegii tai?
SKAR-Z
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 81
Joined: 12 Sep 2015, 22:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: ✦ SKAR-Z ✦
Fond eXtream: 0

17 Sep 2015, 22:26

Emi eXtream wrote:De ce sa dai banii pe mancare cand au si colegii tai?
La noi se fura sandvisuri la greu... :troll
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 419 guests