O mai suporti pe Inna ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
hiddenLove
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 69
Joined: 06 Jun 2009, 21:34
Detinator Steam: Da
CS Status: Last Night A DJ Saved My Life \:D/
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)

08 Aug 2009, 16:15

Nu stiu ce sa zic despre aceasta Inna , eu nu o mai suport , de cate ori vad cate un articol pe net scris desprea ea mi se face sila :( . Toate felete au sani si fund , unele mai dezvoltate fizic si proaste cu diploma altele mai putin dar nu urate . Cat despre Inna , ea nu arata rau , i-as umbla la frigider nu zic nu dar saraca e paralela cu muzica . In melodia Inna-Hot vocea ei este modificata 100% pentru ca ea nu stie sa lege 2-3 cuvinte in engleza . Un show foarte prost facut de Inna la Romanian Music Awards 2009 il puteti vedea aici http://www.apropo.ro/lol/inna-show-peni ... eu-4501279 primul video. Astept contrarii !!
RoyalServer 2
wygo
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Jun 2009, 15:43
Detinator Steam: Da

08 Aug 2009, 16:18

Apropo wrote:Inna a castigat patru premii in cadrul RMA 2009, insa prestatia ei live de pe scena din Craiova a fost penibila, ceea ce dovedeste ca este o artista ultramarchetata.
Mda , e clar .
EDIT : De ce sa nu o mai suport ?
Nu sta cu mine in apartament , si nu asculta muzica la maxim langa mine , deci DA , o mai sufar !
User avatar
aNNa
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 569
Joined: 06 Feb 2009, 19:00
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fosta moderatoare
1/3
Nume anterior: BaLLsoFFuRRy =D
Location: Romania, Ialomita
Has thanked: 1 time
Been thanked: 19 times

08 Aug 2009, 16:22

hiddenLove wrote:Nu stiu ce sa zic despre aceasta Inna , eu nu o mai suport , de cate ori vad cate un articol pe net scris desprea ea mi se face sila :( . Toate felete au sani si fund , unele mai dezvoltate fizic si proaste cu diploma altele mai putin dar nu urate . Cat despre Inna , ea nu arata rau , i-as umbla la frigider nu zic nu dar saraca e paralela cu muzica . In melodia Inna-Hot vocea ei este modificata 100% pentru ca ea nu stie sa lege 2-3 cuvinte in engleza . Un show foarte prost facut de Inna la Romanian Music Awards 2009 il puteti vedea aici http://www.apropo.ro/lol/inna-show-peni ... eu-4501279 primul video. Astept contrarii !!
Te contrazic, nu toate sunt... cum se spune mai nou "pitipoance". Eu ma mentin naturala + n-am nici un implat ( nici nu ma gandesc sa-mi fac >< )
red.EYE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 12 Jul 2009, 08:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

08 Aug 2009, 16:48

Da-o naibii de parasuta cazuta de pe Pluto...
Nu vezi ce se screme sa scoata un sunet ?

In studiouri toti retardatii is tari ca le modifica vocea de nici nu mai stii cine canta...
Asa in real vorbesc, la concert unde e live si nu playback se vede realitatea pura...

Daca spun bine mi se pare ca Inna nu mai e cotata deloc calumea cum era inainte cu piesa Hot... a mai incercat ea recent sa faca cateva singleuri mai in graba ca sa nu piarda audienta, dar in rest e o sclifosita la urma urmei care n-are ce cauta pe marele scene, sa se duca in cluburi unde stie ca poate e playback toata ziua si sa mime din gura in dubiul ca ea ar interpreta...
User avatar
Talida
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 683
Joined: 03 Jun 2008, 19:58
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Been thanked: 2 times

08 Aug 2009, 16:59

Hai ma frate ma lasi ? A cantat refren live la neatza cu razvan si dany si l-a cantat perfect.
Si cand cineva o sa cante live cum canta la studio, sa ma anunti si pe mine, si ma duc sa ma spanzur.
~
red.EYE
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 12 Jul 2009, 08:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

08 Aug 2009, 17:12

Frate.. nu te lua tu dupa ce face Inna ca astea n-au facut licee teoretice... Habar n-au in ce lume traiesc... Nu-s constiente ca daca raman fara invitatii mor de foame in grija statului...
La 40 de ani ies la pensie ca asa e acuma... moda cu buricul gol si cu suzeta la vedere...

Stiu foarte bine ce vorbesc ca is umblat prin oras si stau la curent cu actualitatea prostilor ca sa am de ce sa ma feresc.

Vreau sa vad pe una care e in stare sa produca ceva efectiv nu sa dea din gura toata ziua de parca s-ar fi nascut cu microfonul in gat... Niste parasute, asa le denumesc eu...

Nu stiu daca te-ai uitat la emisiunea 'Serviti va rog'... cea de pe protv... regizata in Magura pe langa Zarnesti ( Muntii Piatra Craiului ) ... acolo ai o sansa slaba sa vezi de ce sunt si nu sunt in stare vedetele...

Tine minte ce spun... poti sa ma iei si de prost insa mai bine uita-te singur in jurul tau sa vezi ce se intampla ca nu pot sa iti rezolv fiecare intrebare...
User avatar
BRANDY #1
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3907
Joined: 24 Dec 2008, 08:32
Detinator Steam: Da
CS Status: lucky-competitions.com
Reputatie: Fost moderator
Location: Leicester, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 132 times

08 Aug 2009, 18:06

N-aveti pe ce sa mai faceti +1 ? Vad ca ati scris romane pe tema asta. Daca nu o suporti e treaba ta fratioare, nu mai deschideti topicuri idioate.
Mergem înainte, că înainte era mai bine!
User avatar
cine-studio
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 68
Joined: 22 Jul 2009, 15:49
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mai pot de bine! Voi ce faceti?
Detinator server CS: 123.456.789:1234
Location: Roma
Contact:

08 Aug 2009, 18:08

BraNNNN-Dy wrote:N-aveti pe ce sa mai faceti +1 ? Vad ca ati scris romane pe tema asta. Daca nu o suporti e treaba ta fratioare, nu mai deschideti topicuri idioate.

sunt d'acord!
Image
Click to enter on cine-studio
Good luck & Have fun on cine's studio!
Image

Image

Image
User avatar
batman_begins
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 30
Joined: 09 Nov 2008, 12:16
Detinator Steam: Nu
CS Status: Stau...

08 Aug 2009, 18:25

eu nu o cunosc pe inna asta dar am o intrebare : este romanca ?
motanu..
wygo
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 639
Joined: 09 Jun 2009, 15:43
Detinator Steam: Da

08 Aug 2009, 19:30

batman_begins wrote:eu nu o cunosc pe inna asta dar am o intrebare : este romanca ?
Da .
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information