Manipularea de zi cu zi.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

12 Jun 2014, 00:53

care au deoarece sunt mai multe.

Yeah sure, hai sa ascult sfaturile tale acuma.De unde ai copiat continutul thread-ului?
Sa nu credeti niciodata un lucru pe care vi-l spune un prieten sau o persoana, incercati intai.
Image
RoyalServer 2
User avatar
fLrrr
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 948
Joined: 31 Jul 2009, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu joc.
Detinator server CS: Nu
SteamID: dr0zp0r
Location: Botosani
Has thanked: 180 times
Been thanked: 103 times
Contact:

12 Jun 2014, 00:58

GloryNightCore wrote:
winckler wrote:
winckler wrote:Ati avut macar contact cu realitatea de vorbiti atat de masonerie si illuminati ? Nu cred...

Mai terminati cu povestile ca a zis si l-au gasit mort wow , daca cauti nod in papura gasesti peste tot si vorbim de asa ceva pe un forum public si pe ala l-a omorat ca a zis aceleasi lucruri? ...

Recititi prima propozitie si inchideti subiectul eva...
Sunteti voi manipulati,aveti de ce sa va plangeti,duceti-va la parinti sa le cereti 15 lei sa va luati un meniu de la mcdonald !

Iti dai seama ce se intampla ce traim si cum rezistam frate sa vorbim si sa batem in taste,iti dai seama ce se intampla,ma opreste sa invat,sa ma duc la munca,sa traiesc,sa fac ce vreau,chestiile astea ma opresc...sau nu ?
Nu cunosti, dar vorbesti.Oamenii prosti discuta oamenii.

Nimeni nu ma cunoaste dintre voi de mai sus, eu am expus un subiect destul de interesant, dar voi acceptati mai mult subiectele care sunt prin sectiunea asta care sunt penibile.
Hraniti agentiile secrete prin fiecare clipa in care respirati deoarece nu stiti decat ura sa raspanditi celorlalti, iar ei se unesc, noi ne despartim.

Ultimul reply, va rog TC. Acesti oameni nu merita un astfel de subiect deoarece nu stiu decat sa arunce cu ura.
"Hraniti agentiile secrete prin fiecare clipa in care respirati deoarece nu stiti decat ura sa raspanditi celorlalti, iar ei se unesc, noi ne despartim. "
Cati ani ai? Nu-mi place sa ma repet, chestiile bune se gasesc in carti, nu pe net in vloguri.
Majoritatea care sunt impotriva chestii asteia, suntem peste 18+, te asigur. O sa-ti formezi gandirea mai tarziu, treapta cu treapta.
Contact: [email protected]
Image
"Stiati ca?" - Aplicatie Android
http://flor1n.me
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

12 Jun 2014, 05:53

Mai tarziu sau niciodata pentru unii.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information