Maria / legale

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

14 May 2017, 14:52

diferenta ti-o zic eu, daca tragi iarba esti boschetar daca te bagi la legale esti la fel decat cu B mare, ce a ajuns forumul asta sa se vorbeasca de droguri..... mai bine impusca-te decat sa ajungi sa iti placa gustul la vreuna , ca pe extream no sa mai intri curand daca dai de gust.
Image
RoyalServer
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

14 May 2017, 14:56

3v3r3st wrote:diferenta ti-o zic eu, daca tragi iarba esti boschetar daca te bagi la legale esti la fel decat cu B mare, ce a ajuns forumul asta sa se vorbeasca de droguri..... mai bine impusca-te decat sa ajungi sa iti placa gustul la vreuna , ca pe extream no sa mai intri curand daca dai de gust.
Si ma rog de ce esti boschetar daca tragi iarba? :) De ce nu s-ar discuta pe forum din moment ce esti la sectiunea 'Discutii generale' :rolling_eyes:
Citeste regulamentul.
User avatar
3v3r3st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1478
Joined: 19 Jun 2011, 21:17
Detinator Steam: Da
SteamID: at3ul
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

14 May 2017, 15:03

uatdafac. wrote:
3v3r3st wrote:diferenta ti-o zic eu, daca tragi iarba esti boschetar daca te bagi la legale esti la fel decat cu B mare, ce a ajuns forumul asta sa se vorbeasca de droguri..... mai bine impusca-te decat sa ajungi sa iti placa gustul la vreuna , ca pe extream no sa mai intri curand daca dai de gust.
Si ma rog de ce esti boschetar daca tragi iarba? :) De ce nu s-ar discuta pe forum din moment ce esti la sectiunea 'Discutii generale' :rolling_eyes:
pentru ca de la iarba la hero/coca s-au alte prostii nu este decat un pas, nici nu iti dai seama cand il faci, da este la discutii generale, dar acuam sa fim seriosi, *** trag iarba si vin pe forum sa ce? sa ma laud s-au ce? este o lauda ca te drogezi? s-au se baga in seama aiurea neavand alt subiect? orice fel de drog care il consumi decazi in fata la lume, iti zice un om care a incercat drogurile cand 50% de aici nu se nasteau an 2000 :relaxed: , nu este o lauda, din contra o rusine, dar asta e viata...
Image
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

14 May 2017, 19:28

Ce prostii vorbesti everest? Socializez cu persoane care fumeaza de peste 15 ani si nu s-au apucat de hero/coca si nu au fost tentati, pe langa asta cand merg cu ei intr-un bar nu ii vad sa isi cumpere alcool, prefera o apa plata/suc, si cam asta prefer si eu sa fac cand merg intr-un bar ceva, consum alcool cand sunt la o petrecere deoarece acolo nu pot fuma fiind si necunoscuti, nu ma risc, cam aceeasi treaba si cu baietii respectivi. Nici eu nu am tentative sa incerc praf-uri si alte cacaturi, nu se lauda nimeni aici, aici intreaba cineva feeling-ul, oricum din aceasta cauza nu se legalizeaza la noi, prostia este mare si indoctrinarea
AmNNNez1c.Q
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 581
Joined: 19 Apr 2011, 19:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul
SteamID: STEAM_0:0:94360470
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 19 times

16 May 2017, 20:48

laurwtf wrote:
Lord Kalu wrote:laurwtf ne puteti spune diferenta? =))
la iarba depinde, e sativa sau indica
o iarba deobicei isi face simtita prezenta-n organism dupa circa 15 secunde, starile manifestandu-se diferit de la iarba la iarba
sativa - ti-o da cu moleseala
indica - super hipe, este mega ok



legala cel mai prost drog evar. sunt consumator si de legale, ocazional, insa nu sunt bune.
legala isi face prezenta in corp dupa 3 secunde de la primul fum tras.
in general la legale, te lasa picioarele, simti efectiv cum ti se goleste tot corpul, iar nu mai poti sa te misti ( acum depinde cat de rau iti rupi capul pe legala ).
uite de exemplu in severin e o legala acum care daca faci exces de ea pur si simplu ti-o da cu spasme musculare (tracnesti, iti sar muschii, prostii de astea)

pace
aici este invers bosule
User avatar
JusT.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 761
Joined: 24 Jun 2013, 14:27
Detinator Steam: Da
SteamID: justsstyle
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (5 apr - 5 mai - acces in club)
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

16 May 2017, 21:05

3v3r3st wrote:diferenta ti-o zic eu, daca tragi iarba esti boschetar daca te bagi la legale esti la fel decat cu B mare, ce a ajuns forumul asta sa se vorbeasca de droguri..... mai bine impusca-te decat sa ajungi sa iti placa gustul la vreuna , ca pe extream no sa mai intri curand daca dai de gust.
lol, nu mai vorbi dacă ești paralel cu subiectul.
Se vede că vorbește un copil de 12 ani care nu e stăpân pe aberațiile ce îi ies din gură.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information