Marirea creditelor la facultate

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
# Kerosen.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 04 Dec 2013, 20:28
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mersi
Reputatie: Fost moderator
Location: Ploiesti
Has thanked: 49 times
Been thanked: 74 times
Contact:

28 Sep 2017, 18:43

zigweed wrote:
Hiyam wrote:
zigweed wrote: Dar tu nu ai spus ca ai avut o problema, tu ai pus intrebari cretine de la bun inceput. Acu imi spui ca ai avut o problema medicala si ti-a taiat pulpa piciorului, si ca daia pui intrebari cretine.
Esti "Student".
Mai iesim si noi din casa ? Te bagi in topic ca musca-n curu calului. Daca nu ai idee despre ce se discuta in topic de ce vrei sa ne arati cat de prost esti ?
Fix asta vad ca faci tu cu bagatul, numai ca tu intrii adanc.
A pus omul intrebari ce trebuiau adresate direct facultatii, nu noua, si imi spui ca nu stiu despre ce se discuta in topic. Si tu esti "student" ?
Legat de iesitul din casa, ma cunosti cumva ? :')
Mai taci si tu ca esti paleta, daca n-ai nimic relevant de spus abtine-te, nu uita ca si tu la varsta ta mai stai pe un forum de cs 1.6
Ce frumos e sa stai pe scaun sa bati in tastatura, tu ai fii bun sa rezolvi probleme de stat, chiar globale la cat de destept esti !
Referitor la tine, ai nevoie de 30 de credite pentru promovare, nu cred ca mai poti sustine alte examene din ce stiu eu, iti recomand totusi sa vorbeste cu cineva de acolo, el va sti mai bine, decat noi.
Image
RoyalServer
User avatar
DCT #
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 25 Feb 2017, 17:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: ON
Fond eXtream: 0
Discord: doculet
Been thanked: 6 times

29 Sep 2017, 12:19

# Kerosen. wrote:
zigweed wrote:
Hiyam wrote: Mai iesim si noi din casa ? Te bagi in topic ca musca-n curu calului. Daca nu ai idee despre ce se discuta in topic de ce vrei sa ne arati cat de prost esti ?
Fix asta vad ca faci tu cu bagatul, numai ca tu intrii adanc.
A pus omul intrebari ce trebuiau adresate direct facultatii, nu noua, si imi spui ca nu stiu despre ce se discuta in topic. Si tu esti "student" ?
Legat de iesitul din casa, ma cunosti cumva ? :')
Mai taci si tu ca esti paleta, daca n-ai nimic relevant de spus abtine-te, nu uita ca si tu la varsta ta mai stai pe un forum de cs 1.6
Ce frumos e sa stai pe scaun sa bati in tastatura, tu ai fii bun sa rezolvi probleme de stat, chiar globale la cat de destept esti !
Referitor la tine, ai nevoie de 30 de credite pentru promovare, nu cred ca mai poti sustine alte examene din ce stiu eu, iti recomand totusi sa vorbeste cu cineva de acolo, el va sti mai bine, decat noi.
am depus o cerere inca este in asteptare sa ma treaca cu mai putine credite.
WWW.TECTONICPX.COM [ Professional Web Design Services ]
User avatar
Massivescu
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 05 Aug 2015, 00:57
Detinator Steam: Da
CS Status: dwaadw
Detinator server CS: dwadaw
SteamID: Massivescu
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: dwaad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Contact:

29 Sep 2017, 14:49

DCT # wrote:
# Kerosen. wrote:
zigweed wrote: Fix asta vad ca faci tu cu bagatul, numai ca tu intrii adanc.
A pus omul intrebari ce trebuiau adresate direct facultatii, nu noua, si imi spui ca nu stiu despre ce se discuta in topic. Si tu esti "student" ?
Legat de iesitul din casa, ma cunosti cumva ? :')
Mai taci si tu ca esti paleta, daca n-ai nimic relevant de spus abtine-te, nu uita ca si tu la varsta ta mai stai pe un forum de cs 1.6
Ce frumos e sa stai pe scaun sa bati in tastatura, tu ai fii bun sa rezolvi probleme de stat, chiar globale la cat de destept esti !
Referitor la tine, ai nevoie de 30 de credite pentru promovare, nu cred ca mai poti sustine alte examene din ce stiu eu, iti recomand totusi sa vorbeste cu cineva de acolo, el va sti mai bine, decat noi.
am depus o cerere inca este in asteptare sa ma treaca cu mai putine credite.
Pe langa acea cerere mai trebuia sa depui si: https://www.google.ro/search?q=500lei&n ... BNMjIgp57M:
Asa sigur treceai fara probleme
EMiNEM
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information