Masoni, Illuminati, Secrete, Vedete... (Friends Show)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
fLrrr
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 948
Joined: 31 Jul 2009, 15:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu joc.
Detinator server CS: Nu
SteamID: dr0zp0r
Location: Botosani
Has thanked: 180 times
Been thanked: 103 times
Contact:

10 Jun 2014, 22:49

Cititi baieti, nu va uitati la vlog-uri.
Contact: [email protected]
Image
"Stiati ca?" - Aplicatie Android
http://flor1n.me
RoyalServer 2
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

10 Jun 2014, 23:09

QAZW wrote:
H@rdwell wrote:
BrOnX wrote:
Prietene, pun pariu ca nu te-ai uitat nici la 5 minute dintr-un vlog. Nu te pune nimeni sa te uiti, nu te pune nimeni sa comentezi gusturile si placerile altora, nu gasesc rolul tau aici.
N-am nevoie sa ma numesti "prietene", in fond nici nu ne cunoastem si nici nu trebuie. I-am urmarit vlog-ul la inceputul lui, deci ai pierdut pariul. Intradevar, nu ma pune nimeni sa ma uit, nici nu m-am uitat la acest videoclip cand am vazut ca dureaza o ora si 5 minute. Am lucruri mai bune de facut intr-o ora si 5 minute. Dar am dreptul ca toti ceilalti sa-mi exprim opinia. Si opinia mea despre acest subiect este urmatoarea: toate lucrurile astea cu iluminatii, masonii, demascarea industriei muzicale, celebritati care si-au "vandut sufletul diavolului", satanisti si etc. mi se par o mare prostie. Nu dau 2 bani pe lucrurile astea.
Pai daca tu nu vrei sa vezi ce e in jurul tau, e logic ca ti se par porcarii.
Si ce-ai vrea sa vad mai exact? Imi poti descrie cu ce te ajuta pe tine ca urmaresti acest videoclip? (ca sa nu zic ca iti pierzi 1 ora si 5 minute din viata, timp in care ai putea perfect sa iesi afara impreuna cu prietenii, sa joci un fotbal, sa citesti o carte asa cum ti-a sugerat fLrrr sau alte chestii)
User avatar
KEDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Mar 2014, 01:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

11 Jun 2014, 00:19

Ascultati de parerea unui baiat de 17 ani sau 18 cat are ... sigur zice numai de bine , nici nu imi trece prin cap sa ma uit la prostia aia de 1 ora:))
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

11 Jun 2014, 05:58

KEDS wrote:Ascultati de parerea unui baiat de 17 ani sau 18 cat are ... sigur zice numai de bine , nici nu imi trece prin cap sa ma uit la prostia aia de 1 ora:))

Poate saracu nici el nu stie ce zice, citeste din fata camerei ca Esca la stiri :))
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

11 Jun 2014, 07:23

M3taph0riK wrote:
KEDS wrote:Ascultati de parerea unui baiat de 17 ani sau 18 cat are ... sigur zice numai de bine , nici nu imi trece prin cap sa ma uit la prostia aia de 1 ora:))

Poate saracu nici el nu stie ce zice, citeste din fata camerei ca Esca la stiri :))
Cu siguranta stie mai multe lucruri, e mai documentat/informat si destept fata de unul care s-a nascut "În BordeL".

M-am uitat la tot video-ul.
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

11 Jun 2014, 16:06

Mitzocul wrote:
M3taph0riK wrote:
KEDS wrote:Ascultati de parerea unui baiat de 17 ani sau 18 cat are ... sigur zice numai de bine , nici nu imi trece prin cap sa ma uit la prostia aia de 1 ora:))

Poate saracu nici el nu stie ce zice, citeste din fata camerei ca Esca la stiri :))
Cu siguranta stie mai multe lucruri, e mai documentat/informat si destept fata de unul care s-a nascut "În BordeL".

M-am uitat la tot video-ul.


Daca va intrebam de masoni acum 3/4 ani va trebuia dictionaru in *** de retarzi cu impresii. Copii copaci nu sunteti in stare sa va luati bacu si veniti cu besini online :)
User avatar
zeuss-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 131
Joined: 01 Feb 2014, 20:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: incerc sa obtin moderator
Has thanked: 2 times
Been thanked: 28 times
Contact:

11 Jun 2014, 16:32

M3taph0riK wrote:
Mitzocul wrote:
M3taph0riK wrote:
Poate saracu nici el nu stie ce zice, citeste din fata camerei ca Esca la stiri :))
Cu siguranta stie mai multe lucruri, e mai documentat/informat si destept fata de unul care s-a nascut "În BordeL".

M-am uitat la tot video-ul.


Daca va intrebam de masoni acum 3/4 ani va trebuia dictionaru in *** de retarzi cu impresii. Copii copaci nu sunteti in stare sa va luati bacu si veniti cu besini online :)

despre iluminism , masoni inveti in clasa a 8/9-a pr0stovane.
User avatar
MIDNIGHTPULSE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 144
Joined: 25 May 2014, 15:44
Detinator Steam: Da
CS Status: Dorești să câștigi premii? PM me.
Detinator server CS: ney
SteamID: ney
Location: Bacău
Has thanked: 62 times
Been thanked: 5 times
Contact:

11 Jun 2014, 16:43

zeuss- wrote:
M3taph0riK wrote:
Mitzocul wrote: Cu siguranta stie mai multe lucruri, e mai documentat/informat si destept fata de unul care s-a nascut "În BordeL".

M-am uitat la tot video-ul.


Daca va intrebam de masoni acum 3/4 ani va trebuia dictionaru in *** de retarzi cu impresii. Copii copaci nu sunteti in stare sa va luati bacu si veniti cu besini online :)

despre iluminism , masoni inveti in clasa a 8/9-a pr0stovane.
Să mori tu?
User avatar
KEDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Mar 2014, 01:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

11 Jun 2014, 16:47

Mitzocul wrote:
M3taph0riK wrote:
KEDS wrote:Ascultati de parerea unui baiat de 17 ani sau 18 cat are ... sigur zice numai de bine , nici nu imi trece prin cap sa ma uit la prostia aia de 1 ora:))

Poate saracu nici el nu stie ce zice, citeste din fata camerei ca Esca la stiri :))
Cu siguranta stie mai multe lucruri, e mai documentat/informat si destept fata de unul care s-a nascut "În BordeL".

M-am uitat la tot video-ul.
Vai..

Poate sa aiba iq-ul si cu 100 peste medie , are 17 ani cat are ... nici nu are treaba cu subiectul 1% , uitati-va

http://www.evz.ro/liiceanu-dar-unde-sun ... 4099317bd2


http://roncea.ro/2010/10/18/masonii-ies ... lbenghian/


Daca nu este in link-ul de mai sus cu OTV , era un om care demascase , sau povestea despre masonerie in romania , ce crezi dupa cateva zile l-au gasit mort in apartament ...
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

11 Jun 2014, 17:11

Ati avut macar contact cu realitatea de vorbiti atat de masonerie si illuminati ? Nu cred...

Mai terminati cu povestile ca a zis si l-au gasit mort wow , daca cauti nod in papura gasesti peste tot si vorbim de asa ceva pe un forum public si pe ala l-a omorat ca a zis aceleasi lucruri? ...

Recititi prima propozitie si inchideti subiectul eva...
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
cart3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 490
Joined: 16 Feb 2013, 20:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
SteamID: cart3r94
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Contact:

11 Jun 2014, 18:46

M3taph0riK wrote:
Mitzocul wrote:
M3taph0riK wrote:
Poate saracu nici el nu stie ce zice, citeste din fata camerei ca Esca la stiri :))
Cu siguranta stie mai multe lucruri, e mai documentat/informat si destept fata de unul care s-a nascut "În BordeL".

M-am uitat la tot video-ul.


Daca va intrebam de masoni acum 3/4 ani va trebuia dictionaru in *** de retarzi cu impresii. Copii copaci nu sunteti in stare sa va luati bacu si veniti cu besini online :)
Hai bine ma ca ai tu 30 de ani, ai avut 80 de femei si esti super documenat, culca-te tare si documenteaza-te mai bine despre aceste fenomene, fiecare isi spune pararea in felul lui, nu trebuie sa vina un Albert Einstein ca tine sa-si spuna pareara ce faceam noi acum 2-3 ani. Esti mentalist ? Si daca ai bacalaureatul te face mai intelept si inteligent? Sigur daca te intreb o formula de 12-a faci pe tine de frica :)))))
There's no failure, only feedback!
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

11 Jun 2014, 18:52

cart3r wrote:Hai bine ma ca ai tu 30 de ani, ai avut 80 de femei si esti super documenat, culca-te tare si documenteaza-te mai bine. Fiecare isi spune pararea in felul lui, nu trebuie sa vina un Albert Einstein ca tine sa-si spuna pareara ce faceam noi acum 2-3 ani. Esti mentalist ? Si daca ai bacalaureatul te face mai intelept si inteligent? Sigur daca te intreb o formula de 12-a faci pe tine de frica :)))))

Intr-un cuvant: Cultura !

Si nu....nu am ajuns inca la 80 de femei dar am mai multe partide decat te-ai besit tu la viata ta asa ca tine-ti mecla si nu ma provoca ca te fac in 2 timpi si 3 miscari >:)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information