Masoni, Illuminati, Secrete, Vedete... (Friends Show)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

11 Jun 2014, 19:05

cat de patetici puteti fi?
Acum din masoni ati dat in partide,sex,femei,smecherie,bani.

Cool. Romanul e "inventiv".
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
RoyalServer
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

11 Jun 2014, 19:41

M3taph0riK wrote:Daca va intrebam de masoni acum 3/4 ani va trebuia dictionaru in *** de retarzi cu impresii. Copii copaci nu sunteti in stare sa va luati bacu si veniti cu besini online :)
Si? Tocmai, ma informez si aflu acum. Esti greu de cap, stai jos.
User avatar
cart3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 490
Joined: 16 Feb 2013, 20:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
SteamID: cart3r94
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Contact:

11 Jun 2014, 19:55

M3taph0riK wrote:
cart3r wrote:Hai bine ma ca ai tu 30 de ani, ai avut 80 de femei si esti super documenat, culca-te tare si documenteaza-te mai bine. Fiecare isi spune pararea in felul lui, nu trebuie sa vina un Albert Einstein ca tine sa-si spuna pareara ce faceam noi acum 2-3 ani. Esti mentalist ? Si daca ai bacalaureatul te face mai intelept si inteligent? Sigur daca te intreb o formula de 12-a faci pe tine de frica :)))))

Intr-un cuvant: Cultura !

Si nu....nu am ajuns inca la 80 de femei dar am mai multe partide decat te-ai besit tu la viata ta asa ca tine-ti mecla si nu ma provoca ca te fac in 2 timpi si 3 miscari >:)
Tu si Romeo care au avut atatea partide si defapt era virgin :))). Bravo ai un OS
There's no failure, only feedback!
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

11 Jun 2014, 20:14

Nu stiu care-i treaba cu pustiul asta, si nu stiu care e treaba voastra de va certati pe un subiect atat de banal. Insa v-as da un sfat, lasati prostiile si iesiti in lume! In loc sa-i ascultati pe altii cum vorbesc toate prostiile, mai bine incercati pe pielea voastra. Va aduce un + de mentalitate faptul ca v-ati uitat la un videoclip scos de un pusti pentru viziualizari? Nu cred, cititi o carte, sigur va aduce cunostiinte in +. Nu am nimic cu el sau cu altii care povestesc intamplari sau lucruri din carti, pentru ca mie oricum nu-mi pasa, dar cred ca cel mai indicat pentru voi ar fi sa lasati cearta pe aici.
User avatar
KEDS
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 122
Joined: 24 Mar 2014, 01:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times
Contact:

12 Jun 2014, 01:03

As4ever wrote:Nu stiu care-i treaba cu pustiul asta, si nu stiu care e treaba voastra de va certati pe un subiect atat de banal. Insa v-as da un sfat, lasati prostiile si iesiti in lume! In loc sa-i ascultati pe altii cum vorbesc toate prostiile, mai bine incercati pe pielea voastra. Va aduce un + de mentalitate faptul ca v-ati uitat la un videoclip scos de un pusti pentru viziualizari? Nu cred, cititi o carte, sigur va aduce cunostiinte in +. Nu am nimic cu el sau cu altii care povestesc intamplari sau lucruri din carti, pentru ca mie oricum nu-mi pasa, dar cred ca cel mai indicat pentru voi ar fi sa lasati cearta pe aici.

+1 , BRAVO , daca i verifici 70% din ei nu au buletin
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

12 Jun 2014, 05:49

As4ever wrote:In loc sa-i ascultati pe altii cum vorbesc toate prostiile, mai bine incercati pe pielea voastra. Va aduce un + de mentalitate faptul ca v-ati uitat la un videoclip scos de un pusti pentru viziualizari


Ce incerc sa le zic desteptilor astora de 2 zile in coace ? Ei vorbesc manipulare si masonerie da reuseste sa-i faca un pusti de 17 ani...normal ca a facut acest video doar pentru bani si pentru ca este un subiect care aduce audienta la ora actuala tocmai datorita retarzilor care se uita la el si dupa 1 ora cred ca au evoluat 100 de ani. Poti la fel de bine sa vorbesti cu vacile de pe camp ca esti mai castigat.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Google [Bot] and 425 guests