Meizu MX6

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

fcazacu
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 62
Joined: 16 Jul 2016, 11:39
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

20 Jul 2016, 02:39

xBourne wrote:
iokent wrote:
xBourne wrote:cine i a dat baietasului asta "Baiatu' cu telefoanele"
omule, nu mai posta telefoane aparute peste noapte, posteaza niste telefoane de care am fi interesati. Ceva de pret mic bun, unul acceptabil si asa. Nu veni cu chinezarii, poti sa ai si 10 ani garantie, asta in foarte scurt timp se duce de unde a venit
Nu vreau sa fiu impertinent,dar daca tu ai trait intr-o cutie o viata intreaga,nu inseamna ca cu totii am facut-o. Meizu este firma infiintata probabil inainte sa te nasti tu si fac telefoane foarte bune. De asemenea si ZTE ( asa zisele telefoanele de la vodafone),Xiaomi,OnePlus si multe altele :)
Te rog sa te documentezi inainte :) No hate bro xD
am zis parere mea, este ca si cum ai compara un mercedes cu un logan.
Ai avut tu meizu de asta sa il poti recomanda?
Eu iti pot recomanda meizu pentru ca am avut, inteleg ca nu ai incredere in ei, dar nici sa aruncam cu ra.hat aiurea nu cred ca e bine, poate un alt membru de pe forum este interesat sa cumpere de la ei.

@OriginalDeath - cei de la mediatek au crescut foarte mult in ultimul timp nu mai sunt ce erau acum 3-4 ani, helio x25 e mai slab cu ~20%-30% decat snapdragon 820, dar si costul este mai mic cu 50%. Oricum helio x25 duce orice aplicatie/joc din play store.
RoyalServer
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

20 Jul 2016, 12:20

Iluminati, eu l-am luat prin intermediul cosmote-ului ( pe cand se numea asa si nu telekom ) ZTE BLADE L2-ul, si cand mi s-a spart ecranu mi l-au schimbat, acuma mi-a expirat garantia, in rest telefonul ZTE BLADE L2 e bun, rulez tot ce am nevoie fara probleme, deasemenea cred ca si miezu asta e o alegere buna :), pe langa asta daca ai chef sa te joci cu rom-uri, uiti sa faci backup la imei si cine stie ce il poti rescrie fara probleme pe al tau :))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information