Merita efortul? [Opini libere]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
CristianG.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 25 Jun 2013, 16:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: CSA-PanelV3.4 UnderDev
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

28 Aug 2015, 02:06

Am vazut foarte multe discuti pe tema genul lui @copil_zapacit unde spune asa :
copil_zapacit wrote:Stiti ce imi place la comunitatea asta ? E mai tare ca ziaru cancan plina de tepari...
Posteaza cineva un tepar gata sariti toti care de mai care sa-l judecati
Daca posteaza cineva o cerere plungis sau o problema nu raspunde nimeni cu saptamanile.
Cunosc extreamcs de foarte mult timp inainte nu erea asa ..
Avea omu nevoie de ceva in legatura cu cs-ul toti sareau mai ales ca , comunitatea are scripteri foarte buni, hades,nubo.. s.a
Ca sa evit offtopic am preferat sa discutam si sa impartasim opinile, asa mi se pare corect.

Legat de ce zice el, nu e vorba de asta, e vorba ca nu ai pentru cine.

1. De ce sa fac ceva cand stiu ca nu imi este aperciata munca si este raspandita cu autor diferit.
2. Lansezi ceva si peste noapte te trezesti ca ti se vinde munca pe bani, cand tu ai lansat gratis acel lucru.
3. Am vrut sa lansez un proiect destul de bun in privinta licentieri prin autentificare tip curl(php) dar m-am razgandit doar din faptul ca ajunge la vanzari.

Sunt foarte multi si am pus ochi pe uni din ei si ii stiu ca pot de si se lauda mai mult decat ce pot ei dar nu conteaza asta. Ideea e simpla nu merita sa mai faci ceva in care sa le oferi mucosilor care nu stiu sa iti aprecieze munca!

Recunosc am foarte multe proiecte care le pot da FREE cu sursa deschisa tinand cont ca nu le mai folosesc si multi poate ar fi 100% nevoie de ele dar pentru ce ?

Imi pare rau pentru toti care stiu ca poti colabora cu ei dar preferi sa iti vezi de treaba ta si nu poti sa faci un schimb de ideei sau sa incerci sa faci ceva impreuna ca sar lupii si fac COPY&PASTE, apoi vezi ca zic eu am creeat asta!

Am vazut ca Nubo a lansat Hall of Fame eXtreamCS care sincer nu ma incalzeste ca am un nume acolo in primu rand sincer de ce sa apar acolo ca ce chestie, sa arat lumii ca am fost un "narod" si am facut pierdut nopti pentru niste copii imaturi care nu iti apreciaza munca ?

Daca tot deschidem subiecte de genu:

- Daca script`ul este facut de romani atunci e clar
Sa iti raspund cu tarie ca suntem uni din cei mai buni dezvoltatori, problema e ca sunt foarte multi care le este lene sa faca din cap si copiaza, phpromania ne demonstreaza ca sunt unele chestie pe care nu oricine le face.

Sunt foarte multe lucruri pe care deja lucrurile incep sa o ia razna, cred ca totusi uni dintre noi avem nevoie sa mergem la un control.
Totusi sunt tare curios, ce castig aveti daca aruncati jigniri sau teputi?
Oare cat va dura chestia asta cu tepele?

Ar fi bine totusi sa mai deschidem din cand in cand un topic in care sa ne impartasim opinile si sa discutam liberi fara sa ne aratam ca suntem destepti si in realitate ne bate rau prostia!

La final ca topicul face referire la o tema importanta, Oare se merita? Merita efortul de a ajuta pe cineva?

Cu respect
CSAPanel Members 1.0 (Lista utilizatori seriosi/neseriosi) :
[*]Demo Project
[*]GitHub Project

CSA War System Engine Final 2.0.0 :
[*]Buy your own license!
RoyalServer 2
User avatar
SkillartzHD
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1096
Joined: 08 Feb 2013, 19:43
Detinator Steam: Da
CS Status: HLDS Vulnerability
Detinator server CS: GoldSrc
SteamID: SkillartzHD_hlds
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Bucuresti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times
Contact:

28 Aug 2015, 03:21

Domeniul acesta (counter strike 1.6) in momentul de fata in Romania este praf
Praf in ce sens ? Nimeni nu prea isi da cu părerea la Ceea ce faci , toata lumea trebui sa zica prost,inutil,nasol,lasa.te , Sa nu mai discutam cam totul ce e promovat de ani buni este învechit si toata lumea o tine cu asa pana dispare 1.6 , N.ai loc aici sa te promovezi cu ceva ca dupa iti găsești pe cineva care sa iti critice Ceea ce faci si Ceea ce ai făcut , pe alte comunitatii rusesti esti bine venit sa iti prezinti ideea si sa fi ajutat , in schimb aici ..
Project by HLDS-Project 2017
Static Emulator : Native | Random Emulator : SettiEmu/AVSMP1/AVSMP0/SteamEmu/oldRevEmu/RevEmu is done
KickASS-HLDS v2 (hlds)
KickASS-HLDS v1 (fakedetector)
HL-ClientSteam exploit (pure hlds)
PLCore exploit (dproto&hlds)
FakeConnect 2.0(reunion&rehlds)
KickASS-HLDS v3 in amxx(hlds&rehlds)
...... time passes and evidence are many
Special thanks to Spanwer and Magister
Skype : spyware.spyware1
Steam : Click

SV_CheckForDuplicateNames V2 download
User avatar
copil_zapacit
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 25 Feb 2013, 01:52
Detinator Steam: Da
Location: dragasani
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

28 Aug 2015, 04:15

CristianG. wrote:Am vazut foarte multe discuti pe tema genul lui @copil_zapacit unde spune asa :
copil_zapacit wrote:Stiti ce imi place la comunitatea asta ? E mai tare ca ziaru cancan plina de tepari...
Posteaza cineva un tepar gata sariti toti care de mai care sa-l judecati
Daca posteaza cineva o cerere plungis sau o problema nu raspunde nimeni cu saptamanile.
Cunosc extreamcs de foarte mult timp inainte nu erea asa ..
Avea omu nevoie de ceva in legatura cu cs-ul toti sareau mai ales ca , comunitatea are scripteri foarte buni, hades,nubo.. s.a
Ca sa evit offtopic am preferat sa discutam si sa impartasim opinile, asa mi se pare corect.

Legat de ce zice el, nu e vorba de asta, e vorba ca nu ai pentru cine.

1. De ce sa fac ceva cand stiu ca nu imi este aperciata munca si este raspandita cu autor diferit.
2. Lansezi ceva si peste noapte te trezesti ca ti se vinde munca pe bani, cand tu ai lansat gratis acel lucru.
3. Am vrut sa lansez un proiect destul de bun in privinta licentieri prin autentificare tip curl(php) dar m-am razgandit doar din faptul ca ajunge la vanzari.

Sunt foarte multi si am pus ochi pe uni din ei si ii stiu ca pot de si se lauda mai mult decat ce pot ei dar nu conteaza asta. Ideea e simpla nu merita sa mai faci ceva in care sa le oferi mucosilor care nu stiu sa iti aprecieze munca!

Recunosc am foarte multe proiecte care le pot da FREE cu sursa deschisa tinand cont ca nu le mai folosesc si multi poate ar fi 100% nevoie de ele dar pentru ce ?

Imi pare rau pentru toti care stiu ca poti colabora cu ei dar preferi sa iti vezi de treaba ta si nu poti sa faci un schimb de ideei sau sa incerci sa faci ceva impreuna ca sar lupii si fac COPY&PASTE, apoi vezi ca zic eu am creeat asta!

Am vazut ca Nubo a lansat Hall of Fame eXtreamCS care sincer nu ma incalzeste ca am un nume acolo in primu rand sincer de ce sa apar acolo ca ce chestie, sa arat lumii ca am fost un "narod" si am facut pierdut nopti pentru niste copii imaturi care nu iti apreciaza munca ?

Daca tot deschidem subiecte de genu:

- Daca script`ul este facut de romani atunci e clar
Sa iti raspund cu tarie ca suntem uni din cei mai buni dezvoltatori, problema e ca sunt foarte multi care le este lene sa faca din cap si copiaza, phpromania ne demonstreaza ca sunt unele chestie pe care nu oricine le face.

Sunt foarte multe lucruri pe care deja lucrurile incep sa o ia razna, cred ca totusi uni dintre noi avem nevoie sa mergem la un control.
Totusi sunt tare curios, ce castig aveti daca aruncati jigniri sau teputi?
Oare cat va dura chestia asta cu tepele?

Ar fi bine totusi sa mai deschidem din cand in cand un topic in care sa ne impartasim opinile si sa discutam liberi fara sa ne aratam ca suntem destepti si in realitate ne bate rau prostia!

La final ca topicul face referire la o tema importanta, Oare se merita? Merita efortul de a ajuta pe cineva?

Cu respect
Domnule CristianG iti inteleg opinia dar nu am zis sa le creati plungis sa le dati ceva unicat sau nu stiu ce..
Multi care vin cu o cerere vin sa-i ajutati la o modificare ceva ce nu e greu pentru un scripter.
Sau faceti ceva nou sa fie public pentru toata lumea ceva frumos nu conteaza ca pune ei alt copyright cand in sinea voastra stiti ca l-ati creat si sunteti autoru acelui plungis.
Sincer eu inca joc cs 1.6 classic si nu as dori sa moara acest joc oricat ar fi cs go mai atractiv dar cs 1.6 are un farmec al lui si multi jucatori de cs 1.6 stiu asta.
Oricum nu mai e extreamcs ce erea odata ...
-Acum nu mai intru pe extreamcs sa mai vad ce plungis a mai scos Nubo ,Hades , Anakin s.a.m.d.
-Acum intru pe extreamcs sa mai vad care a mai luat teapa si sa vad prostia omeneasca.
-Acum extreamcs promoveaza toti copii care au un 10 e acolo ex csboost domeniu .ro dupaia sariti in sus ca a-ti luat teapa.
Cu alte cuvinte nu mai e extreamcs ce erea odata, acum pentru altii e o distractie pentru laur o sursa de venit s.a.m.d
As mai adauga dar nu are rost. Bafta in continuare daca asa credeti ca este bine.
User avatar
WeeRox
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 26 Feb 2015, 22:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Da shăfu
Reputatie: Nume anterior: georgehaita2014
( -1 warn concurs EURO 2016 - neutilizat )
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Contact:

28 Aug 2015, 05:36

In primul rand, cum s-a spus mai sus, nu mai are rost sa creezi ceva pentru aceasta comunitate, ma refer la cea de romani pentru ca majoritatea sunt cu luatul si laudatul.In al doilea rand, nimeni nu prea isi mai prezinta interesul cum si-l prezenta acum ceva ani buni in a scoate ceva unic din acelasi motiv mentionat mai sus si pentru ca jocul s-a cam invechit putin si, chiar si scripterii se reprofileaza pe csgo respectiv sourcemod, unii din dorinta de a invata lucruri noi altii de a castiga ceva bani din micul hobby si din munca depusa.
Acum, din moment ce unii au facut ce am mebtionat mai sus intra pe forum doar din pura curiozitate sau ca sa se mai delecteze putin cu perlele unor sau ca sa se relaxeze nitel, cum fac eu.Comunitatea a ajuns asa din cauza noastra in mare parte, a utilizatorilor care dau tepe sau nu sunt on topic atunci cand e nevoie si prefera sa foloseqsca un limbaj mai inedit, dar probabil si din cauza staffului care nu isi prezinta interesul care ar trebui fata de organizare si de punerea in practica a sugestiilor.Forumul se numeste extreamcs dar numai pentru cs nu se intra, daca s-ar pune accent si pe categoria de csgo, cred ca eu forumul s,-ar putea ridica iar, dar la fel este nevoie de munca si interes,2 calitati pe care din pacate majoritatea nu le au.

Scuzati greselile gramaticale dar sunt de pe telefon
User avatar
CristianG.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 25 Jun 2013, 16:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: CSA-PanelV3.4 UnderDev
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

28 Aug 2015, 09:24

Eu va intaleg perfect si ma bucur ca va exprimati opinile.

Problema e ca indiferent daca cs1.6 sa invechit pana la urma uitati-va bine majoritatea sau retras mai ales din scrpting, oare de ce au facut asta ?

Majoritatea incep sa aiba o varsta si trebuie sa faca un rost in viata. Eu inteleg ca firmele vor avea de suferit pentru ca incepe cs1.6 sa nu mai fie cum era in ani 2004 - 2008. Pana la urma cs1.6 va ajunge batranul cs1.5 care si despre el se vorbea ca niciodata nu il vor lasa dar odata cu cs1.6 sa uitat de cs1.5.

Asa cum si cu adminmod sa uitat si sa trecut pe amxmodx, lucrurile evolueaza si trebuie sa evoluam si noi. Intradevar cs:go sa facut o schimbare radicala si mai ales resursele si cerintele sunt mari.

Multi nu vom trece la cs:go pentru ca stim trecutul in cs1.6 si dupa cum vad eu lucrurile de ce sa ne mai pese cand eforturile noastre sunt trecute sunt puse in masura in Hall of Fame.

Dealungul timpului noi am stricat totul, precum redirectele am bubuit la ele pana cand totul a picat, imi aduc aminte cand era fobia aia de redirecte sau cand a aparut jucausii, erau putine chesti precum era jucausii dar sa facut abuz total in tot asa ca sa nu aveti pretentia sa mai fim ca la 2004 - 2008.

Asa a fost natia noastra sa mintim, pacalim, sa profitam la MAXIM ca deh suntem disperati dupa bani, uitati-va la americani, scot proiecte care au valori fenomenale dar totusi sunt lansate in open source si la dispozitia voastra. IP.board, WHMCS, GameCP si alte scripturi licentiate, nu putem sa ne abtinem sa nu folosim nulled ca deh de ce sa ii platesc munca aluia.

Sunt mult de zis dar sincer nu imi doresc sa se ajunga la chestia aia cu renuntam definitv la cs1.6 de si opinia mea e ca se va ajunge din ce in ce mai multi jucatori de cs1.6 ii pierdem si asta se vede vizibil.

Cand ma gandesc cate chesti si magarii sau facut mai ales baieti cu boost`urile cand au dat in setti GTRS si se fura in draci apoi munca altora o faceam a noastra si faceam bani pe ea. Hai ma pe bune chiar nu avem demnitate?
Ne facem de ras pentru 1 - 5 Euro ca am dat teapa?

Vedeti asta e romanul si "Moldoveanul", numai pe furat si pe tepe dar altceva nu stim sa facem ?
CSAPanel Members 1.0 (Lista utilizatori seriosi/neseriosi) :
[*]Demo Project
[*]GitHub Project

CSA War System Engine Final 2.0.0 :
[*]Buy your own license!
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

28 Aug 2015, 16:48

Nu trebuie sa faci referire la "Hall of Fame", pe langa faptul ca este incomplet, a fost o incercare care a esuat.
Nu am apucat sa-l mut la cos cand inca aveam gradul cu acces de moderare.
Forumul nu are o pagina/topic in care sa multumeasca celor care au contribuit la dezvoltarea forumului cu pluginuri si alte activitati (care au ajutat forumul).

Cat despre tema topicului, sunt oameni corecti, care sunt recunoscatori pentru ajutor, care nu schimba autorul creatiei si nu o vand in alta parte, si sunt cei care schimba autorul, vand creatia ta in alte parti sau spun ca esti obligat sa-i ajuti, iar cand nu o faci "ai grad degeaba" si etc.
Asa cum din prima nu poti sa stii ce fel de om este in fata ta, iar dupa ce ai simtit de cateva ori aspectele negative enumerate anterior, nu mai ai dorinta sa ajuti pe cineva.
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
User avatar
CristianG.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 25 Jun 2013, 16:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: CSA-PanelV3.4 UnderDev
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

28 Aug 2015, 17:43

Nu a fost intentia de a lega topicul tau ci a fost o discutie si o opinie libera asta referitor la multi care au comentat pe tema ta!

Nu trebuie sa te superi pentru ca pana la urma intentia e clar pentru 99% din ei care au comentat, nu am zis`o de nebun si nu am adus o referire degeaba catre topicul tau!
CSAPanel Members 1.0 (Lista utilizatori seriosi/neseriosi) :
[*]Demo Project
[*]GitHub Project

CSA War System Engine Final 2.0.0 :
[*]Buy your own license!
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

28 Aug 2015, 17:57

Sa la luam pe rand:

@copil_zapacit mai intai hai sa invatam sa scriem :).
daca faci o cerere de plugin asigura-te ca ai cei 7 ani de acasa,l-am ajutat pe un copil o data si pluginul era cam buguit,eu nu-l testasem dar nu asta era problema..se putea rezolva,el de colo imi vine cu reply "mi-ati aratat cat puteti,puteti inchide pa pa" pai cum sa nu-ti sara dracii si sa mai ajuti specimene de pe forumul asta?
eu am ajutat suficient pe aici,multi spun ca am eu x posturi dar ei habarnuau ca peste 6k le am pe la categoriile de cs 1.6 unde am ajutat o gramada de timp,acum "urmasii" nostrii cum invata un strop de pawn vezi la anunturi "vand shop-uri si vip-uri" cand colo dai copy paste dupa net si-l faci in 2 secunde.
cat despre tepari,voi ii promovati,veniti pe un forum de gaming sa faceti voi pe "afaceristii",aici e forum de gaming nu de vanzari.
apropo,copil_zapacit de ce nu incerci tu sa ajuti daca esti nemultumit, vreti toti sa fiti ajutati dar voi..? vorba aia si la magazin te duci cumperi dar dai si bani nu.. ? eu nu ma refer in special la bani dar poti ajuta si tu comunitatea cu ceva,faci tutoriale,concursuri etc..
User avatar
Nubo
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2734
Joined: 11 Jul 2012, 18:45
Detinator Steam: Da
CS Status: [əˈnɒn.ɪ.məs]
Reputatie: Fost scripter eXtreamCS
Fost eXtream Mod
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

28 Aug 2015, 18:09

CristianG. wrote:Nu a fost intentia de a lega topicul tau ci a fost o discutie si o opinie libera asta referitor la multi care au comentat pe tema ta!

Nu trebuie sa te superi pentru ca pana la urma intentia e clar pentru 99% din ei care au comentat, nu am zis`o de nebun si nu am adus o referire degeaba catre topicul tau!
Nu m-ai inteles, nu m-am suparat, doar am facut o precizare binevenita.
Cand nu merge acest forum sunt online aici:
  • * Skype: nubo_cs
    * Y!M ID: nubo_cs
User avatar
CristianG.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 262
Joined: 25 Jun 2013, 16:04
Detinator Steam: Nu
CS Status: CSA-PanelV3.4 UnderDev
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

28 Aug 2015, 20:23

Iti respect opinia si imi cer scuze daca am facut o referire necuvenita !

Respect
CSAPanel Members 1.0 (Lista utilizatori seriosi/neseriosi) :
[*]Demo Project
[*]GitHub Project

CSA War System Engine Final 2.0.0 :
[*]Buy your own license!
User avatar
copil_zapacit
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 25 Feb 2013, 01:52
Detinator Steam: Da
Location: dragasani
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

30 Aug 2015, 13:40

scosmynnnn wrote:Sa la luam pe rand:

@copil_zapacit mai intai hai sa invatam sa scriem :).
daca faci o cerere de plugin asigura-te ca ai cei 7 ani de acasa,l-am ajutat pe un copil o data si pluginul era cam buguit,eu nu-l testasem dar nu asta era problema..se putea rezolva,el de colo imi vine cu reply "mi-ati aratat cat puteti,puteti inchide pa pa" pai cum sa nu-ti sara dracii si sa mai ajuti specimene de pe forumul asta?
eu am ajutat suficient pe aici,multi spun ca am eu x posturi dar ei habarnuau ca peste 6k le am pe la categoriile de cs 1.6 unde am ajutat o gramada de timp,acum "urmasii" nostrii cum invata un strop de pawn vezi la anunturi "vand shop-uri si vip-uri" cand colo dai copy paste dupa net si-l faci in 2 secunde.
cat despre tepari,voi ii promovati,veniti pe un forum de gaming sa faceti voi pe "afaceristii",aici e forum de gaming nu de vanzari.
apropo,copil_zapacit de ce nu incerci tu sa ajuti daca esti nemultumit, vreti toti sa fiti ajutati dar voi..? vorba aia si la magazin te duci cumperi dar dai si bani nu.. ? eu nu ma refer in special la bani dar poti ajuta si tu comunitatea cu ceva,faci tutoriale,concursuri etc..
Am scris dupa telefon boss.
Daca am stiut am ajutatat si cu tutoriale,concursuri nu e treaba mea nu doresc grad pe comunitate defapt eu vin pe comunitatea asta sa citesc ziaru la security zone :meme
User avatar
Dumnezeu
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 732
Joined: 27 Nov 2013, 23:27
Detinator Steam: Da
Has thanked: 26 times
Been thanked: 8 times

30 Aug 2015, 14:30

scosmynnnn wrote:Sa la luam pe rand:

@copil_zapacit mai intai hai sa invatam sa scriem :).
daca faci o cerere de plugin asigura-te ca ai cei 7 ani de acasa,l-am ajutat pe un copil o data si pluginul era cam buguit,eu nu-l testasem dar nu asta era problema..se putea rezolva,el de colo imi vine cu reply "mi-ati aratat cat puteti,puteti inchide pa pa" pai cum sa nu-ti sara dracii si sa mai ajuti specimene de pe forumul asta?
eu am ajutat suficient pe aici,multi spun ca am eu x posturi dar ei habarnuau ca peste 6k le am pe la categoriile de cs 1.6 unde am ajutat o gramada de timp,acum "urmasii" nostrii cum invata un strop de pawn vezi la anunturi "vand shop-uri si vip-uri" cand colo dai copy paste dupa net si-l faci in 2 secunde.
cat despre tepari,voi ii promovati,veniti pe un forum de gaming sa faceti voi pe "afaceristii",aici e forum de gaming nu de vanzari.
apropo,copil_zapacit de ce nu incerci tu sa ajuti daca esti nemultumit, vreti toti sa fiti ajutati dar voi..? vorba aia si la magazin te duci cumperi dar dai si bani nu.. ? eu nu ma refer in special la bani dar poti ajuta si tu comunitatea cu ceva,faci tutoriale,concursuri etc..
Vorbesti de scris dar uiti ca dupa virgula sau punct se lasa spatiu nu ? Gramatica asta..

ON: Parerea mea este sa ii taxezi pe toti cu orice, daca le dai gratis se invata.. si asa nu merita nimeni nimic si sincer inclusiv nici eu. Tipic romanesc daca ai pune ceva original pe net (extreamcs) ai vedea imediat schimbat autorul si spus ca vai "domle" eu l-am facut... Plagiatori mereu vor exista.. Eu cand am avut tema la Edv Hosting dupa numai 1 zi am gasit 2 copii la niste site-uri apartinand unor copii de 14-15 ani.. Asta e coeficientul de inteligenta pe aici..
Last edited by Cosmin on 30 Aug 2015, 16:07, edited 1 time in total.
Reason: haha,aici scriu cu tastatura nu cu pixul,nu e obligatoriu si nu ma invata tu pe mine gramatica ca n-ai cum.
PR & SOCIAL MEDIA MANAGER :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information