Merita server samp?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Messi133
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Dec 2010, 11:54
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.Cs16.Ro
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

12 Nov 2013, 17:37

wind wrote:
stefanbri wrote:
wind wrote:Merită dacă cumperi de la http://www.HLink.Ro :)

Uite si un server de test sa:mp găzduit de noi: 188.213.216.28:7777
Omul a intrebat altceva, despre 0ping. Daca vrei sa ii faci reclama, fa-o macar prin PM.
Nu ma pricep deloc in samp, dar un prieten fara cont pe extreamcs mi-a zis "Daca ai un Gamemode bun si o baza de playeri pentru inceput, o sa ajungi mare cu serverul tau."

Nu se da warn pe reclama?
Am recomandat hlink pentru ca stiu ce echipamente au, zeroping este doar dupa nume si atat serviciile sunt foarte proaste si mai ales scumpe.
De ce clientul sa nu aleaga ceva cei bun si de calitate si ieftin ? Sa aleaga doar ca x si y pupa in *** zeroping si krond si sa se ia dupa ei?
Eu am server de zombie cu host de la 0ping si calitatea este foarte foarte buna in raportul cu pretul , sunt foarte ok
Image
RoyalServer 2
User avatar
xinfo-
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 270
Joined: 17 Oct 2012, 21:21
Detinator Steam: Da
CS Status: LoL
SteamID: croiss_
Has thanked: 20 times
Been thanked: 13 times
Contact:

12 Nov 2013, 17:41

Poti testa cateva servere de la 0ping si o sa vezi daca merita, dar nu de-alea cu 10 playeri scriptate aiurea!
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

12 Nov 2013, 18:53

Messi133 wrote:
wind wrote:
stefanbri wrote: Omul a intrebat altceva, despre 0ping. Daca vrei sa ii faci reclama, fa-o macar prin PM.
Nu ma pricep deloc in samp, dar un prieten fara cont pe extreamcs mi-a zis "Daca ai un Gamemode bun si o baza de playeri pentru inceput, o sa ajungi mare cu serverul tau."

Nu se da warn pe reclama?
Am recomandat hlink pentru ca stiu ce echipamente au, zeroping este doar dupa nume si atat serviciile sunt foarte proaste si mai ales scumpe.
De ce clientul sa nu aleaga ceva cei bun si de calitate si ieftin ? Sa aleaga doar ca x si y pupa in *** zeroping si krond si sa se ia dupa ei?
Eu am server de zombie cu host de la 0ping si calitatea este foarte foarte buna in raportul cu pretul , sunt foarte ok
Numai zic nimic, banda metropolitan de home user si echipamente din 2002 :)) Daca il tii pe PC-ul tau cred ca merge mult mai bine ca la zeroping :)) Pc-uri cu intel dual core :)) Fa si tu o diferenta, ai 150 fps-uri fata de 1000 fps-uri ?:))
User avatar
Messi133
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 30 Dec 2010, 11:54
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Zombie.Cs16.Ro
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

12 Nov 2013, 22:14

wind wrote:
Messi133 wrote:
wind wrote:
Am recomandat hlink pentru ca stiu ce echipamente au, zeroping este doar dupa nume si atat serviciile sunt foarte proaste si mai ales scumpe.
De ce clientul sa nu aleaga ceva cei bun si de calitate si ieftin ? Sa aleaga doar ca x si y pupa in *** zeroping si krond si sa se ia dupa ei?
Eu am server de zombie cu host de la 0ping si calitatea este foarte foarte buna in raportul cu pretul , sunt foarte ok
Numai zic nimic, banda metropolitan de home user si echipamente din 2002 :)) Daca il tii pe PC-ul tau cred ca merge mult mai bine ca la zeroping :)) Pc-uri cu intel dual core :)) Fa si tu o diferenta, ai 150 fps-uri fata de 1000 fps-uri ?:))
Ba tu esti tampit ???? 1000 fps au doar serverele de war daca nu ai aflat inca , maxim e 500 fps!!!cine iti zice ca vinde la 1000 fps iti da o mare teap :)
Image
User avatar
wind
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1457
Joined: 24 Nov 2008, 21:39
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.JoiNeT.Ro
SteamID: windcs
Reputatie: Ban 2 luni!
Location: Constanta
Has thanked: 30 times
Been thanked: 58 times
Contact:

12 Nov 2013, 23:37

Messi133 wrote:
wind wrote:
Messi133 wrote: Eu am server de zombie cu host de la 0ping si calitatea este foarte foarte buna in raportul cu pretul , sunt foarte ok
Numai zic nimic, banda metropolitan de home user si echipamente din 2002 :)) Daca il tii pe PC-ul tau cred ca merge mult mai bine ca la zeroping :)) Pc-uri cu intel dual core :)) Fa si tu o diferenta, ai 150 fps-uri fata de 1000 fps-uri ?:))
Ba tu esti tampit ???? 1000 fps au doar serverele de war daca nu ai aflat inca , maxim e 500 fps!!!cine iti zice ca vinde la 1000 fps iti da o mare teap :)
De ce ? Asa vau mintit baietii de la zeroping?
Uite 1000 fps-uri best effort !
Image

Si sa nu imi zici ca nu exista asa ceva ! Ce spune valve despre 1000 fps-uri ? https://developer.valvesoftware.com/wik ... Networking

Multa bafta, si numai crede minciunile altora :)

P.S: un server de 1000 fps consuma de 2 ori mai mult decat un server de 500 fps. Asta inseaman consum dublu de resurse, la 1000 fps ai o calitate mai buna !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 404 guests