Merita telefon vs pret?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Revolution
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1002
Joined: 12 Feb 2010, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Evolution Is The Solution
Detinator server CS: cs.lord-war.com
Reputatie: Ban 2 luni !
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Has thanked: 61 times
Been thanked: 42 times
Contact:

01 Sep 2013, 20:47

Faceti cea mai mare greseala sa va luati telefoane la abonamente.
Platiti mult pe luna si ajungeti in 2 ani sa depasiti de 3-4 ori valoarea telefonului .
Strangeti bani si va luati un telefon la liber + astea facute de vodafone , cosmote nu sunt chiar asa bune.
Am vazut vodafone smart 2 care are specificatiile fix ca un telefon gen mini , gio etc... si la jocuri aparea niste dungi albe cateodata (gen la monkey boxing)
Nu va mai luati telefoane la abonamente , mai bine in rate dar niciodata la abonamente , platiti peste suma telefonului cu foarte mult
RoyalServer
User avatar
madafaka'
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 101
Joined: 20 Aug 2013, 16:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 5 times
Contact:

01 Sep 2013, 21:44

Revolution wrote:Faceti cea mai mare greseala sa va luati telefoane la abonamente.
Platiti mult pe luna si ajungeti in 2 ani sa depasiti de 3-4 ori valoarea telefonului .
Strangeti bani si va luati un telefon la liber + astea facute de vodafone , cosmote nu sunt chiar asa bune.
Am vazut vodafone smart 2 care are specificatiile fix ca un telefon gen mini , gio etc... si la jocuri aparea niste dungi albe cateodata (gen la monkey boxing)
Nu va mai luati telefoane la abonamente , mai bine in rate dar niciodata la abonamente , platiti peste suma telefonului cu foarte mult
Frate,nu e abonamentul meu.1)Parintii mei vor sa isi reinoiasca abonamentul,iar eu vreau sa profit de pe urma asta.
2) E vorba de Vodafone Smart 3,nu de smart 2.
In primul post scrie clar si vizibil,"cei care aveti acest telefon" , deci vreau pareri de la posesori sau fosti posesori ai acestui telefon,pentru ca si eu pot sa vorbesc despre telefonul "x",iar eu nici macar sa nu fi auzit de el ! :)
Bafta,si mai astepti pareri.
cs16.joinet.ro - classic
www.nixweb.ro - Gazduire CS 1.6 si SA:MP.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information