Hostwin cea mai proasta firma [închis]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
HERZ
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1854
Joined: 09 Apr 2012, 15:46
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: yeap, 100 servere
SteamID: lexuuuu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 3 luni
Location: Iași
Has thanked: 266 times
Been thanked: 103 times
Contact:

29 Jan 2015, 19:20

E ultimul post, ți-am explicat frumos Sorinele, cât timp schimbi datele de la un cont a cărui proprietar s-a plâns că l-ai furat (ați făcut schimb, nu mă interesează) iar suma din cont nu îți aparține e clar că nu poți beneficia de servicii plătite din acei bani, pentru că nu sunt ai tăi, nu-ți aparțin, nu m-a anunțat nimeni de tranzacție etc.
Să-ți fie clar, postezi cât dorești.
Sona poți spune ce vrei, nu-mi bat capul iar cu tine, invidios ai fost, invidios rămâi (ce ție nu-ți place, altuia nu-i face).
RoyalServer 2
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

29 Jan 2015, 19:20

Sona wrote:
Redpow wrote: Exact ce faceai si tu Sona , al dracu Sona asta mai are si forum cu "feriti-va de x ca are n-are licenţă" , si nici el nu stia ce e aia inainte , vorbeste de alti dar in curtea lui nu se uita cu magazia aia de host care la 5 vizitatori iti cade site-u , si o baga pe aia " e de la voi " ! NU lua de la firmele astea mici , cauta ceva intr-un pret ok dar sa fie FIRMA nu sona :)
Ce faceam?Macar aduc o imbunatarire nu stau ca moldoveanul asta cu WHMCS nulled de cand s-a infiintat, cu minciuni, cu ping fake ascuns in sursa.Ce iti mai merg manutele dar nu ai dovezi la nimic din ce scrii acolo.Eu nu mai am nevoie de clienti de pe acest forum dar voi scoate la suprafata toate neajunsurile altora gen hostwin WHMCS nulled de cand e pe piata, l-a lasat si pe asta fara cont cu 20 euro pretext ca injura pentru ca nu`i poate oferi serviciul comandat s.a.m.d lista e lunga crede-ma.Nu vezi cate firme sunt pe forumul asta si folosesc nulled?Una e descrisa chiar aici in acest topic.
Mai mult recomand "firma" lui Sona decat Hostwin in momentul de fata :).
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
Sona
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3138
Joined: 07 Sep 2012, 11:53
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nu am nevoie de clienti de aici
Detinator server CS: Intre 50 si 100
Reputatie: Ban 2 luni !
Unban (achitat)
Utilizator neserios (tepar)
Location: Ploiesti
Has thanked: 166 times
Been thanked: 189 times
Contact:

29 Jan 2015, 19:31

HERZ wrote: Sona poți spune ce vrei, nu-mi bat capul iar cu tine, invidios ai fost, invidios rămâi (ce ție nu-ți place, altuia nu-i face).
Prietene esti mai vechi ca mine pe piata cu 1,2 ani aproximativ dar nu conteaza asta, cert e ca ai mai multa vechime ca mine.Nu e frumos ca ma laud si intotdeauna sustin cu dovezi ceea ce spun aici dar de 2 ani jumate de cand activez in domeniul asta am facut mai multi bani ca tine.Pentru ca am investit in licente (stai linistit ca si eu am plecat de la nulled), pentru ca am propriul meu regulament de ordine interioara cu clientii, pentru ca stiu sa vorbesc si pentru ca nu am urmarit propriul meu interes in "afacerea" asta.Nu zic ca nu am gresit sau nu mai gresesc ca nimeni nu e perfect dar am facut mai multi bani ca tine in hosting si binenteles ca pot demonstra.Invidia este la tine, nu am cum sa fiu invidios pe sistemele tale de 2 bani, pe nulled-ul folosit de tine, pe ping fake care`l ai confirmat de oameni care cica ti-au facut protectii s.a.m.d.Repet, invidia e la tine si tu preferi ca dupa atatia ani de hosting inca sa te zgarcesti la o licenta, inca sa stergi conturi de clienti cu bani in ele, sa ai acelasi suport greoi cu raspuns la 12-24 ore in cel mai fericit caz si lista poate continua.Nu are rost sa te deranjeze ce stim cu totii ca e adevarat.Eu ma alimentez din lista de messenger si atat, eu nu am nevoie de clienti de aici asa ca invidie nu am cum sa am pe tine pentru ca te bat din start numai cu suma care o platesc pe licente luna de luna sa nu mai spun si altele ca te infund mai rau...
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 723 guests