Meritocratia

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

19 May 2016, 12:27

ALPH#18 wrote:
TZACANEL wrote:Te-am inteles, esti nou. Dar o regula de baza e sa dai search inainte sa faci un topic. Si cred ca Laur ne-a umplut de topicuri cu omul asta.
Atunci este greșeala mea, dar vad ca o luati și in forma de gluma. Va plângeți ca munciți mult si aveți salarii de caca7. Nu vreți sa faceți nimic si doriți sa va crească banii in spatele casei. Macar in mare treziți va ca daca tot ajuneti sa muriți noua ne este mai bine. Si asa se dorește rockefoller macar jumate din populație sa o omoare. Ce va spun nu este numai in mintea mea, va pot arata si o grămadă de dovezi :-h
Si ce mi-ai spus tu aici ce treaba are cu Meritocratia? Suntem si noi constienti de tara in care traim, de oamenii care ne conduc. Nu ne trebuie un om sa ne spuna noua ce si cum.
Image
Image
Image
RoyalServer
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

19 May 2016, 12:37

ALPH#18 wrote:
TZACANEL wrote:Te-am inteles, esti nou. Dar o regula de baza e sa dai search inainte sa faci un topic. Si cred ca Laur ne-a umplut de topicuri cu omul asta.
Atunci este greșeala mea, dar vad ca o luati și in forma de gluma. Va plângeți ca munciți mult si aveți salarii de caca7. Nu vreți sa faceți nimic si doriți sa va crească banii in spatele casei. Macar in mare treziți va ca daca tot ajuneti sa muriți noua ne este mai bine. Si asa se dorește rockefoller macar jumate din populație sa o omoare. Ce va spun nu este numai in mintea mea, va pot arata si o grămadă de dovezi :-h
Au salarii mici cei care nu fac nimic important in economie sau pot fi inlocuiti de roboti. Meritocratia este o prostie fiindca 70% din oamenii care ar putea sa faca ceva util se joaca pacanele sau freaca menta, restul de 30% au meserii care tin toata tara pe picioare. Oamenii care lucreaza sa tina tara in picioare nu au timp de politica si alte prostii, ceilalti 'meritocrati' care freaca menta sunt chiar mai rai decat cei cu studii politice. Practic cine conteaza isi trimite copiii la scoli private, se duce in vacanta prin lume, invata la facultati cu renume mondial, are o asigurare privata de sanatate care acopera tot ce este necesar, are proiecte valoroase si lucreaza cu oameni de incredere, de ce sa isi complice viata cu niste lucruri pe care oricum le are daca merge 2-3 ore cu avionul ?
FratziW3AR
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 197
Joined: 07 May 2016, 00:32
Detinator Steam: Da
CS Status: "Curtremur"
Fond eXtream: 0
Contact:

19 May 2016, 14:04

ALPH#18 wrote:
TZACANEL wrote:Te-am inteles, esti nou. Dar o regula de baza e sa dai search inainte sa faci un topic. Si cred ca Laur ne-a umplut de topicuri cu omul asta.
Atunci este greșeala mea, dar vad ca o luati și in forma de gluma. Va plângeți ca munciți mult si aveți salarii de caca7. Nu vreți sa faceți nimic si doriți sa va crească banii in spatele casei. Macar in mare treziți va ca daca tot ajuneti sa muriți noua ne este mai bine. Si asa se dorește rockefoller macar jumate din populație sa o omoare. Ce va spun nu este numai in mintea mea, va pot arata si o grămadă de dovezi :-h
Frate dupa ce termin eu, poti lua tu sfoara mea... Baietii sunt aici sa te incurajeze si pe tine ( vorbesc eu cu ei si aranjam ), iti imping ei scaunu', nu-I problema, daca tii neaparat o sa-ti citeasca o rugaciune ceva, gen :

Primo, Primo tu al meu
Unde esti cand imi este greu
Tu doar stai si dai din gura
Cand eu sunt la incurcatura
PC Hardware suport
  • Sfaturi si informatii despre componente PC
  • Modificari ale PC-urilor
  • Ajutor upgrade, tunning si overclock
  • Exemple de PC-uri pentru diferite standarde de folosire
  • Vrei sa ai parte de toate chestiile de mai sus ? Da click nu fi fraier :))
Atentie: In acel topic nu se ofera support pentru probleme hardware ale PC-ului tau, doar se ofera sfaturi si optiuni pentru persoanele care vor sa-si schimbe PC-ul sau componentele acestuia.

"Lasa sa fie bine ca sa nu fie rau !" G. Hagi :gusta
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5384
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

19 May 2016, 16:21

Meritocratia este doar un Vis care se va realiza in alte secole,unde omenirea din Europa,Asia,America,etc va fi pregatita pentru asa ceva.Deocamdata cea mai valabil stil de a trai in acest moment este Democratia :)
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

19 May 2016, 17:27

ALPH#18 wrote:
TZACANEL wrote:Te-am inteles, esti nou. Dar o regula de baza e sa dai search inainte sa faci un topic. Si cred ca Laur ne-a umplut de topicuri cu omul asta.
Atunci este greșeala mea, dar vad ca o luati și in forma de gluma. Va plângeți ca munciți mult si aveți salarii de caca7. Nu vreți sa faceți nimic si doriți sa va crească banii in spatele casei. Macar in mare treziți va ca daca tot ajuneti sa muriți noua ne este mai bine. Si asa se dorește rockefoller macar jumate din populație sa o omoare. Ce va spun nu este numai in mintea mea, va pot arata si o grămadă de dovezi :-h
Eu am tot promovat meritocratia de vreun an de zile. Stai linistit, ca ignoranta aici atinge cote maxime. Nu ii intereseaza pe ei cine conduce lumea si cum li se planuieste moartea si sclavia.
Ei sunt interesati de mici, bere, seminte si mistouri pe seama prostilor. :meme
User avatar
zigweed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1094
Joined: 27 Oct 2015, 16:35
Detinator Steam: Da
SteamID: zshare
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Contact:

19 May 2016, 17:40

Laur eXtream wrote:
ALPH#18 wrote:
TZACANEL wrote:Te-am inteles, esti nou. Dar o regula de baza e sa dai search inainte sa faci un topic. Si cred ca Laur ne-a umplut de topicuri cu omul asta.
Atunci este greșeala mea, dar vad ca o luati și in forma de gluma. Va plângeți ca munciți mult si aveți salarii de caca7. Nu vreți sa faceți nimic si doriți sa va crească banii in spatele casei. Macar in mare treziți va ca daca tot ajuneti sa muriți noua ne este mai bine. Si asa se dorește rockefoller macar jumate din populație sa o omoare. Ce va spun nu este numai in mintea mea, va pot arata si o grămadă de dovezi :-h
Eu am tot promovat meritocratia de vreun an de zile. Stai linistit, ca ignoranta aici atinge cote maxime. Nu ii intereseaza pe ei cine conduce lumea si cum li se planuieste moartea si sclavia.
Ei sunt interesati de mici, bere, seminte si mistouri pe seama prostilor. :meme
Si pentru tine se pregateste acelasi lucru, la fel ai sa mori. Tu crezi ca daca promovezi tampenia asta vei avea reputatie de sclav meritocrat ? =))
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

19 May 2016, 20:11

Promovarea o fac pentru ca simt prin instinctul natural lasat de la dumnezeu, ca lumea din jurul meu nu traieste cum trebuie, mediul social in care existam este detinut de catre cateva familii foarte bogate care pot decide viitorul nostru si ei nu decid in favoarea noastra. Putin imi pasa ce reputatie as avea fata de meritocratie, tot ce stiu e ca in momentul de fata este SINGURA care promoveaza valorile corecte si o viata buna.
Oare tu nu ai acest simt, prin care simti ca ceva nu e in regula? Ar trebui sa iti pui intrebari.
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1301
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

19 May 2016, 22:51

Laur eXtream wrote:Promovarea o fac pentru ca simt prin instinctul natural lasat de la dumnezeu, ca lumea din jurul meu nu traieste cum trebuie, mediul social in care existam este detinut de catre cateva familii foarte bogate care pot decide viitorul nostru si ei nu decid in favoarea noastra. Putin imi pasa ce reputatie as avea fata de meritocratie, tot ce stiu e ca in momentul de fata este SINGURA care promoveaza valorile corecte si o viata buna.
Oare tu nu ai acest simt, prin care simti ca ceva nu e in regula? Ar trebui sa iti pui intrebari.
Însfârşit un om care gândeşte.
User avatar
u mad bro ?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 232
Joined: 22 Nov 2014, 01:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

20 May 2016, 01:41

1.'Meritocratia' nu are sursele din ce s-a documentat -- sau trebuie sa il credem
2.site-ul este caca.












@daca imi explica legatura dintre Hitler si 'evrei' -- eu ma abonez la Meritocratia :troll .
User avatar
Soimul
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2741
Joined: 14 Jan 2008, 21:42
Detinator Steam: Da
SteamID: Valeriann
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Location: Gravesend / UK
Has thanked: 51 times
Been thanked: 131 times

20 May 2016, 04:36

Image
----------------------------------------------------------|
Image
----------------------------------------------------------|
User avatar
faggoat
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2278
Joined: 10 May 2013, 11:50
Detinator Steam: Nu
SteamID: noonstake
Reputatie: Nume anterior: stefanbri
Fost membru Club eXtreamCS ( 2 luni, Castigator eXtreamMEME )
Has thanked: 37 times
Been thanked: 29 times

20 May 2016, 06:34

Laur eXtream wrote:
ALPH#18 wrote:
TZACANEL wrote:Te-am inteles, esti nou. Dar o regula de baza e sa dai search inainte sa faci un topic. Si cred ca Laur ne-a umplut de topicuri cu omul asta.
Atunci este greșeala mea, dar vad ca o luati și in forma de gluma. Va plângeți ca munciți mult si aveți salarii de caca7. Nu vreți sa faceți nimic si doriți sa va crească banii in spatele casei. Macar in mare treziți va ca daca tot ajuneti sa muriți noua ne este mai bine. Si asa se dorește rockefoller macar jumate din populație sa o omoare. Ce va spun nu este numai in mintea mea, va pot arata si o grămadă de dovezi :-h
Eu am tot promovat meritocratia de vreun an de zile. Stai linistit, ca ignoranta aici atinge cote maxime. Nu ii intereseaza pe ei cine conduce lumea si cum li se planuieste moartea si sclavia.
Ei sunt interesati de mici, bere, seminte si mistouri pe seama prostilor. :meme
FRATE E UN FORUM DE CS, NU PANOU ELECTORAL
Image
"e inundatie in cartier si tu dormi mancamiai pl de roman"
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

20 May 2016, 12:24

Laur umbla cu conturi multiple :))
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information