Metin 2 UK (Varianta Pentru Europeni)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

rkostrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 288
Joined: 03 Jun 2008, 12:08
Detinator Steam: Nu

11 Jul 2008, 20:31

DESCRIERE: Un joc gen MU, Cu misiuni, Cu Arme, Armuri, Pietre, Licori etc


DOWNLOAD: 1. Torrent: Torrent
2. NORMAL: DOWNLOAD


Link Official: Metin-2 UK


JOCUL:

Cum iti Creezi un Caracter:
Există în mod curent 1 server, cu mai multe canale (CH).Dvs. sunt capabili de a crea până la de 3 caractere pe un server, un caracter mai fi jucat doar pe server pentru care a fost creat. Sunteti doar posibilitatea de a juca cu un caracter la un moment dat pe fiecare server.
Spre deosebire de servere diferite puteţi comuta între diferite canale de fiecare server cu dvs. de caractere. Apoi aveţi posibilitatea de a interacţiona cu alţi jucători de pe care ai ales-canal, sau lupta cu ele, şi experienţă de aventuri.
Poti sa comunici cu alti jucatori de pe mai multe canale de un anumit server, şi anume, de chat şi aranja o întâlnire pe un alt canal pentru a juca împreună.
Comunicarea între servere şi trecerea nu este posibil.
Image

După ce alegeţi o lume joaca (server) şi un canal faceţi clic pe "OK" şi să vă introduceţi ID-ul contului-numele şi parola şi să aprobe acest dând clic pe 'Connect'. După câteva secunde veţi vedea următoarele selecţie:
Image

Înainte de a vă crea un nou caracter trebuie mai întâi să alegeţi 1 din 3 Empires în care v-ar plăcea să joace. Faceţi clic pe "Creare" După ce aţi ales ai Imperiului.
Următoarele grafice apare:
Image

Alegeţi un imperiu şi faceţi clic pe "Choose" dupa aceea. You are now directed to select a character class: Acum sunteţi direcţionat pentru a selecta o clasă de caractere:
Image

Ai posibilitatea de a alege între 4 clase diferite de caractere fiecare din atributele care au diferite.Aceste atribute în principal influenţa comportamentul dvs. de caractere în timpul unei lupte.
Cu rosu marcate chei de la baza de caractere grafice, veţi putea alege între diferite clase de caractere.Când apoi favorizate de caractere este la fata pe care apoi posibilitatea de a alege aspectul dvs. de caractere, folosind caseta din stânga (marcate în verde). Puteţi alege între 1 şi Uite Uite 2.Acum, trebuie să vă numele dvs. de caractere.Când totul este terminat, faceţi clic pe "Create" la "trezim dvs. de caractere 'Acum aveţi posibilitatea să faceţi clic pe "Start" şi a intra în joc.


CARACTERE:

WARRIOR: Cu mana dintr-o parte in alta este de combatere a forţei Warriors primare, din cauza lor arme grele şi armura. Ele mari eforturi pentru a forţei fizice şi o minte echilibrată.
Ca rezultat al lor de dăruire în aceste abilitati, ei sunt capabili de a ataca cu doua-pronunţate lame, inflicting grele de daune. Sau se poate Parry atacurile de inamicul lor, cu atât sabie şi scut.
Image

NINJA: Ninjas sunt asasini profesionişti, care pot ataca prin ambuscadă. Ele purta doar armura lumina pentru a menţine atât de mobilitate şi viteză.
Ca rezultat al lor de dăruire în aceste abilitati, Ninjas de masterat sunt luptatori cu atât daggers şi arcuri.
Image

SHAMAN: Samanii sunt înţelepţi şi de a folosi şi vrăji Magic.Când luptă şi în sprijinul lor de prieteni, mistic competenţele lor sunt foarte eficiente.
Ca rezultat al lor de dăruire în aceste abilitati, un Shaman poate creşte daune de atacurile lor sau upgrade-ul lor de vindecare şi de sprijin vrăji.
Image

SURA: Suras sunt Luptătorii care pretind puteri magice atunci când a decis să crească seminţele de Evil lor în braţ.De aceea ele sunt excelente, la parte-parte, pentru a-combatanti se ocupă şi de afectare a inamicului de la o distanţă de magie.
Ca rezultat al lor de dăruire în aceste abilitati, ei sunt capabili să faceţi upgrade-ul lor de atac-vrăji suplimentare de suport sau mărit de magie.
Image


Astept Pareri:D
RoyalServer
User avatar
ekKo.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 138
Joined: 28 Nov 2007, 22:11
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: pas
Reputatie: Fost moderator
Location: Peste tot.

11 Jul 2008, 20:54

Cerintele jocului, care sunt?
M-ar interesa si pe mine jocu, mi se pare bunicel, dar nu prea ma tine pc-ul pe mine...
User avatar
mitranalagrasu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 339
Joined: 10 Sep 2007, 22:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma Joc Cu MiTra CS !
Detinator server CS: joc Mario Online
SteamID: matzi001
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (31 feb)
Location: Bucuresti
Has thanked: 33 times
Been thanked: 117 times
Contact:

11 Jul 2008, 21:14

Cerinte:

Ram: 256 RAM
Ghz: 1.60 Ghz
System: XP/Vista/Linux(Emulator)
Disk space: 400MB
Graphics Card: 128MB
Sound: ON

Cerintele Nu Sunt Necesare :D>-
citeste regulamentul!
User avatar
Cypher
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 457
Joined: 11 Dec 2007, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Activ(CSGO)
SteamID: style922
Location: Italy , Padova
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

11 Jul 2008, 21:32

O prima impresia dupa ce l-am jucat..E plictisitor te pune sa mergi dintr-un colt al orasului in celelalt si sa omori caini salbatici , lupi si porci salbatici :|
Image
Image
User avatar
mitranalagrasu
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 339
Joined: 10 Sep 2007, 22:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Ma Joc Cu MiTra CS !
Detinator server CS: joc Mario Online
SteamID: matzi001
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (31 feb)
Location: Bucuresti
Has thanked: 33 times
Been thanked: 117 times
Contact:

11 Jul 2008, 21:57

Si Mie Mi s-a parut plictisitor inainte dar acum cu cat ai mai mult la LvL Incepe sa iti placa ! Nu omori numai caini :D
citeste regulamentul!
rkostrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 288
Joined: 03 Jun 2008, 12:08
Detinator Steam: Nu

11 Jul 2008, 22:51

ajungeti de la level 25+ cand poti sa iti cumperi cal sau de la 35+ cand poti sa dai dupa cal sau de la 45+ cand bagi skiluri la cal de faci vraji de pe cal sau sa mergi in alte tinuturi sa te bagi cu deastia:

Image
Image
Image
Image
Image PS: asta din imagine are levee 61+ (adica mai mult de 61)

Eu niciodata nu am ajuns sa bat un deasta adica un BOSS din asta dintr-un skil ma omoara si am level 46 ;)

De iti trebuie level 60+ ca sa omori monstri din astia plus vreo 500+ de Red Potions
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

12 Jul 2008, 00:11

Nu imi place jocul...
Oricum de ce ati vrea sa jucati varianta europeana ?
Jocul e mult prea aiurea. Daca vreti un mmorpg tare incercati Diablo 3 sau Conquer Online.
rkostrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 288
Joined: 03 Jun 2008, 12:08
Detinator Steam: Nu

12 Jul 2008, 00:18

Pentru ca in varianta asta sunt mai multi romani dar inca nu sa aflat in ce Imperiu sunt cei mai multi romani :-?? Eu sunt in Galben si sunt acolo romani, Dar cand am trecut prin albastru erau O Gramada
dontkill
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 69
Joined: 03 Jan 2008, 12:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Si Eu Pe Aici InVat CeVa Nou
Reputatie: Ban pe 4 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Location: BuCuresti
Has thanked: 3 times
Contact:

12 Jul 2008, 14:27

E Frumos Si Metin Dar Ar Trebui Sa Incercati Si INFINITY Online ;)
rkostrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 288
Joined: 03 Jun 2008, 12:08
Detinator Steam: Nu

12 Jul 2008, 14:46

O sa fac eu un topic pentru joc ;)
User avatar
Just_Me
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 108
Joined: 29 Dec 2007, 13:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 3 times

13 Jul 2008, 00:01

Nu prea imi place incercati Silkroad ;)
Image
rkostrike
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 288
Joined: 03 Jun 2008, 12:08
Detinator Steam: Nu

13 Jul 2008, 00:31

Ma frate ce te bagi peste topicul meu? :| :-w Fai daca esti "smecher" tu un topic cu jocul ;)

Astept aici pareri DOAR DESPRE ACEST JOC:

PS: Am un cont de level 32, Cal level 5. Il dau care il vrei zi-mi ;)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 293 guests